PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8199}

Nosferatu wampir

Nosferatu: Phantom der Nacht
7,6 17 918
ocen
7,6 10 1 17918
7,9 15
ocen krytyków
Nosferatu wampir
powrót do forum filmu Nosferatu wampir

Czy ktoś wogóle interesował tą pieśnią? Dla mnie ona jest przecudna, ale nigdzie nie moge jej znaleźć, jeśli ktoś coś wie,prosze o kontakt

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

czy chodzi Ci o tą piesń która jest w scenie gdzie ludzie tańczą na rynku, ja takze nie mogę jej znalezc bo w soundtracku jej nie ma

victoria_

Owszem,właśnie o nią mi chodzi,ale zważając na datę mego wpisu mam już jąi jak mi się uda postram się dla ciebie znaleźć link do niej,bo już niepamiętam.Pozdrawiam

Edward_Nozycoreki

Proszę bardzo:

http://www.musicgeo.com/music/index.php?dir=gonashvili%20Hamlet/&file=Hamlet%20G onashvili%20-%20Tsintskaro.mp3&AutoIndex=6be4d3dc72e910df31df0ba6e78a9ee1

i radzę korzystać szybko,bo moralnie poprawni użytkownicy filmuweb nie śpią...:)

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

bardzo bardzo dziekuje jestem Tobie dozgonnie wdzieczna :*, szukalam tej piesni dlugo i nie ma jej w soundtacku, w ogole jest to moja ukochana scena z calego filmu
pozdrawiam :D

victoria_

moja również:D
i nie ma za co dziękować.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Edward_Nozycoreki

Również wielkie dzięki za ten kawałek, jest świetny;D
Swoją drogą pierwszy raz słyszałem go(fragmenty) w piosence Kate Bush - Hello Earth (imho, jest niesamowity)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Hanss

Niestety powyższy link wygasł. Mógłby ktoś podrzucić link do Zinskaro? Byłbym bardzo wdzięczny.

Hanss

Również w filmie Szürkület 1990 przewija się ta pieśń.

ocenił(a) film na 7
Edward_Nozycoreki

http://mp3.teledyski.info/index.html?text=zinskaro&strona=1&file=global&name=epl ik&dalej=Szukaj

ocenił(a) film na 8
Edward_Nozycoreki

hej

To jest gruzińska pieśń ludowa tutaj spiewana przez Hamleta Gonashvili. Oryginalna nazwa piosenki to Cincyaro albo Cinckaro.
Faktycznie jest cudowna ;))

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

Zinskaro jest niewiarygodne!Udało mi się ściągnąć ten utwór z netu -klimat jest niesamowity!!!

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

Jak coś to, jest na tubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones