PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96600}

Nocne życie

Night Life
5,6 69
ocen
5,6 10 1 69
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

Debile zombie

ocenił(a) film na 4

Krótka piłka. Pierwsza godzina - nasz główny bohater cierpi w swojej małej miejscowości z
powodu zdebilowaciałych kolegów z klasy, którzy go gnębią. Pracuje u wuja w kostnicy i
koleguje się z panną pracująca na stacji benzynowej. Ani to śmieszne, ani sympatyczne, ani
ciekawe, a horroru ani widu ani słychu. Potem nasi debile nareszcie giną i powstają jako
zombie. No i robi się znacznie ciekawiej: jest trochę gore, są niezłe efekty a wszystko to nawet fajnie nakręcono. No ale to za mało, bo pierwsza godzina, jak dla mnie, naprawdę
ssie.

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Etam. To znaczy - tak, pierwsza połowa jest w sumie nijakim młodzieżowym dramatem, druga trochę to nadrabia (choćby rozróbą z policjantami), ale nie jest w stanie zatrzeć ogólnego średniego wrażenia, ale na przykład końcówka kompletnie mnie rozłożyła, kiedy - SPOILER - dziewczyna śmiertelnie serio mówi, że utonęła, ale "przecież wciąż mogą być razem, prawda"? Było to zagrane tak naturalnie, że sama ta scena zasłużyła u mnie na punkt. Podobnie zadowolenie budzą całkiem oryginalne poczynania zombie - jak choćby podczas starcia z policjantami. Ten film, gdyby zdynamizować początek i wziąć lepszego reżysera, a także podsypać pieniędzy na oświetlenie, udźwiękowienie i inne takie, mógłby trochę namieszać w światowym horrorze. A tak - tylko słabiutkie 5/10

ocenił(a) film na 4
lezard

No więc co za "Etam"? Przecież wychodzi na to, że mamy podobne zdanie :)

No i co do tego "gdyby (...)" - gdyby spełnić te wszystkie warunki, to otrzymali byśmy inny film :)

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Etam, że nie jest tak tragiczny, jak go odmalowujesz. Ja tam na plus nie liczę chlustania krwią, tylko składniki fabuły, które Ty z kolei deprecjonujesz. ;)

Ja wiem, że "gdyby" jest paskudnym argumentem, ale scenariusz tego filmu naprawdę miał potencjał. Bo znam multum filmów, które nawet ździebka potencjału nie miały i nic i nikt by nie pomogło wydźwignąć ich z otchłani kiczu i nudy. :)

lezard

No i zombie uprawiające seks na łóżku, pod którym ukrywa się bohater... Cudnie absurdalny i zabawny pomysł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones