PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302004}
4,2 224
oceny
4,2 10 1 224
Niku daruma
powrót do forum filmu Niku daruma

Nuuuuuuuuuuuuda

ocenił(a) film na 7

Dałem 1/10, bo:
- efekty znacznie gorsze jak w Guinea czy August... - skóra z gumy, nogi schowane w łóżku, język 3 razy za wielki - kicz.
- miałem ocenzurowaną wersję - czy istnieje inna? Śmieszy mnie zakrywanie "narządów rozrodczych" (he,he, przecież nie napiszę cipki), a zbliżenia rozcinanego języka czy nogi - to też moim zdaniem powoduje maksymalną nierealność produkcji.
- wszystkie sceny już były - odcinanie kończyn - Guinea Pig; stosunek z martwą kobietą poprzez penetrację rozciętego brzucha (uff) - August Underground Mordum; ucinanie języka - nie pamiętam gdzie, ale też widziałem
No a poza tym nuuuuuuuuuuda. Odradzam.

ocenił(a) film na 5
stasiuvino

W Japoni zakrywanie cip, czy penisów to normalka ! Takie jest japońskie prawo, zabrania pokazywania cipek i penisów. Każda wersja filmu zawiera ten typ cenzury.

Niku Daruma zasługuje na wyższą ocenę. Jak mogłeś dac tak niską ? :-(

ocenił(a) film na 5
stasiuvino

W Japoni zakrywanie cip, czy penisów to normalka ! Takie jest japońskie prawo, zabrania pokazywania cipek i penisów. Każda wersja filmu zawiera ten typ cenzury.

Niku Daruma zasługuje na wyższą ocenę. Jak mogłeś dac tak niską ? :-(

ocenił(a) film na 7
____10

Dałem 1/10, bo film moim zdaniem nie zasługuje na więcej. Czemu? Choćby za gumową skórę i odciętą pożal się boże rękę, jaką kupić można w każdym sklepie ze śmiesznymi gadżetami. August Underground Mordum - to robi wrażenie. A Niku Daruma nie.

stasiuvino

potrzeduje napisy do NIKU DARUMA gdzi je można znaleść???????

ocenił(a) film na 7
bulet

Też ich szukałem, ale chyba w sieci ich nie ma. Ale napisy nie są potrzebne do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones