PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 826
ocen
6,8 10 1 21826
4,5 2
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Czekaliśmy na ten film kilka tygodni...Miał być thriller...Nawet moja kobieta lubiąca melodramatyczne opowieści była zawiedziona. Szkoda czasu. Bez emocji. :-(

Zdrovvy

Właśnie. Po zwiastunie także spodziewałem się czegoś ciekawego, ale w trakcie seansu zrozumiałem, że ten film nie ma w sobie nic specjalnego...

ocenił(a) film na 7
win_ini

to idźcie obejrzeć sobie spidermena 3 to jest żaled ale wam się pewnie podobało? The Invisible jest świetnym filmem!!!

ocenił(a) film na 2
silver232

A co takiego w nim świetnego?????????????????????????

karymnata

Film w sumie nie jest bardzo zły i na pewno nie można o nim powiedzieć że nie trzyma w napięciu. Muzyka wprowadza ciekawy nastrój tylko Annie no cóż nie za twarda troszkę ??(nie czytaj jak nie oglądałeś)myślę tu o tej scenie kiedy wyrywa Marcusowi pistolet albo biega po mieście z dziura po kuli w boku najpierw prawie umiera a potem ech i jeszcze końcówka to że coś poczuła dziwnego i że wyczuwała jego obecność to spoko no ale jak on przez nią przemawiał to to nie było fajne

madman_6

Myślałem, że będzie trzymał w napięciu, a tymczasem film jak na thrillera był wręcz nudny. Trailer filmu jest 100 razy lepszy :P

ocenił(a) film na 6
silver232

oglądasz film i przesiadasz sie tylko z półdupka na półdupek, nie ziębi i nie grzeje. Jedynie co chyba fajne to muzyka przynajmniej niektóra. Laska ostra jak zyleta, koleś wrażliwy i poeta, ona go zabija a on w nią wpatrzony, no prawie jak ten "super zajebisty" film Szkoła uczuć. Aaaaaaaaaaa teraz jak tak przypomne to szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones