The Lovely Bones

2 godz. 15 min.
7,1 121 214
ocen
7,1 10 121214
31 794
chce zobaczyć
4,3 12
ocen krytyków
{"rate":4.3333335,"count":12}
{"type":"film","id":200209,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Lovely+Bones-2009-200209/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nostalgia anioła
 • fracek506 ocenił(a) ten film na: 9

  po dwóch gwiazdkach (2/5) dla Adwokata Diabła to kolejna recenzencka zbrodnia tej gazetki. Ci ludzie muszą być chorzy ideologicznie, żeby robić aż tak bezczelne rzeczy. Nawet przy wielkiej niechęci, dać temu 3/5 to było by nadużycie, ale dwie?!?! A film jest po prostu RE-WE-LA-CYJ-NY. Świetni aktorzy, wbijająca w fotel akcja. Pewnie za dużo tu chrześcijańskiej duchowości (wybaczenie, sprawiedliwość Boża, niebo), a od tego ich aż widocznie trzęsie. Przez recenzję w wyborczej Nostalgię sobie kilka lat temu odpuściłem, a teraz zupełnym przypadkiem natknąłem się na film w TVN. Życzę dalszego spadku nakładu

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 8

  fracek506 To faktycznie zaszaleli. Mnie też w tym filmie irytowała dobro-chrześcijańska narracja, ale tak poza tym to dobry film. Oryginalne ujęcie 'problemu', do tego bardzo ładny obrazek, tak ładny, że aż drażni, ale o to chodziło. Na pewno jest łatwość popadnięcia nad nim w jakiś dziwny rodzaj zachwytu, ale ja w końcu oceniam film, a nie jego widzów. Ode mnie ósemka. Uczciwa - bez hejtingu, ale też bez emocjonalnej demolki.

 • Rudolfo ocenił(a) ten film na: 10

  fracek506 Jak Wyborcza daje dwie gwiazdki to muszę ten film obejrzeć.

 • Mc_ErykO ocenił(a) ten film na: 4

  fracek506 Co do adwokata diabła bym się nie zgodził, no ale już co do tego filmu to zrozumiała ocena. Pewnie tak jak mi wydawał się dość pustym filmem i stąd ta ocena.
  I nie mówię że nie może się podobać, tylko że krytyka jest moim zdaniem uzasadniona :/

 • crstw70 ocenił(a) ten film na: 9

  fracek506 wybiórcza ha ha. to jakiś autorytet?

 • fracek506 hu. ze starymi zydowskimi komuchami

 • narysujmicos ocenił(a) ten film na: 4

  fracek506 Podobnie jak z sekcją "Oceny krytyków" tutaj, na filmwebie. Też się można załamać

 • fracek506 No popatrz, weszłam na stronę filmu z identycznego powodu. Okazuje się, że po 7 latach, pan Konrad J. Załęcki(?) dał taką notę, nazywając film- ,,pretensjonalnym''. Dla mnie pretensjonalna jest ta opinia. Film jest piękny, wzruszający, oryginalny, świetnie obsadzony.
  Ten żałosny szmatławiec powinien się rozwijać- Gó ... Wydrukowane' albo jakoś tak. Pomyśleć, że kiedyś czytałam i nawet miałam tam konto... Błędy młodości i niewiedzy.

 • fracek506 bo jest g*wniana... widać po której stronie stoją Swój swego broni.