PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8199}

Nosferatu wampir

Nosferatu: Phantom der Nacht
7,6 17 944
oceny
7,6 10 1 17944
7,9 15
ocen krytyków
Nosferatu wampir
powrót do forum filmu Nosferatu wampir

mam problem. jestem posiadaczem tego filmu, ale w języku angielskim. Zawsze byłem przekonany, że to niemieckojęzyczna produkcja, więc jestem trochę zakłopotany. Ruchy ust świetnie pokrywają się z dialogami, co tym bardziej mnie zadziwia!
pomóżcie

mokujin8

Bo Herzog machnął "Nosferatu" w dwu wersjach, anglojęzycznej i niemieckojęzycznej. Niemieckojezyczna pono lepsza, ja się nie wypowiem, bo nie widziałam anglojęzycznej, nie dysponuję zatem porównaniem.

ocenił(a) film na 10
mokujin8

podobno anglojęzyczna jest nieco przycięta,ale nie wiem,bo nie widziałem.

ocenił(a) film na 10
krysza2

to niewiarygodne, ale rzeczywiście tak jest, film został nakręcony w dwóch werjach językowych - co w efekcie oznacza że to są dwa różne fimy!

Lukasz_smok

Oglądałam dawno temu Nosferatu w Iluzjonie i miałam wrażenie że mi czegoś brakuje w tym filmie,była to wersja anglojęzyczna.Myślałam wtedy że to z powodu języka angielskiego.Teraz sama nie wiem może ta wersja jest faktycznie trochę inna.Trzeba chyba zobaczyć jedną i drugą .

ocenił(a) film na 8
mokujin8

Ja nie chcę oglądać 2 wersji... powiedźcie, która jest lepsza?!

ocenił(a) film na 10
Zygfryd666

zdecydowanie niemiecka! jakby nie było obsada w wiekszości składała się z niemieckich aktorów, dla których angielski jest jezykiem obcym. 'Mina' po angiesku brzmi dość zabawnie ;-)

ocenił(a) film na 8
Lukasz_smok

Dzięki - tak też myślałem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones