PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 232
oceny
6,0 10 1 47232
5,2 15
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

Uwielbiam musicale,ale ten przy chociażby hitach z ostatnich lat takich jak "Chicago" czy "Moulin Rouge" wypada blado.Niby ogląda się go przyjemnie,ale bez większych emocji,taki film wyprany z uczuć.Sekwencje "śpiewno-taneczne" również są jakieś takie bez polotu i widza nie porywają.Na plus sekwencje ze śpiewającą Fergie i Kidman to zdecydowanie za mało.Oczekiwałem lepszego filmu.

ocenił(a) film na 4
kleju30

zgadzam sie z Toba w 100%,równiez uwielbiam ten gatunek,ale ten film ma mnóstwo minusów,bardzo zasmucał zamiast bawic to wkoncu musical,kalpa jak dla mnie.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Jak na musical to piosenki w większości są kiepskie i asłuchalne. Brakuje im rytmu, są pocięte dialogami. DDL nie umie śpiewać i musi melorecytować. Fergie jest brzydka (choć choreografia fajna), Cruz jak dla mnie jest najmniej seksowną aktorką jaka znam, Loren wygląda jak po botoksowym maratonie. Na plus Kidman i Cotillard i bawiąca się Dench (choć piosenkę ma straszną).

Ogólnie 4.5, więcej nie mogę. Musical bez dobrych piosenek to katastrofa. Moulin Rouge czy Dźwięki Muzyki nadal niedoścignionym ideałem.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Dla mnie dość dziwny przypadek filmu który ma wszystko co potrzeba, wszystkie elementy niby wysokiej jakości, a jednak całość jest rozczarowująca. Winię za to fabułę i pracę operatora. Tu też jest jakoś nierówno, raz błyskotliwie, raz płytko.
Lista aktorów robi wrażenie, choć odtworzenie ról nierówne. Niektóre piosenki kapitalne (Kate Hudson, Fergie, D.D-Lewis), inne słabe.
Film być może warty poświęcenia czasu, jednak mnie osobiście zanudził.
5+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones