The Forever Purge

1 godz. 43 min.
5,1 3 426
ocen
5,1 10 3426
1 796
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
{"rate":5.2,"count":5}
{"type":"film","id":831089,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Forever+Purge-2021-831089/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 • Już ostatnia część była kręcona na siłe, po co kolejna? Scenariusz chyba robiony na siłę, a ja chętnie bym obejrzał coś w stylu pierwszej części.

 • Ferbi155 Kolejna część "The Purge" będzie rozgrywać się w kosmosie.

 • Ferbi155 Pierwsza cześć miała powiew świeżości ale mnie rozwalił fakt że:
  SPOJLER
  Te wszystkie kosmiczne zabezpieczenia nie przeszły by żadnej certyfikacji bezpieczeństwa miały.
  Co do nowej części wydaje się ciekawe że poruszą problem "nauka małymi kroczkami" i "apetyt rośnie w miarę jedzenia". Pytanie czy będzie tam wyraźny freud-a a ile idealistycznego haleluja Ameryko, zastrzelimy złych Indian.

 • Lenar_R Mnie jak zwykle rozwala kreatywność polskich dystrybutorów (inkl. Tłumaczy). "żegnaj Ameryko"? Gdzie to w oryginalnym tytule jest!?
  Mnie rozśmieszały nawiązania do obecnej sytuacji w Ameryce (apropos Trumpa, pokolenia insta,itd.). Aktorsko mieszany poziom, niektórzy dobrze, paru bardzo sztywno, wręcz recytowali. Podobały mi się tony (ciepłe-ala kowbojskie) i to, że w końcu coś widziałam bo się akcja w większości w dzień odgrywała :D
  Ogólnie nic odkrywczego nie ma tutaj, mało logiki, jednak się dobrze i przyjemnie oglądało. Ciągle coś się działo, bajzel non stop. Jak to by było w Ameryce ;) jak każdy robilby co chciał.
  Rozrywka, ale akurat na nic głębokiego po pracy nie miałam siły. Do kina bym się jednak nie wybrała.

 • mgkwt Mnie interesująca kwestia: Jak film się kończy?

 • Horgelblob Spoiler:

  X
  X
  X
  X
  X
  X
  Grupa bohaterów co przeżyła ucieka przez granicę do Meksyku (w filmie Kanada i Meksyk na parę godzin zgodziły się przyjmować amerykanskich uchodźców, potem są małe z tym kłopoty) . Oczywiście gonią ich, jest walka. Mały happy end. Mamy broadcast, widząc "z kosmosu" USA w ciemności widząc ogień, pożary z walki. nie wiadomo ile czasu minęło, w broadcascie jest wojna domowa.

 • mgkwt Bardzo dziękuję.

 • Horgelblob :) nie ma za co. Być może w 6tej części będzie o tej wojnie domowej.

 • reallydamngood ocenił(a) ten film na: 10

  mgkwt Na to się zanosi :) i świetnie. 6 to powinno być już zwieńczenie całości

 • reallydamngood No mam taką nadzieję, bo ile można. Chyba, że zmienią kontynent i będzie Purge np. w Europie czy Rosjj :D