PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770408}

Niewidzialny człowiek

The Invisible Man
6,7 46 238
ocen
6,7 10 1 46238
7,0 32
oceny krytyków
Niewidzialny człowiek
powrót do forum filmu Niewidzialny człowiek

Widziałem w kinie "trailer", a raczej skrót filmu. Wydaje mi się, że przedstawiono całą fabułę plus tytuł "Niewidzialny człowiek" i nie mam jakiejkolwiek motywacji, żeby iść do kina. Nie rozumiem dlaczego producenci zdecydowali się na taki krok. Jeżeli ktoś z Was planuje iść na ten film, to zdecydowanie odradzam oglądanie trailera.

Oktawian_8_

Ja właśnie po trailerze zdecydowałam się ze idę na ten film :)

Oktawian_8_

Równie dobrze mogli pokazać pierwsze pół godziny. Mnie w każdym razie ten zwiastun kupił. Jest pomysł i jest strasznie.

ocenił(a) film na 7
Oktawian_8_

Mnie się wydaje, że rzeczy, które są pokazane w trajlerze, równie szybko są oczywiste w filmie, więc tak naprawdę jeśli trailer ci coś spojleruje, to może pierwsze 20 minut, ale raczej nic, co by się miało nie okazać do samego końca.

ocenił(a) film na 8
agatusxrules

Dokładnie. Widziałem dzisiaj. Do tego trailer jest zwyczajnie mylący. To jest bardzo dobry thiller jakiego by się nie powstydził Hitchkock, a nie żaden horror. Oczywiście ma elementy, ale to są raczej elementy niepokoju grozy z powodu pracy kamery. Cholera, nie wiem jak to opisać.

ocenił(a) film na 8
Oktawian_8_

Hej. Ja widziałam. I trailer nie oddaje tego co cały film. Osobiście mi się mega podoba. Ten klimat który w filmie został stworzony powoduje ciarki na skórze przez prawie cały film

ocenił(a) film na 10
Oktawian_8_

Trailer pokazał mnóstwo, ale na szczęście nie wszystko. Prawdopodobnie pokazał za dużo i część ludzi to zniechęci. Tych, którzy jednak planują obejrzeć, uspokoi wiadomość, że to jednak nie jest cały film i nadal dzieją się rzeczy, których nie będziemy się ani trochę spodziewać.

ocenił(a) film na 9
Oktawian_8_

Byłem, zobaczyłem - trailer nic właściwie nie pokazał. ;) A powiem nawet, że to co pokazał, wprowadza tylko błędne założenia i tym bardziej spotęguje pewne twisty.

Oktawian_8_

Pokazanie w trailerze niby wszystkiego, myslę że jest dobrym jednak zabiegiem.Końcówka jest zupełnie inna niż moglibyśmy się domyśleć po zwiastunie

ocenił(a) film na 8
Oktawian_8_

Miałam dokładnie te same odczucia oglądając zwiastun... Na prawdę mogli zostawić jakąś nutkę tajemniczości, a nie zdradzać całą fabułę... Jednak jestem właścicielką karty unlimitted dlatego ten film nic mnie nie kosztuje, ale jest to jedyny powód dla którego na niego pójdę.

Jestem_nieznosna

Warto pójść. Zaskoczy.

Oktawian_8_

Dlatego ja z dala od trailerow. Trailer często = spoiler
Masz w nim wszytko to co najlepsze i to czego wolałbyś sie dowiedzieć w trakcie seansu A nie po :/

ocenił(a) film na 8
Oktawian_8_

No nie wiem, mnie trailer zachęcił do obejrzenia tego filmu, mało tego w trakcie filmu myślałam że to wyobraźnia głównej bohaterki. Film mnie pozytywnie zaskoczył, nie jest to typowy horror ale dobry thriller, przy niektórych scenach miałam gęsią skórkę

unlimited_

"w trakcie filmu myślałam że to wyobraźnia głównej bohaterki" - dzięki za spoiler

użytkownik usunięty
unlimited_

Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że przed pisaniem takich rzeczy informuje się o spoilerze? Giń, przepadnij stąd, siło nieczysta. :-/

ocenił(a) film na 8
Oktawian_8_

Dlatego ja nie oglądam trailerów... Zawsze są w nich najlepsze sceny i nie ma zaskoczenia. Polecam innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones