PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264735}

Noc w muzeum

Night at the Museum
6,4 149 180
ocen
6,4 10 1 149180
5,2 12
ocen krytyków
Noc w muzeum
powrót do forum filmu Noc w muzeum

Dubbing

ocenił(a) film na 6

Chyba pierwszy film w którym drażniły mnie podłożone głosy. Wszystko jakieś takie na siłę śmieszne.

Olaf_Ragnarson

Nie taki straszny....

legolas1991

Oglądam dopiero kilka minut, ale jak dla mnie też beznadziejny ten dubbing...

Olaf_Ragnarson

Ja od razu odpuściłem, jak ja nie lubię pełnych dubbingów !

ocenił(a) film na 6
Olaf_Ragnarson

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ten, który obsadził Jana Aleksandrowicza w roli dubbingu dla Owena Wilsona, delikatnie mówiąc "przesadził"?

ocenił(a) film na 8
Abregado

Owen akurat wyjątkowo dobrze brzmiał, ale w opozycji do większości.

użytkownik usunięty
Olaf_Ragnarson

Daje 7/10 ale było by 8/10 gdyby nie ten beznadziejny dubbing ;/ Adamczyka głos do Ben'a? Lekka przesada a film całkiem spoko ;)

Ty tu nie oceniaj Dubbingu tylko oceniaj grę aktorką, efekty, scenariusz itp ponieważ ten film jest produkcji USA, Wielka Brytania obejrzyj go z napisami i daj mu 8 a dałaś siedem bo POLSKA PRODUKCJA go spieprzyła

użytkownik usunięty
Alaric_Saltzman

Ja pier***e ale masz problem ;/ a ciebie nie drażnił ten idiotyczny dubbing?

Drażnił mnie jak cholera ale oceniam Produkcje USA, Wielka Brytania a nie spieprzenie filmu przez Polaków

Olaf_Ragnarson

Na Polshicie lecu wlasnie dubbingowana wersja. Masakra! Chyba sobie odpuszcze...

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

też chciałem obejrzeć na polsacie z dubbingiem ale wyłączyłem po 2 minutach i ściągnąłem sobie z napisami nie mam pojęcia po co dubbing w takich filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones