PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848389}
plakat filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

The Unbearable Weight of Massive Talent
6,4 13 001
ocen
6,4 10 1 13001
9 599
chce zobaczyć
6,0 22
oceny krytyków
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
 • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

  abonament
  za 29 zł
 • Canal+ Premiery - https://www.pl.canalplus.com

  wypożycz
  za 17,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  wypożycz
  od 18 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 64 zł
 • Cineman - https://cineman.pl

  wypożycz
  od 17,90 zł

Legenda kina Nicolas Cage tonie w długach. Aby się z nich wykaraskać przyjmuje nietypową, ale intratną propozycję od swojego bogatego wielbiciela – Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w luksusowej rezydencji. Szybko okazuje się, że panowie nadają na tych samych falach. Zapowiada się więc szampańskaLegenda kina Nicolas Cage tonie w długach. Aby się z nich wykaraskać przyjmuje nietypową, ale intratną propozycję od swojego bogatego wielbiciela – Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w luksusowej rezydencji. Szybko okazuje się, że panowie nadają na tych samych falach. Zapowiada się więc szampańska zabawa i nic nie zwiastuje kłopotów. Nawet to, że Javi ma szalenie wybuchowy temperament i niezdrową skłonność do przemocy i nielegalnych rozrywek. Przecież wszystko jest dla ludzi! Innego zdania są jednak tajni agenci amerykańskich służb, którzy składają Cage’owi propozycję nie do odrzucenia: ponieważ lekkomyślnie nawiązał właśnie przyjaźń z jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na Ziemi, będzie musiał pomóc w ujawnieniu jego przestępczej działalności. Tymczasem Javi namawia Cage’a, by ten odgrywał najsłynniejsze sceny ze swoich filmów. Nicolas w filmach to istny pan życia i śmierci, który, gdy trzeba zostawia Las Vegas, by nawet bez twarzy dać się poznać po dzikości serca. Ale w prawdziwym życiu nawet dwa miliony dolarów napiwku to za mało, by zgodzić się na pocałunek śmierci.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Zwiastun nr 3 (polski)
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Zwiastun nr 1 (polski)
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Spot nr 1 (polski)
nr 3 (polski) 2022-03-10T09:55:02 https://fwcdn.pl/webv/06/77/60677/60677.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/289/848389/NIEZNOSNY_CIEZAR_WIELKIEGO_TALENTU___W_KINACH_OD_22_KWIETNIA.vp9.1080p.webm
Nieznośny ciężar wielkiego talentu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$29 116 320 na świecie
$20 300 157 w USA
$8 816 163 poza USA
budżet
$30 000 000
dystrybucja
Monolith Films
studio
Lionsgate / Saturn Films
tytuł oryg.
The Unbearable Weight of Massive Talent
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.