PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302004}
4,2 224
oceny
4,2 10 1 224
Niku daruma
powrót do forum filmu Niku daruma

Mam pytanie

ocenił(a) film na 5

Czy film rzeczywiście mocno daje po ryju ? Jeśli chiński daughter of darkness nie zatrząsł mną właściwie porządnie, to czy ten da mi po ryju :P kiedyś oglądałem Visitor Q i zbulwersował mnie ten film, ale wtedy jeszcze nie miałem na swoim koncie tylu filmów gore i shockerów. Teraz też nie mam dużo ale zawsze wiecej.

ocenił(a) film na 5
____10

To calkiem inny rodzaj filmu niz wspomniane "Daughter Of Darkness" czy np. "Visitor Q". Brak tu jakiejkolwiek akcji czy fabuły, zamiast tego jest godzina pieprzenia się, torturowania i krojenia ludzi na plasterki. Jesli szukasz czegos naprawde extremalnego i zwyrodnialego to idealnie trafiles.

Tyle ze extremalny nie rowna sie wstrzasajacy...

ocenił(a) film na 5
____10

Dzięki za odpowiedź. Ekstremalny nie równa się wstrząsający ? Hmmm... możesz napisać coś więcej ? Jakie filmy zaliczyłbyś do extremalnych, a jakie do wstrząsających ? Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

ocenił(a) film na 5
____10

Extremalny w tym znaczeniu, ze przemoc, zwyrodnienie, bestialstwo sa tu posuniete do granic mozliwosci i absurdu, a tak poza nimi niewiele sie dzieje na ekranie. Chodzi mi wlasnie o takie filmy jak Niku Daruma, August's Underground Mordum, Guinea Pig 2 czy Murder Set Pieces. Takie obrazy rzadko mi sie podobaja - po pewnym czasie obojetnieje na pokazywana przemoc albo, co gorsza, zaczyna mnie to po prostu nudzic. Czyli generalnie przynudzaja i obrzydzaja:)

Wstrzasajacy to taki, ktory pozostawia jakis slad w psychice, szokuje i nie pozwala o sobie latwo zapomniec, jak np Man Behind The Sun, Salo, Cannibal Holocaust czy np. I Spit On Your Grave. Czyli generalnie bardzo "mocne" filmy siadajace na psychike, ale z sensem i jakas ciekawa fabulą, a nie taka bezsensowna sieczka, ktora poza obrzydzeniem i znudzeniem nic nie wnosi. Ale pewnie kazdy ma swoje wlasne kryteria oceniania:)

ocenił(a) film na 5
____10

Acha... dzięki:) Ja wolę żeby nic nie tkwiło długo w mojej psychice :) Dlatego mój ulubiony gatunek filmowy to komedie gore :)A swoją drogą lubię gore, ale też seriale, jak Moda na sukces :) jestem tego fanem ;)

ocenił(a) film na 5
____10

Ja tez ogladam czesto "Na Wspólnej", tylko nie mow nikomu:)))

ocenił(a) film na 5
____10

Okej, nikomu nie powiem :)))) Najwyżej ktoś zobaczy twoją odpowiedź w tym temacie, ale raczej nie musisz się tego obawiać, bo film jest mało znany i pewnie rzadko kto tu zagląda :)

____10

Oooo, Man Behind The Sun, a to ciekawe ;)...

ocenił(a) film na 5
____10

Ocho. Ktoś tu zajrzał :| Hheh. Kto by pomysłał...

____10

Nie wiecie czy filmy tego typu da sie jakos sciągnąc z netu?

ocenił(a) film na 5
____10

Da się :D Niku Daruma jest na www.demonoid.com. Tylko tam się trzeba zarejestrować, żeby móc ściagać i oczywiście trzeba mieć program do ściągania torrentów. Na emule też na pewno znajdziesz. Tam jest wszystko, no ale ten program nie podoba mi się, bo wolno działa :P wolno ściaga...

____10

Chciałem to obejrzeć ale po lekturze tej recenzji odpadam...
http://www.horror.com.pl/filmy/recka.php?id=757

ocenił(a) film na 4
____10

ej spoko. który to już odcinek mody na sukces? :D

kocham kino eksploatacji(jak zle naisalam, to sory, ale to trudne slowo jest XD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones