PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848389}

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

The Unbearable Weight of Massive Talent
6,4 24 723
oceny
6,4 10 1 24723
6,1 32
oceny krytyków
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
powrót do forum filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Najgorszy film na jakim byłem w kinie. Nie sugerujcie się ocena filmwebu, jest mocno zawyzona. Ten film to totalne dno, jakis komediodramat przemieszany z romansem i kinem akcji. Żenująca, wymyślona na siłę fabuła... Cage musiał bardzo nisko upaść by podjąć się takiej roli.

ocenił(a) film na 9
fatal69PL

Gdzie ty tam masz romans po***ało? Oglądałeś w ogóle?

fatal69PL

Jak ktoś ma w nicku 69 to widać, że raczej niedorób. Romans powiedz mi gdzie? Nigdzie nie ma motywu żadnego romansu, wręcz antyromans. Komedia i elementy dramatu jak najbardziej się zgadzają, a są zrobione bardzo dobrze, gdzie bardziej dominuje komedia. Fabuła akurat nie wymyślona na siłę bo wzięta z życia, trochę podkoloryzowana i zrobiona finalnie na ciekawą opowieść. Bardzo nisko jesteś, bo pewnie jeszcze nie musiałeś upaść pisząc bzdety, no albo Ci się filmy pomyliły.

fatal69PL

I mówisz, że na filmwebie jest zawyżona xDDD na imdb jest 7.5/10 także można powiedzieć, że nie zrozumiałeś po prostu filmu a ten romans to chyba z du*y wzialeś jak myślałeś, że może z jakąś dziewczyną pójdziesz kidyś do kina, no ale gimby nie znajo, i nie zrozumiejo

ocenił(a) film na 7
RezZer

To fałszywe konto, szkoda czasu ;-D

dzenero

no skapnalem sie :P ale czemu tak? kto albo co decyduje, że będzie zaniżać ocenę (ZAGRANICZNYM) filmom

ocenił(a) film na 7
RezZer

Dobre pytanie, nie mam pojęcia na czym polega ich polityka. Dziwię się, że w ogóle ktoś podejmuje się takich zabiegów, bo od razu widać, że to nie są orły intelektu. Zajęliby się pożyteczniejszą pracą, bo karma prędzej czy później dopada każdego i swoje będą musieli zapłacić, a zapłata przeważnie jest bolesna w skutkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones