PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 825
ocen
6,8 10 1 21825
4,5 2
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

1/10 beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Musiałem się zarejestrować, żeby ostrzec ludzi lubiących filmy choć trochę lepsze niż "Słoneczny Patrol". Z fabuły można by coś "wykrzesać" ale sposób "słoneczno-patrolowski" (10 min muzyki i pokazywanie w tym czasie rozterek gł. bohaterów) mnie rozwalił. Film naciągany, przewidywalny do samego końca ale to można jeszcze wybaczyć. Pozdrawiam wszystkich lubiących FILMY i ostrzegam przed tym badziewiem.
PS. Przepraszam,że tak najeżdżam ale nie lubię oglądać bezsensownych filmów i takich nie widziałem kilka lat, aż............ ;)

ocenił(a) film na 5
pkm2424

Przesadzasz. Film jest strasznie nierealny, ale ogląda sie go dosyć "znośnie". Zresztą patrząc na gatunek pewnie taki miał być.

ocenił(a) film na 10
pkm2424

Gusta ludzkie są przeróżne. Mi się ten film bardzo podobał. A charakteru dodawała własnie muzyka :)

ocenił(a) film na 10
pkm2424

Straciłeś tylko czas na rejestrowanie się...

ocenił(a) film na 1
kojot19

zgadzam się z autorem tematu

<za krótki> cośtam cośtam

pkm2424

Oj niestety racja,obejrzałam, chciałam dać mu szansę, ale szkoda mi czasu spedzonego przed tv.Porażka

ocenił(a) film na 9
pkm2424

kojot19 ma rację, a panu pkm2424 (swoją drogą wybitnemu znawcy "Słonecznego patrolu" dziękujemy za głęboką analizę ścieżki dźwiękowej filmu (świetnej moim skromnym zdaniem), ale teraz ja pana ostrzegę, że nie każdy film ma każdą minutę wypełnioną zawrotną akcją. Zdanie pana szanuję i życzę bardziej udanego poszukiwania "ambitnego" kina.
Z poważaniem


:P

ocenił(a) film na 4
pkm2424

mi tez ten film nie przypadl do gustu ;)

pkm2424

zawsze i wszedzie na kazdym filmie znajdzie sie jakies niedojebane chuj wie co które da jakis cwel ale cóż jak masz pisac bzdury to idz se zwal lepiej

Kastor89

kazdy ma swój gust a Ty takim antykomentarzen gówno zdziałasz wiec jak Ci nie pasuja filmy to po prostu zawrzyj klamor;)

pkm2424

Film oglądałem czując piętno "Uwierz w Ducha". Mało oryginalnych motywów. Poza tym klimat "Jeziora Marzeń". Wyszła papka dla mało wymagających widzów.

ocenił(a) film na 7
endrju_p_2

No cóż, ja jestem mało wymagającym widzem. Mnie osobiście się podobało. Wprawdzie film jest nierealistyczny i niektóre rzeczy mi nie pasowały, ale ogólnie dałam mu wysoka ocenę, bo fajnie mi się go oglądało.

pkm2424

To prawda, że film jest naciągany, trochę głupkowaty i tak dalej.,
ale rolę złej dziewczyny gra przepiękna aktorka!!!! Warto było sobie na nią popatrzeć!
Jak chcecie rozwijać się intelektualnie to czytajcie książki i rozwiązujcie zadania,
a ja - dla czystej rozrywki - popatrzę sobie na młode śliczne aktoreczki - zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones