Neverwas

1 godz. 48 min.
6,9 1 720
ocen
6,9 10 1720
2 563
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":153110,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Neverwas-2005-153110/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nigdylandia
 • Dawno nie widziałem tak nudnego filmu. "Magiczną" atmosferę filmu stwarzał chyba tylko momentami zamazany obraz. Nie polecam. Jeśli ktoś szuka pięknego, magicznego filmu, polecam "Marzyciela" lub "Most do Terabithii".

 • Valmont Film - bajka odpowiedni dla 10 latków. Tylko że gdzieś tak do połowy perfidnie stara się udawać skomplikowane kino psychologiczne. Lekka porażka.

 • Valmont Rzeczywiście raczej średni. Zapowiadał się dobrze, ale potem nuda.

 • EK28 ocenił(a) ten film na: 2

  Valmont dla mnie kompletna porażka, obejrzałam z ciekawości dla roli Aarana Eckharta i w nadziei na więcej Very Farmigi; 2 za momentami ciekawe zdjęcia; film może dla dzieci

 • Valmont Bo to nie był film dla dzieci jak most do terabithi! Ten film porusza tematy radzenia sobie z trauma z dziecinstwa, a nie o bajkowy świecie i daleko mu do pięknego magicznego filmu. Ten film ma pozytywne zakończenie, co jest miłym zaskoczeniem, ponieważ od lat panuje moda na brak happy endu, co jest już nudne i fajnie jest zobaczyć w końcu, że film może dobrze się skończyć.
  Ten film jest w stylu K-Pax.

  Czy film jest skomplikowany? Do przeczytania tego tematu, wydawało mi się, że nie jest...

 • dobbiacco_attersee ocenił(a) ten film na: 3

  Valmont Przez cały film czekałam,że..coś się wreszcie w nim zacznie dziać..Tacy znakomici aktorzy;chyba traktowali to jako..chałturę!Pod koniec byłam juz tak sfrustrowana mizerią tego filmu,że ..zamek w lesie-oglądałam wyłącznie jako element pracy scenografa i rekwizytora..Takie nazwiska w takim..gniocie;i jeszcze Glass!