PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34000}

Nowy

The New Guy
6,4 19 157
ocen
6,4 10 1 19157
5,7 3
oceny krytyków
Nowy
powrót do forum filmu Nowy

drażni mnie odtwórca głównej roli. Wolałabym Adama Sandlera albo Roba Schneidera ale to oczywiście moje osobiste odczucie:).

ocenił(a) film na 8
masachiko

Sandlera? w tym filmie?? ja to mam go dośc normalnie i dzięki Bogu nie było go w tym filmie;]

ocenił(a) film na 6
MastaBlasta

Kwestia gustu:)

masachiko

No mi też ten przeszkadzał, Sandler byłby bez porównania lepszy. Ja jak go widzę to mi się śmiać chce, a jeszcze lepiej jakby to był Sean William Scott.

ocenił(a) film na 6
jaco_13

To prawda. Sean też byłby super, pamiętam go z American Pie, również fajna komedia:)

użytkownik usunięty
jaco_13

Zgadzam się, on pasuje do takich komedii idealnie. W American Pie zagrał cudownie, może jakby on zagrał moja ocena filmu byłaby większa.

Ogólnie pomysł na film był dobry tylko gorsze wykonanie

ocenił(a) film na 4
jaco_13

Obejrzcie sobie teledysk simple plan im just a kid, dj qualls idealnie się wpasował w gościa który nie jest przystojny, jest chuderlawy, a jednak w filmie pokazane jest każdy może zajść tak daleko jak tylko chce.

ocenił(a) film na 4
masachiko

Mi też Sandler działa na nerwy, ale akurat tutaj by nie pasował przez wzgląd na wiek...licealista w wieku 46 lat?? Aktora można odmłodzić na potrzeby filmu, ale bez przesady...

ocenił(a) film na 7
masachiko

sandler bylby chyba trochę za stary

ocenił(a) film na 6
Diabloo797

Oj, każdego aktora można odmłodzić:)

masachiko

Ale Sandler nie zagrał w żadnej części American Pie. ;)

ocenił(a) film na 6
Kaskowe

Ale ja nie napisałam, że Sandler grał w American Pie, tylko Sean Wiliam Scott a o Sandlerze piszemy tylko pod kątem filmu "Nowy". Pozdrawiam.

masachiko

Akurat to nie było może do Twojej odpowiedzi, ale do którejś z powyższych. Chociaż faktycznie są bardzo do siebie podobni :) Co do aktora, odtwórcy głównej roli w tym filmie, mnie też bardzo drażnił i nawet nie wiem czemu.
Również pozdrawiam ;)

masachiko

A ja uważam że DJ Qualls idealnie pasuje do tej roli, metamorfozę którą przeszedł w tym filmie, pokazuję tylko jak z każdego można zrobić kogoś więcej. Adam Sandler nie pasował by do tego filmu ponieważ on pasuje bardziej w głupawych komediach, familijnych. Ten film ma może i banalne przesłanie ale daje dużo satysfakcji z oglądania go - motywuje do zmian tych mniejszych i większych... A po za tym wyobraża sobie Ktoś Sandlera puszczającego "szalone oczko" :D to nie była by ta sama mina

Panks55

Właśnie!! SZALONE OCZKO rządzi! Mógłby je puszczać co 5 minut :D

użytkownik usunięty
tynka33

Taa...co do szalonego oczka jak wyżej.
Uważam że odtwórca głównej świetnie wcielił się w tę postać.
A obaj aktorzy których zaproponowała masachiko są niestety za starzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones