PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848389}

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

The Unbearable Weight of Massive Talent
6,4 24 698
ocen
6,4 10 1 24698
6,1 32
oceny krytyków
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
powrót do forum filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Naprawdę zdziwiłem się i jestem bardzo zaskoczony filmem. Pierwszy raz obejrzałem taki ciekawy zabieg - film o tworzeniu filmu, gdzie główną rolę gra sam siebie Nicolas Cage - taki zabieg oczywiście już był, ale nie w kontekście tworzenia samego filmu. Pokazany sam bohater, jego rozterki z narcystyczną połową jego duszy, chęć zmiany na lepsze, ale nie bardzo wie w jakim kierunku to powinno iść. Uważam, że character development naprawdę fajnie poprowadzony, chociaż sama końcówka dosyć infantylna, ale w kontekście całości to do przeżycia. A co do części sensacyjnej to zgadzam się z samym autorem - totalna szmira i lepiej jakby był tylko dla "dorosłych", co mnie osobiście bawi, bo sam po sobie pojechał gł. producent. Co do komediowych scen, no to ta narkotyczna naprawdę im się udała - u mnie cała sala wraz ze mną śmiała się na głos.

ocenił(a) film na 8
Kex1232

zapomniałem dodać, że żałuję bardzo, że nie rozumiałem odniesień do wspomnianych filmów. Szczerze mówiąc to dla mnie trochę pewnego razu w Hollywood, tylko bez tych nudnych przeciąganych scen z których nic nie wynika + brak znajomości twórczości Cage'a nie utrudnia aż tak odbioru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones