PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489633}

Noc w Rzymie

Habitación en Roma
5,9 7 610
ocen
5,9 10 1 7610
Noc w Rzymie
powrót do forum filmu Noc w Rzymie

wymiot w Rzymie :)

ocenił(a) film na 3

reżyser zrobił kupę na kartkę, a panie aktorki to genialnie zagrały! genialne! uśmiałyśmy się z moją dziewczyną do łez, nie zawsze uprawiamy seks przy renesansowych malarzach, czasem wybieramy barokowych.

Nie polecam nikomu tej zgrzytającej między zębami jak piasek nudnej, mało seksownej, idiotycznie skretyniałej miałkiej miazgi.

ocenił(a) film na 8
Drozniczka

to piękny film.

ocenił(a) film na 8
AsiaQ_filmaniak

(bez dwóch zdań)

Drozniczka

To znaczy wiesz, co kto lubi... Dla Ciebie to mógł być kicz, ale są ludzie wrażliwi, którym cała ta sceneria przypadła do gustu. Mimo wszystko Włochy są kolebką renesansu, więc szkoda, żeby w filmie miało zabraknąć symboli odnoszących się do tego faktu. Mam nadzieję, że zauważyłaś, że to symbole, a nie czysto abstrakcyjny wymysł reżysera?

ocenił(a) film na 3
Intan

Taaak, zauważyłam symbolikę. Jasne, że co kto lubi, ale jakby ktoś mnie zapytał czy go polecam to bym nie poleciła, bo był jak powieść Paulo Cohelo, a tego też bym nie poleciła. Jeśli się ktoś dobrze bawił-spoko, ale ocena DLA MNIE jest zawyżona :)

Drozniczka

Po przeczytaniu opinii postanowiłam jednak dać temu filmowi szansę, ale macie rację :/ Obejrzałam 10 minut i wyłączyłam, to mój rekord xD Tak drętwych dialogów jeszcze nie widziałam...

ocenił(a) film na 5
Midori912

ALLEE kobiety piękne i piękne ciała ;) chć lesbijką nie jestem:)

Drozniczka

Piekny film . Szkoda , że tylko w filmach lesbijki są takie śliczne. W realu to zawsze wulgarne, bezmyślne szkarady.

HRA

HAHAHAHA;-) świetne i jakie prawdziwe. Piwko!!;-)

ocenił(a) film na 7
vezyr69

Ja bym na miejscu Maxa nie dał się tak łatwo przegonić z pokoju :D

ocenił(a) film na 3
HRA

"Szkoda , że tylko w filmach lesbijki są takie śliczne. W realu to zawsze wulgarne, bezmyślne szkarady." mam nadzieję HRA ze bardzo jestes zadowolony/a ze swojej wypowiedzi, bo jest naprawdę genialna, poparta wieloletnimi obserwacjami i Twoja niezwykla inteligencja. Znam mnostwo slicznych lesbijek i mnostwo slicznych heteryc.

Drozniczka

a dziękuje. Trafiłaś w dziesiątkę:
jestem zadowolony...
faktycznie genialna...
owszem - poparta wieloletnimi obserwacjami...
moja niezwykła inteligencja. Mrrrr.....


Widocznie mam pecha, że pomimu tylu zalet i wieloletnich obserwacji nigdy nie spotkałem ślicznej lesbijki. ale skoro piszesz ,że znasz takich mnóstwo to widocznie się mylę.

Miłego wieczoru

Drozniczka

Mi się aktorki bardzo podobały. Film mdły, ale dziewczyny ładniutkie. :)

ocenił(a) film na 6
Drozniczka

moim zdaniem akurat sceny seksu oddawały rzeczywistość, były ok. a że taki a nie inny "klimat" filmu...ja się nie spodziewałąm jakiegoś arcydzieła, tylko pewnie czegoś w tym stylu...więc film ani nie przerósł moich oczekiwań,ale też nie rozczarował, bo na nic lepszego raczej nie liczyłam

ocenił(a) film na 2
Drozniczka

film nudny, bez polotu, dialogi nic nie wnoszace, z ktorych niewiele wynika, udawane zainteresowanie, klamstwa, niedopowiedzenia. film o niczym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones