PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 816
ocen
6,8 10 1 21816
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Naprawdę fajny

ocenił(a) film na 8

Film pozytywnie mnie zaskoczył, fajna fabuła, niezły pomysł na pokazanie ducha, świetne ujęcia, no i super muzyka:)

magu_it

W końcu coś nowego, dziwnego co z niczym się nie kojarzy. Podobne wrażenie miałem oglądając Harrego Pottera z rogami :) Lubie filmy, w których ciężko przewidzieć co będzie dalej. Pokazanie jak to jest być duchem akurat zastanawia skąd taki pomysł i czemu miał służyć i szkoda że zakończenie takie smutne. Nie znam się na dramatach, kojarzy mi się to raczej z TVP po 22, ale takie historie zabarwione dodatkiem fantastyki mogę oglądać. Nie wiem czemu ludzie piszą o muzyce...zwykłe tło żeby nie było za cicho poza jednym momentem na początku gdzie uszy bolały od jakiegoś skrzypiącego dźwięku. rozumiem jak to jakieś utwory od kogoś pokroju Jablonsky'ego, że nawet remixy soundtracka powstają, albo piosenka dopasowana do tego co się dzieje w filmie jak Smells Like Teen Spirit w Pan Prelude 12/21 w Smallville czy Closer w Attraction.

edit: dziwnie na tej stronie działa rozpoczynanie wątku więc się podpiąłem dopiero teraz widzę że gruby "bump" się zrobił c:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones