PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840078}

Nikt

Nobody
7,1 56 835
ocen
7,1 10 1 56835
7,2 28
ocen krytyków
Nikt
powrót do forum filmu Nikt

modle się aby była jeszcze część 2,3 czy 4. jak zobaczycie to będziecie wiedzieć. Polecam. Najlepszy film ostatnich lat.

ocenił(a) film na 10
Marek84

Gdzie można obejrzeć?

użytkownik usunięty
norbertwarta

Angua_84 Trójka protagonistów , gdyby walczyła w 2 wojnie światowej , dali by radę pokonać rzeszę tylko w trójkę . Wietnam też by wygrali , a tak musieli się męczyć . Przesada w tym filmie ? To prawie dokument . No i te słowa , że wrócił ich sens życia gdy wrócili do zabijania ludzi , przesłanie usa na cały świat . Głęboka fabuła dająca do myślenia i skłaniająca do refleksji . Już rozumiem czemu ludzie z wyrafinowanym gustem dają temu dziełu 9-10 . Za parędziesiąt lat ten film będzie w panteonie najwybitniejszych dzieł kinematografii . Wszystko w tym filmie ocieka realizmem .

ocenił(a) film na 10

Nie jest to film wybitny, ale czyste kino sansacyjno rozrywkowe z elementami komedii. I patrząc na film pryzmatem tego czym miał być to spisał się na medal. A co do oceny to pretensje miej do filmwebu a nie do mnie. Bo to, że filmweb się zatrzymał w rozwoju i system ocen w skali 1-10 jest niemiarodajny i nie da się filmu żadnego ocenić w takiej skali (bez względu czy to Kac Vegas czy Pianista Polańskiego) to nie moja wina. Zamiast się rozwijać, wprowadzić system ocen w skali 1-100 gdzie film oceniasz za poszczególne elementy typu aktorstwo, scenariusz, efekty czy montaż i na tej podstawie oceniasz film to dodają nic nie warte działy z opiniami „krytyków filmowych”, o których nikt nie słyszał a ich opinie są warte tyle co światopogląd pana mietka pod sklepem 24H. Sam fakt, że mamy 2021 rok a filmweb nawet nie ma aplikacji na systemy mobilne zakrawa na żart.

ocenił(a) film na 6
norbertwarta

Przy każdej gwiazdce masz ocenę opisową, gdyby wszyscy się do tej skali stosowali, nie byłoby głupich ocen. A rozbijanie ocen na poszczególne elementy jest ok w przypadku Oskarów, a nie na takim portalu. Ja nie pamiętam muzyki z tego filmu, a oglądałem go wczoraj. Nie pamiętam bo widocznie nie zwróciła mojej uwagi, a film odbieram jako całość i tak oceniam. Jeżeli historia w filmie jest słaba, to nie interesuje mnie super scenografia czy świetne zdjęcia - moja ocen będzie niska.

Marek84

Widać, że twórcy mocno zainspirowali się Johnem Wickiem, jak w pierwszej części też był konflikt z Rosjanami, a pod koniec widzimy, że rodzina szuka domu we Włoszech, gdzie dzieje się akcja drugiej części Wicka. Osobiście takie zakończenie Nobody mnie w pełni satysfakcjonuje, raczej nie zapowiada się na kolejną część.

ocenił(a) film na 7
Taio

Bardziej to jest inspirowane z "Bez Litosci" z Denzelem

ocenił(a) film na 5
Marek84

Czuję autentyczne przerażenie gdy się zastanawiam, jakie ty filmy oglądasz, skoro ten uznałeś za najlepszy ostatnich lat :D Wyjątkowa bieda nawet jak na typowo rozrywkowe kino nie wymagające myślenia. Szkoda Odenkirka na takie pierdoły.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

Zgadzam się - szkoda, no ale taka praca aktora - gra. Ten film, to kiepska komedia akcji, którą oceniłem na "4". Na jakiej podstawie fw klasyfikuje film jako "thriller"... jedyne co przychodzi mi na myśl, to to, że tam są eksperci, krytycy wybitni, często niezależni (chgw od kogo/czego) i oni się znają; ja jestem widzem, więc nie mając fachowej wiedzy widzę/klasyfikuję inaczej. Co do Odenkirka - czekam na ostatni sezon świetnego "BCS".

yossarian84

Podejrzewam kolego że masz zerowe pojęcie o kinie bo ten film jest rewelacyjny pod każdym względem.

ocenił(a) film na 5
Bartus0077

Na pewno, na pewno :D

yossarian84

To rozpocznij naukę jezyków obcych. W scenie o którą pytasz Nobody umieszcza ciała w piwnicy i mówi "ciała spopielają się w temperaturze x, piwnica jest tak zaprojektowana że wytworzy temperaturę 2x więc z pewnością nic z was nie zostanie" potem widać jak podpala płyty. A teraz możesz odszczekać i przeprosić.

ocenił(a) film na 5
Bartus0077

Co ty majaczysz? :D Nie pytałem nigdzie o żadną scenę.

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

Zgadza sie. To jest film, a nie jakas opera mydlana .

ocenił(a) film na 5
yossarian84

W pełni się zgadzam - ja wiem że o gustach się nie powinno dyskutować,ale pisać o tym "dziele" że to najlepszy film w ostatnich latach i modlić się o kolejne części to już są niezłe jajca - hahahahaha.

Marek84

no już nie poszczaj sie ,film jest popłuczynami po wicku z bzdurną fabułą gdzie koleś chyba z najgłupszego powodu wszczyna wojnę z rosyjską mafią ,kto to qwa wymyśla rozumiem filmy dla niczego nie oczekujących widzów ale kopia ,kopi po co to na co i oby już nikt na boga nie wpadł na pomysł żeby to qurestwo kontynuować

ocenił(a) film na 6
przemas123

Jeden raz wystarczy ale kolejnych bym nie chcial.

przemas123

Masz rację w 100%. Już pierwsza i mam nadzieję jedyna część mnie zniesmaczyla. Popłuczyny po Wicku. Arnold w Komando przy tym dziadku z domu starców to cienias:).

ocenił(a) film na 8
Marek84

Film bardzo fajny, ale nie chcę żadnych sequeli, chcę natomiast aby idąc tą ścieżka powstał kolejny film tylko, że jeszcze lepszy.

ocenił(a) film na 10
Marek84

Scena pomiedzy napisami na pewno wskazuje na kontynuacje.

BenMaciag

Oby nie.

ocenił(a) film na 10
Filbo

Nie musiasz ogladac, ja chetnie obejrze jeszcze raz pierwsza.

ocenił(a) film na 10
Marek84

Tego roku na pewno.

ocenił(a) film na 7
Marek84

No borze szumiący, to był niezły film. Ale żeby go od razu umieszczać w czołówce tego roku, a co dopiero ostatnich lat? :D

ocenił(a) film na 4
Marek84

"Najlepszy film ostatnich lat" xDDDDDDDD

ocenił(a) film na 8
Marek84

2 część nie miała by sensu, a tak to jest dobrze zrobiona jedna historia taki złoty strzał bez rozciągania na kolejne części które psują obraz głównego bohatera... w większości przypadków właśnie tak to wygląda sequel=gorsza cześć

ocenił(a) film na 7
Marek84

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU&t=4s

Marek84

Dla mnie rewelacja... 10/10. Idealny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones