PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

http://www.filmweb.pl/news/%22Expendables+3%22+bez+Seagala%2C+za+to+z+%22m%C5%82 od%C4%85+krwi%C4%85%22-93949

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Poza tym chyba nie zabrzmiało to wulgarnie. Generalnie lubię gadać o aktorach których nie którzy mała kojarzą albo zapominają o nich, ale trzeba przyznać że Bronsona i Hauera to nie dotyczy.

No tak. A właśnie kogo bardziej lubisz Bronsona czy Hauera ?

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Bronson 10/10 i serducho.
Hauer 9/10, ale mam wrażenie że nie długo to się zmieni.

ocenił(a) film na 6

I jak oglądałeś Mr Majestic wczora ?

użytkownik usunięty
bradock

Oglądałem, dobry film. Charles jak zawsze pokazał klasę jaką powinien pokazać prawdziwy życiowy twardziel. Twardo i nieprzejednanie stanął w obronie własnego interesu i ludzi dla niego pracujących. Pokazał że się z byle śmieciami nie cacka i trzeba pokazać gdzie ich miejsca. Zaimponował mi (chociaż był już wówczas w wielu przedemerytalnym) jego wigor który możemy dostrzec w nie których scenach. Nie da się ukryć że to jedna z najlepszych ikon nie tylko kina sensacyjnego ale też w ogóle.

ocenił(a) film na 6

Najlepszy teksty z filmu jak Renda próbował przekupić Majestice i pytał się jaką cene chcę i co na to ? A Majestic : Muszę zebrać Arbuzy ! Myślałem że normalnie padne .Ale ogólnie film dobry .Najlepszy był na końcu pościg .

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

A u Ciebie jak to wygląda?

Obu i bardzo lubię, ale zawsze wolałem bardziej tego pierwszego.

Bronson 9/10 a Hauer 8/10

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

Łap Mateusz : http://www.youtube.com/watch?v=Wqr-LRLeDPE

ocenił(a) film na 4

A skąd miałam wiedzieć, że nie masz ochoty na dany temat?

użytkownik usunięty
karoman4

Nie mam ochoty, bo gadałem z bradockiem o Hauerze, no ile razy mam to pisać?

ocenił(a) film na 4

Okey, nie panikuj i nie drążmy tego tematu, bo to w sumie nie na temat jest. ;-p

ocenił(a) film na 6

,,o aktorze o którym istnieniu nawet pojecia nie masz ,, Dobre !

ocenił(a) film na 4
bradock

Właśnie, że nie dobre, bo to w cale nie prawda. Znam Hauera.

ocenił(a) film na 6
karoman4

Przecież wiem .Tylko chodziło mi o tą zabawną ,sarkastyczną ripostę musicmovie .

ocenił(a) film na 4
bradock

Dla mnie to nie było zabawne.

użytkownik usunięty
bradock

Kasia nie ma poczucia humoru, czasami trzeba udawać aroganckiego prostaka i chama, żeby zrozumiano o co chodzi.

ocenił(a) film na 4

Muzyczny, nie chodzi, że nie mam poczucia humoru, ale takie aroganckie teksty na prawdę nie są śmieszne, a wręcz przeciwnie.

użytkownik usunięty
karoman4

Ja się z tego nie śmiałem, tylko obnażyłem twój jakoby brak kultury. Ale mniejsza z tym, pisałaś przecież wyżej żeby tego nie drążyć.

ocenił(a) film na 4

Raz się wtrąciłam w rozmowę i od razu teksty o braku kultury?
Ok, nie drążmy tego i już lepiej pozostaw mój post bez odpowiedzi.

ocenił(a) film na 6

Twój humor czasami przypomina mi Bonda -Connerego ,taki sarkastyczny ,cyniczny .Ale to i tak nic w porównaniu z moim jednym znajomym uzytkowniku o nazwie S-F Lover .Jego teksty są mocarne .

użytkownik usunięty
bradock

Wiem, nawet dzisiaj rano jak jechano po damianku to on ostro jechał na niego wulgaryzmami, a ja chciałem go wziąć na psychologicznie i udowodnić mu jakim jest hipokrytom.

ocenił(a) film na 6

Rozumiem .Chciałeś złamać mu bariery psychiczne .

użytkownik usunięty
bradock

No dokładnie, trochę go zdenerwować i nagadać na tego jego idola, bo tak szczerze to narzekanie na brak sikala w filmie jest już niemiłosiernie nudne. A branie kogoś na psychologicznie jest nawet zabawniejsze niż wyzywanie kogoś o tych czy takich epitetów.

użytkownik usunięty
karoman4

No świetnie.

ocenił(a) film na 4

Chociaż jeden się ucieszył i nie pojechał mi. Dzięki Granat, doceniam to. ;-)

ocenił(a) film na 6

Akurat tego nie oglądałem ,ale szłyszałem że dobry .Dzięki za polecenie ,na pewno obejrze .A ogladałeś z nim ,,W mgnieniu oka ?

użytkownik usunięty
bradock

Nie, ale nie długo zabiorę się za filmy z Rutgerem bo nie mogę sobie je odpuścić.

ocenił(a) film na 6

W mgnieniu oka to film bardzo podobny do Mrocznego Anioła z Lundgrenem .Z tym że w tym filmie Rutger fajnie zagrał i wykreował swojego bohatera ,typowego twardziela z charyżmą .Właśnie dlaniego warto zobaczyć ten film .Ten film obala mit Damiana że aktorstwo w kinie akcji się nie liczy .

użytkownik usunięty
bradock

Damian to w ogóle jest dziwny przypadek, on głównie to ze swoim idolem filmy ogląda a innych ma w nosie. Ten film z Hauerem obejrzę kiedyś, dzisiaj leci film z Bronsonem, trzeba obejrzeć, wiesz no wypadałoby.

ocenił(a) film na 6

No obejrzę .TVN 7 to najbardziej przyzwoita stacja telewizyjna w Polsce ,bo najmniej puszcza filmów pana Sikala i Ja Van Dam. Czesto puszcza stare ,zapomniane klasyki kina ,czesto niedoceniane .Druga potem jest Tele 5 .

użytkownik usunięty
bradock

A za tydzień w piątek również na TVN 7 film Blef Coogana z Clintem Eastwoodem.

ocenił(a) film na 6

Pysznie !!!

użytkownik usunięty
bradock

Dobrze mówisz. A filmów z Hauerem to już dawno w TV nie widziałem, aż żal :/

ocenił(a) film na 4

Na Tele 5 i TV Puls często puszczają filmy z nim.

użytkownik usunięty
karoman4

Nie puszczają.

ocenił(a) film na 4

U Ciebie może nie puszczają. ;-P

Jak nie, ''Obrożę'' często puszczają.

użytkownik usunięty
karoman4

''Obrożę'' oglądałem. A mi chodzi o inne filmy z tym aktorem.

ocenił(a) film na 4

To zawsze online można poszukać.

ocenił(a) film na 6

Z Hauerem też leciał jakiś film na Tele 5 czy Tv -Puls ale to nie był jeden z jego lepszych zrealizowanych w czasach świetności film ,tylko jakaś telewizyjna produkcja ,tytułu już nie pamietam .A oglądałeś z Thomasem Ianem Griffitem i Rutgerem Hauerem ,, Anioł Śmierci ? Pierwszy amerykański film akcji nakręcony w Polsce !

użytkownik usunięty
bradock

Nie widziałem, ale ten film również jest wśród moich obiektów zainteresowań.

użytkownik usunięty

Ten Telefon z Bronkiem fajny i w ogóle? :) Lepszy od Mechanika, Prawa Murp'hyego?

użytkownik usunięty

Jest inny, tam jest intryga.

użytkownik usunięty
bradock

Dzisiaj leci film z Bronsonem na TVN 7 - Mr. Majestyk. :)

ocenił(a) film na 6

Bedę oglądał a ty ?

użytkownik usunięty
bradock

Myślę że tak, a jeśli by mi się dzisiaj nie udało to jutro pobiorę i obejrzę. :)

To chyba się do was dołączę :)

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Miło. :)

Teraz idę oglądać "To nie jest kraj dla starych ludzi" mam nadziej. że się zmieszczę w czasie.

prof_mateusz27

a teraz zobaczyłem i spokojnie zdążę na Mr. Majestyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones