PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8175}

Noce Harlemu

Harlem Nights
6,2 1 129
ocen
6,2 10 1 1129
Noce Harlemu
powrót do forum filmu Noce Harlemu

Każdy miłośnik Eddiego Murphy'ego musi obejrzeć ten film, jednak nie wiem czy będzie się
wam podobał, gdyż według komentarzów poniżej wyraźnie film nie wypadł za dobrze.
Moim zdaniem jest to najlepszy film z udziałem tego aktora.
Gra aktorska jest tu znakomita, fabuła też mi się podoba i jest klimat starego Harlemu...
Jednym z plusów jest że cały film dzieje się w nocy. Szkoda że Murphy wyreżyserował tylko
ten jeden film.
Następną sprawą są Złote Maliny które zostały przekazane całkiem niesłusznie (tak jak np.
w przypadku Sylvestera Stallone'a):
Wygrana Złota Malina - Najgorszy Scenariusz (Eddie Murphy)
Nominacja do Złotej Maliny - Najgorszy Reżyser (Eddie Murphy)
POLECAM 9/10 !!!!!

ocenił(a) film na 6
cyborg.vandamme

ja eddiego uwielbiam i nie sugerujac sie ocenami obejrzalem ten film.i niestety bardzo sie zawiodlem ,bo film byl jak dla mnie co najwyzej sredni.

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

Film nie był aż taki rewelacyjny, ale wcale się przy nim nie nudziłem i nawet nie zwróciłem uwagi, że tak szybko się skończył. Bardzo przyjemnie mi się oglądało - rzeczywiście nocny klimat Harlemu z 1918 r. ukazany został bardzo dobrze. Gra aktorska również całkiem fajna. Na uwagę zasługuje również całkiem przyzwoita i nastrojowa muzyka. Kilka ciekawych dialogów, ale mało elementów komediowych - spodziewałem się więcej. Ni to komedia, ni to dramat. Mimo to - dało radę obejrzeć i film uważam za dobry.

cyborg.vandamme

Eddiego Murphy!!! To nazwisko nie odmienia sie przez przypadki :P

ocenił(a) film na 7
Snajper85AP

Nie osmieszaj sie i milcz. Chcąc nauczac innych powinieneś posiadac wiedzę. Nazwiska angielskie zakończone na -y, które poprzedzone jest spółgłoską odmienia się następująco: Murphy, Murphy’ego, Murphy’emu, z Murphym, o Murphym. Polecam słowniki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones