PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8199}

Nosferatu wampir

Nosferatu: Phantom der Nacht
7,6 17 941
ocen
7,6 10 1 17941
7,9 15
ocen krytyków
Nosferatu wampir
powrót do forum filmu Nosferatu wampir

No dajcie spokoj! Owszem rys psychologiczny Nosferatu jest swietny! Dramatyzm tez jest utrzymany na wsokim poziomie. Kinski gra bardzo przekonujaco, ale reszta to jakies nieporozumienie.. No przypatrzcie sie dretwemu (bylem zszokowany!!!!!) aktorstwu calej tej bandy nieudacznikow( no moze jeszcze ten opetany slugus byl ok). Ogolnie oceniam film dosc nisko a wiele sie spodziewalem po Herzogu (Kinski mnie nie zawiodl). Jak mozna pozwolic by aktorzy tak grali ))???? Najgorsze bylo jednak to ze film jest niemal wierna kopia Nosferatu z 1922. Tamto to faktycznie arcydzielo pod kazdym wzgledem.
A jeszcze jedno. CZy to tylko moja wersja byla angielska czy moze ten duren zrobil ja po angilsku z niemieckimi aktorami, ktorzy nie znaja angieslkiego??? To bylo okropne wrazenie sluchac ich kwestii, ktore powinny byc po niemiecku!!!

użytkownik usunięty
azrilmonkir

Są dwie wersje językowe tego filmu - anglo- i niemieckojęzyczna.

ocenił(a) film na 10

ja oglądałęm w ang:)
Nosferatu ma fajny głosik:)
to jest arcydzieło 10/10 , oglądnij sam o 0:00 , film ma niesamowity klimat ;)
pozdro

ocenił(a) film na 1
CYBORG89

no i super... ciesze sie, ze Ci sie podobalo
pozdro

ocenił(a) film na 4
azrilmonkir

Zgadzam się, nie jest to nie wiadomo co.

_Andrzej_

Też niezbyt mi się to podobało. Wersja z 1922 roku jest świetna, ale to? Naciągane 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones