PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 914
ocen
6,5 10 1 72914
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

$105,797,481 WYNIK NIE JEST ZACHWYCAJACY PONIEWAZ... Za kilka dni bedzie juz 3 i
pol tygodnia od swiatowej premiery... Jesli film dobije do 200 mln.dolarow bedzie cudem. Mam
wrazenie ze stanie na okolo 150 mln.dolarow...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

I dobrze. Trzeba było nie lutzować.

ocenił(a) film na 6

I nie Hughesować

użytkownik usunięty
frycek49

I ortizować.

ocenił(a) film na 6

Tego boksera ORTIZA prawie wcale nie bylo a LUTZ tez nie zdarzyl 'położyć filmu' bo duzo go nie bylo...Film zly nie jest ale jednak scenariusz kiepsko im wyszedl a i rezyser debiutant na dobre nie wyszedl tej produkcji... STALLONE ma za swoje ze tak na sile sie uparl by zrobic 'EX3'...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Mógł zrobić jak najbardziej, ale bez Ortiza i Lutza.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

A jak myślisz na dzień dzisiejszy : Powstanie 4 cześć przy takich słabych wpływach 3 ? Obarczą to tylko wyciekiem ? Powiedzą sobię : Panowie 3 była by na bank mega -sukcesem kasowym gdy nie wyciek .Kręcimy 4 bo można się sporo obłowić ,oczywiście PG -13 ,Lutz ,Ortiz ,Ronda obowiązkowo a jak !!! Czy rzeczywiście te słabe wyniki finasowę odbiorą producentom chęci do kręcenia kolejnej cześci ? Co sądzisz ? Co przewidujesz ?

ocenił(a) film na 6
bradock

Jesli film zarobi maksymalnie te 180 mln.dolarow to koszty produkcji sie zwroca i zarobi na siebie ale ponizej tej sumy duzym ryzykiem bedzie dla SYLVKA i ekipy robienie EX4. Trudno przewidziec co siedzi w glowie SYLVKA i czy nie uparl sie by w 2016 wpuscic do kin EX4. Sam bardzo niedawno gadal ze THE ROCK ma grac 'złego'

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Podobno producenci złożyli pozwy do sądu pozywając właścicieli torrentów o odszkodowania za udostepnie kopi filmu przed premierą .Odzyskają tą kasę ? Na dzień dzisiejszy chyba trudno przewidzieć czy ,,Exp4 ,, powstanie ? Oby nie !!! Liczę tylko że Londyn w ogniu i Bond 24 zmyją ten gorzki smak upokorzenia i zażenowania tą cześcią .Fani kina akcji zostali oszukani i zdradzeni !!! Jakaś rekompensata im się za to należy ,chociaż tak z ludzkiej przyzwoitości ....

ocenił(a) film na 6
bradock

A czy to cos da nie mam pojecia... SYLVEK i EKIPA by musial konkretnie dojsc kto jako pierwszy wykradl 'kopie' i wpuscil ja w neta. A co im da pozywanie torrentow...

bradock

Nie przesadzaj z tymi słowami "oszukani i zdradzeni", bo to komicznie brzmi. To tylko film i nie ma co płakać!!!
W zasadzie ta cześć taka tragiczna nie jest. Poprzednie EXy też mają sporo wad. Szkoda, że mało kto to zauważa i pier*doli do znudzenia o EX 3, a przecież cała seria jest do poprawy.

ocenił(a) film na 6
granat5

A ty ziomus zrozum ze od tego jest ten portal aby wyrazac swoje zdanie na jakikolwiek temat zwiazany z filmami... Nie mamy okazji sie wszyscy spotykac i rozmawiac na tematy filmowe wiec piszemy na forach... Wracajac do EX3 to wykradniecie kopii na 3 tygodnie przed swiatowa premiera ma niewatpliwie duzy zwiazek z tym jak film malo zarabia. Nie wazne czy jest sredni, zly czy dobry wazne w tym wszystkim jest to ze kupa ludzi na swiecie widzialo ten film wczesniej i nie poszlo do kin co sie odbilo slaba sprzedaza biletow... JASNE ZE NIE MA CO PLAKAC I UBOLEWAC ALE POKOMENTOWAC MOZNA... Ja osobiscie uwazam ze EX4 lepiej niech nie powstanie w tym 2016 roku i cala seria powinna sie skonczyc na EX3 tworzac zgrabna trylogie. Pomyslow wyraznie scenarzysta brak wiec po co na sile probowac cos robic...

punisher822_filmweb

Cicho tam, zapłacili mi za ochronę tego filmu. xD

ocenił(a) film na 6
granat5

Spoko zamilkne na kilka godzin ;-) ... Niemniej jednak EX4 lepiej niech nie powstanie bo moze byc tylko gorzej...

punisher822_filmweb

Ja tam teraz myślę o nowym Sin City, bo muszę się za jakiś czas do kina wybrać. EX 4 może powstać, ale jest to ryzykowne.

użytkownik usunięty
granat5

Kto zapłacił? Ojciec Ortiza?

ocenił(a) film na 6

Ojciec ORTIZA nie ale obstawiam ze jego promotor lub FLOYD MYWETHER JR. hehehehehehehehehehe ;-)

punisher822_filmweb

Floyd stuknął tego Ortiza w czwartej rundzie. :D

ocenił(a) film na 6
granat5

STUKNAL ale po tym co odje...bal powinien miec dyskwalifikacje. Sedzia ringowy nie wznowil walki oboje z ORTIZEM ze patrzyli w innym kierunku a wtedy MYWETHER go znokautowal. Bylo to perfidne i bezczelne i gdyby MYWETHER nie mial takich ukladow w boksie w USA to by dostal napewno dyskwalifikacje.

punisher822_filmweb

Szczerzę, to nie widziałem tej walki.

ocenił(a) film na 6
granat5

POLECAM OBEJZEC SZCZEGOLNIE RUNDE 4TA... Takiego przewalu jak wtedy nie widzialem od lat a ORTIZ naprawde niezle sobie radzil z FLOYDEM i raz mu nawet z bani walnal w glowe i FLOYD niesle sie wkurzyl...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Mayweather Expendables 4.

ocenił(a) film na 6

Od dawna podzielam temat ze do EX4 powinni zatrudnic MIKE TYSONA. Koles ma niesamowita charyzme co pokazal w swoim recitalu na HBO. Zreszta nie 1 raz TYSON udowodnil ze ma tez talent aktorsko komediowy(KAC VEGAS1 i kultowe sceny z tygrysem i spiewaniem F.COLLINSA). TYSON jest wrecz stworzony by dostac role 'dobrego' w EX4 ktory oprocz celnosci w strzelaniu lubi nokautowac i bic sie z przeciwnikami. Co sadzisz o pomysle aby TYSON dostal dluzsza role w EX4???

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Powiem jak w Idolu: Jestem na nie.

Nie znam jego ojca.

użytkownik usunięty
granat5

Widziales co Kamas robi w temacie moderatora? Mistrz.

Zara sprawdzę.

granat5

"dzięki ścierko", "Tak, śmierdzi jej z cipska"

użytkownik usunięty
granat5

A widzisz źle podpiąłeś chyba.

Fakt.

użytkownik usunięty
granat5

I morda szmato do moderatora. Hit jak nic.

ocenił(a) film na 6
bradock

Wspomniales o nowym BONDZIE i LONDYNIE W OGNIU... Nie wiem czy wiesz ale scenarzysci nowego BONDA chca zrobic uklon do starych BONDOW z R.MOORE'm i trwa casting na bardzo wysokiego faceta ktory ma grac wroga bonda o 'TYTANOWYCH ZEBACH'. Pozostanie pytanie czy nowy wrog BONDA bedzie tylko wielki i silny czy moze tez bedzie mial takie zeby... Pozostaje nam poczekac... Uwazasz za fajny pomysl z tym szukaniem wielkiego bardzo wysokiego wroga bonda???

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Wiem o tym nowym przeciwniku Bonda a teraz oglądam ,,Skyfall na TVP1 .

ocenił(a) film na 6
bradock

A czy to co wiesz to fakt ze nowy olbrzym tez ma miec TYTANOWE ZEBY czy ten koncept odpada???

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Tylko pisali że ma być charakterystyczny ,wysoki na wzór ,,Szczek ,, nic nie pisali o Tytanowych Zebach .

ocenił(a) film na 6
bradock

Mam dziwne wrazenie ze wybiora tego olbrzyma z ktorym bil sie SHERLOCK HOLMES w czesci pierwszej...

ocenił(a) film na 6
bradock

Robert Maillet I o tego pana mi chodzi. 213 cm robi wrazenie... Cos czuje ze tego goscia wybiora aczkolwiek jest jeszcze jeden olbrzym nie dosc ze wielki to jeszcze napakowany. Gral w WYKIWAC KLAWISZA i byl zawodowym wrestlerem... O tego mi chodzilo... Dalip Singh I i te jego imponujace 218 cm. Tych 2 aktorow powinno dostac szanse bo sa naprawde mega wielcy szczegolnie D.SINGH

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

drogi punisher822_filmweb proszę abyś spojrzał do słownika albo encyklopedii i sprawdził co znaczy słowo zarobić. Póki co trzecia część Niezniszczalnych przynosi ogromną stratę i nie ma mowy o zarobieniu chociażby dolara. Jest ogromna różnica między określeniami "zysk", a "przychody". Jeżeli rozmawiamy o finansach, to nauczmy się chociaż podstawowych haseł.

ocenił(a) film na 6
zulombo

Nudzisz chlopie i nie filozofuj bo to nie portal od tego. Skoro film przynosi jakies zyski to zarabia na ty ta produkcja wiec nie czepiaj sie bez sensu.

ocenił(a) film na 6
zulombo

I jeszcze cos 'FILOZOFIE ZA DYCHE' ktory wlazi na neta by poprawiac ludzi... Gdybys poszperal w necie troche to sie dowiesz ze nie tylko ja uzywam okreslen 'FILM ZAROBIL NA SWIECIE...' bo wiele portali filmowych uzywa podobnego okreslenia. Ludzie jak widac wola pisac FILM ZAROBIL niz PRZYNOSI ZYSKI. A jak sie nudzisz to lataj po necie i poprawiaj ludzi i ucz ich...

punisher822_filmweb

Jakby wrócił Simon West i kategoria R, to może dałoby się odegrać. Moim zdaniem największym błędem było powierzenie reżyserii niedoświadczonemu Hughesowi. Jak taki koleś (nawet, jeśli ma talent) ma zapanować nad takim zastępem gwiazdorów, jeśli nie miał do czynienia z nawet jednym? A nie wyobrażam sobie, żeby współpraca ze wszystkimi było łatwa.
Solidny reżyser ukryłby nawet fakt, że to PG-13, wystarczy mieć talent i dobrze operować kamerą.

ocenił(a) film na 6
NickError

Juz kiedys poruszylem ten temat ale odzewu mialem prawie zero... Pisalem ze jest pelno rezyserow znanych z lat 80tych i 90tych ktorzy wciaz robia filmy ale zarabiaja o wiele mniej niz kiedys... Wymienilem nazwisko doswiadczonego MCTIERNANA ojca 'PREDATORA' i 'SZK.PULAPKI1, 3'... Jestem zdania ze tacy ludzie powinni dostac propozycje wspolpracy. A co do HUGHESA to podziekuj SYLVKOWI bo sam jak poje...bany sie uparl dawno temu by temu debiutantowi dac szanse. Nie chodzi tu o sama szanse ale o fakt ze HUGHES jest malo znany i poprostu tani. Pazernosc wyszla SYLVKOWI uszami i ma to co ma... Nie zapominaj tez ze budzet EX3 to bylo 90 mln.dolarow. Cala ta kasa musiala byc podzielona miedzy gaze dla aktorow scenarzystow montazystow i reklame... Budzet niezbyt duzy jak na taka produkcje. Potem usiadlem na chwile i zaswiecilo mi sie glowie swiatelko... Mamy przeciez perelke swiatowej klasy jesli chodzi o rezyserie kina akcji... Mam na mysli anglika ktory zrobil 2 swietne i efektowne 'THE RAID'. Ten facet tez nie jest drogi i naprawde ma talent do tego typu produkcji... Bardzo bym chcial aby MCTIERNAN lub 'tworca THE RAID' zostal rezyserem ewentualnej 4 czesci. Nie zapomnijmy tez by scenariusz byl przemyslany i sensowny bo inaczej powstanie chaos i glupkowate niepotrzebne sceny i dialogi. Zgadzasz sie ze mna w tym temacie???

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

a co sądzisz o plotkach że niby john woo ma kręcić 4 dla mnie byłby kosmos kto jak kto ale on potrafi robić kino akcji!

ocenił(a) film na 6
paul_van_dyk_87

Uwazam ze pomysl jest niezly bo WOO w kilku filmach udowodnil ze robi ciekawe kino akcji. W podobnej plotce slyszalem ze akcja EX4 miala sie dziac gdzies w AZJI(ktoraz z KOREI). Jestem jak najbardziej za ale naprawde w EX4 powinni najwiecej zaplacic dobremu scenarzyscie ktory ma w swym dorobku kilka hitow kina akcji. Podstawa to scenariusz a potem obeznany w temacie rezyser budzet nie za niski i koniec z debilnymi pomyslami z 'mlodymi wilczkami'. Jesli EX4 ma odniesc sukces jak EX2 to naprawde powinni sie skupic na starych gwiazdach kina akcji i nie oszczedzac siana na scenarzyscie i rezyserze. W innym wypadku EX4 moze kiepsko zarabiac jak EX3.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

ogólnie ziomusiu ile juz zarobiła ta część kasiory

ocenił(a) film na 6
paul_van_dyk_87

Na chwile obecna EX3 zarobili na swiecie: $107,828,000 a juz jest 4 tygodnie od swiatowej premiery wiec wynik tragiczny... Nie zapominajmy ze budzet EX3 to bylo 90 mln.dolarow wiec jesli film nie dobije do 180 mln.dolarow koszty produkcji plus zysk beda marne. Jak narazie film zarobil na siebie 17 mln.dolarow(90 mln.poszlo na budzet). Jest nieciekawie a nie zapowiada sie by byl jakis przelom bo za tydzien bedzie juz 5 tygodni od swiatowej premiery i tego filmu we wielu kinach juz grac nie beda. Napisze tobie na koniec jak to wyglada z tym zarobkiem filmu. Podaje przyklad... Budzet filmu to np. 50 mln.dolarow a zarobil na swiecie 30 mln. Oznacza to sromotna kleske finansowa i film sie nie zwrocil a wytwornia filmowa sama musi dolozyc 20 mln.by sam budzet sie zwrocil. Jesli film o budzecie 50 mln.dolarow zarobil rowne 50 mln.dolarow tez oznacza klape ale koszty produkcji sie tylko zwrocily. Jesli np.film o budzecie 50 mln.dol.zarobil 100 mln.dolarow mozna mowic o umiarkowanym sukcesie poniewaz budzet w calosci sie zwrocil i na czysto wytwornia zarobila 50 mln.dolarow. Jesli np.film o budzecie 50 mln.dolarow zarobil na swiecie 150 mln.w gore jest to juz sukces kasowy poniewaz 3 krotnie budzet filmu sie zwrocil... Tak to wyglada i takimi prawami ten rynek sie rzadzi. EX3 jak nie dobija do 180 mln.dolarow bedzie to oznaczac klape

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Też chętnie widziałbym Woo za kamerą, tylko, że od 2003 roku nie nakręcil nic konkretnego.

ocenił(a) film na 7
paul_van_dyk_87

Najważniejsze, żeby jakaś fabuła mniej przewidywalna była, bo na samej obsadzie dalej nie zajada

punisher822_filmweb

Też myślałem o McTiernanie, idealny kandydat. Ale teraz patrzę, że nie nakręcił żadnego filmu od 10 lat, a w lutym wyszedł z rocznej odsiadki w więzieniu. Nie jestem wielkim fanem kina akcji, więc się za bardzo nie znam. Słyszałem, że RAID jest świetny, ale jeszcze nie widziałem.
A Andrew Davis? ŚCIGANY, NICO, LIBERATOR, KOD MILCZENIA. Facet też nie kręci od ośmiu lat, ale PATROL nie był zły. Pracował z Norrisem, Seagalem, Fordem. Pewnie ściągnąłby kogoś nowego. Facet się zna i w swoim czasie kręcił przecież te same filmy, którym teraz hołdują NIEZNISZCZALNI, czyli niedrogie kino akcji z oklepaną fabułą i aktorami, którzy nie są zawodowymi aktorami. A jak ktoś potrafi wyciągnąć z Chucka Norrisa kawałek porządnego aktorstwa, to zna się na fachu.
Budżet tej części był o 10 milionów mniejszy, niż poprzedniej. Tego nie rozumiem. Dwójka zarobiła 300 milionów z budżetem 100 milionów. Trójka dostała mniej kasy. To się chyba z reguły robi odwrotnie.

Sam nie jestem wielkim fanem kina akcji, ale akurat NIEZNISZCZALNYCH 2 oglądało się bardzo dobrze, a każdego nieudanego filmu z taką obsadą szkoda.

ocenił(a) film na 6
NickError

Kiedys pisalem tu na forum tez o ANDREW DAVISIE. Ma kilka perelek kina akcji w swoim dorobku i tak naprawde od dawna jest odstawiony w kat i ignorowany. Nie jest to wporzadku bo facet ma wielki talent do kina sensacyjnego i thrillerow. I nie zapomnij o waznej sprawie ze ani CAMERON ani DAVIS ani tez MCTIERNAN nie uratuja filmu jak scenariusz jest zalosny i do du..py. To w 80% kieski scenariusz powoduje ze 'MUROWANE HITY' staja sie porazkami. Mamy ostatnio przyklad z EX3 i dlugo oczekiwanym SIN CITY2. Oba filmy poniosly na starcie fiasko... SIN CITY2 poniosl taka klape ze EX3 w porownaniu z nim jest mega hitem(SIN CITY2 zarobil zaledwie 22 mln.dolarow na swiecie i marnie zarabia wiec nie liczmy na cuda...).

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Kandydatów do wyreżyserowania czwórki znajdzie się sporo. Mój faworyt nr 1 to Quentin Tarantino, wiadomo by było, że będzie murowana R z ciekawą fabułą. Robert Rodriguez, również kręci krwiste filmy, choć nie stroni od kina familijnego (Mali agenci)Dalej Bay, co prawda teraz zajał się efekciarskimi Transformersami, ale chyba nie zapomniał jak się robi dobre kino akcji (seria Bad Boys czy Twierdza), w mniejszym stopniu Ridley Scott za świetny Helikopter w ogniu. To są nazwiska z górnej półki i raczej nie ma szans by reżyserowali EXp 4. Typy bardziej prawdopodobne: Isaac Florentine (seria Undisputed i Ninja z Adkinsem), Woo,Louis Leterrier (Transporter, czy Czlowiek pies), oczywiście Gareth Evans (Raid 1 i 2), na koniec Prachya Pinkaew (Ong Bak czy Protector z Jaa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones