PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35019}

Nieznośna lekkość bytu

The Unbearable Lightness of Being
7,2 13 361
ocen
7,2 10 1 13361
6,8 9
ocen krytyków
Nieznośna lekkość bytu
powrót do forum filmu Nieznośna lekkość bytu

typowy badziew dla buców, pewnie większość ludzi jakoś to przeboleje, a potem będzie się przed
znajomymi chwalić, jacy z nich koneserzy dobrego kina. Czekam na właśnie takie opinie...

ocenił(a) film na 5

Po pierwszych 15 minutach ciężko jest ocenić film ... obejrzyj cały. Potem pisz, że badziew.

Ash_04

...hm...niektórym jest ciężko zabić nawet po 2 godzinach inni potrafią to zrobić w afekcie ...;> takie małe spostrzeżenie...

ocenił(a) film na 5
arthor44

tzn?

Ash_04

tzn. ,że @mokebe zabija film w afekcie xP

ocenił(a) film na 5
arthor44

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak :D ja dałam piątkę, nieporwał mnie, ale obejrzałam do końca :D

ocenił(a) film na 5
Ash_04

*nie porwał

użytkownik usunięty
Ash_04

Nie tzn., ale TVN.

ocenił(a) film na 7

Obejrzeć film żeby się chwalić przed znajomymi. No comments.

użytkownik usunięty
Dany74

Nie jest specjalną tajemnicą, że każdy kto obejrzał to gówno do końca miał właśnie taką motywację.

ocenił(a) film na 5

Nie mam w zwyczaju kończyć książek czy filmów w połowie ... bo potrafią zaskoczyć. Ten niestety nie. I nie pochwaliłam się nikomu, że obejrzałam ten film, bo nawet nie pamiętam jego tytułu :P Ocena mówi sama za siebie.

użytkownik usunięty
Ash_04

Czy mogę być z Tobą szczery?

ocenił(a) film na 5

Poszę bardzo :)

Niestety film nie dorównuje nawet w połowie książce. Obejrzałam do końca, w dwóch ratach, ale czar książki po obejrzeniu filmu prysł

drk011

zgadza się. Książka o niebo lepsza, miałam obawy co do filmu na bazie tak dobrej (w moim przekonaniu) ksiązki i sprawdziły się :(

ocenił(a) film na 3

święte słowa! film jest żałosny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones