PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763837}

Niezwyciężony

Stronger
6,5 13 863
oceny
6,5 10 1 13863
5,1 10
ocen krytyków
Niezwyciężony
powrót do forum filmu Niezwyciężony

Jake Gyllenhaal

ocenił(a) film na 6

to przepis na udany film

MaRcEliAa

A jednak boli, że odebrali mu jego niebieskie oczka, ale brązowe też spoko.

MaRcEliAa

Niewiarygodnie świetny aktor.

MaRcEliAa

Mnie do obejrzenia przekonała Tatiana Maslany, polecam zerknąć na Orphan Black bo to co tam odwala jest niesamowite.

rudy102q

zgadzam się w 100% z Orphan Black

ocenił(a) film na 5
MaRcEliAa

Nie ma jak bezkrytyczny ktośik.

ocenił(a) film na 5
Krzypur

No właśnie, ja jakoś do Jake`a G. przekonania nie mam

ocenił(a) film na 8
MaRcEliAa

tak, on to juz marka dla mnie

MaRcEliAa

koleś jest genialny, szczególnie jak trzeba być dość ekspresywnym , te jego wybuchy! tyle razy już zasłużył na Oscara...będzie drugi DiCarpio

Dehzz

Tylko raczej nie powinien tu grać.Chyba najmniej podobny aktor do prawdziwego bohatera z filmów opartych na autentycznych historiach jakie widziałem.

miarara

podobny jak?chyba nie fizycznie? nie o to w takich filmach chodzi

Dehzz

Właśnie,że fizycznie.To jeden z elementów oddania rzeczywistych bohaterów historii.Często do upodobnienia można użyć charakteryzacji ale jakieś podobieństwo powinno być.Dobrze to zrobili na przykład w ostatnim filmie jaki oglądałem I,Tonya.Jeśli komuś to nie przeszkadza to też nie problem.Pamietam te straszne zdjecia z tamtego zamachu,a najglosniejsze bylo wlasnie foto tego kolesia jak go policja szybko pcha na wózku bez nóg i zdziwilem sie,że zagra go J.G co nie znaczy iż to spaprał :)

miarara

przestań, oglądałem wiele filmów na faktach i to normalne, że podobieństwa nie da się zachować jeśli wybrani są aktorzy z wysokiej półki..ich ilość jest ograniczona a ludzie których grają są najróżniejsi, często to jacyś brzydcy, grubi z pokolenia macdonalda ludzie ale i nie tylko. NIe da się zachować podobieństwa fizycznego i tak naprawdę chodzi o oddanie historii o oddanie emocji danych chwil a nie o to by być podobnym do pierwowzoru. Nie czujesz, że to trochę płytkie wymaganie co do całego projektu? Takie jest.

Dehzz

Nie czuje,bo jak napisałem wcześniej to jeden z elementów,nie najważniejszy ale jednak.

miarara

no nie wiem, ja nigdy tak na to nie patrzyłem bo mało kiedy to podobieństwo było. Hm gdyby było to ważne to by tak często w filmach na koniec nie pokazywali prawdziwych osób. Weź sobie zobacz np Ostatnią misję USS Indianapolis , pokazali na koniec wielu bohaterów i ich odpowiedniki. Albo ten z Shailene o surferece bez ręki. No cała masa była takich filmów.

Dehzz

Na pewno zerknę na te 2 filmy :)

ocenił(a) film na 5
MaRcEliAa

U mnie niestety odwrotnie

MaRcEliAa

Tak, zgadzam się :)

MaRcEliAa

amerykanckij siercoszpitatjelnyj film. Co za scenariusz. W Polsce można znaleźć setki tysięcy większych bohaterów, którzy borykają się nie tylko z inwalidztwem , ale i z niedostatkiem. Nikt im nie zrobi najlepszych protez. Bohatir. Nudy że ciężko do końca wytrzymać. Ten film zrobiony dla Amerykanina dostaje nagrody. Przykre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones