PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 538
ocen
7,0 10 1 123538
5,1 12
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Lubię Carreya. Lubię sposób w jaki gra i jego osobowość. Jednakowoż tego filmu nie trawię. Paranoja? Obłęd? Natręctwa? No coś tam było, ale autorzy tylko powierzchownie wzięli sprawę, bez wdawania się w szczegółowe opracowanie portretu psychologicznego głównego bohatera. Potencjał naprawdę był, ale czegoś mi zabrakło. Może to dlatego, że aktora z takim potencjałem komediowym jak Jim po prostu nie powinno się wpychać na siłę do takich roli. Nie grał przekonująco. Podsumowując - zawiodłam się i raczej nie polecam. Typowa amerykańska bezmyślna papka na niedzielny wieczór.

ocenił(a) film na 4
Encrier

Fakt. Film nudny i nieprzekonujący. A zazwyczaj powodem jest główny bohater. Tu się z nim w ogóle nie utożsamiamy, nie interesuje nas co się z nim stanie. Jedyny plus tego dzieła to dobre zakończenie. Wyjaśniające wszystko i sprawiedliwe.
________________________________________________________________________________ ___________Polecam Truman Show jeśli ktoś nie oglądał^_^

Encrier

Słaby? No co ty! To cienizna: nonsens + bezsens + głupota = 23. Czy wiesz, że iloraz inteligencji twórców tego filmu w sumie wyniósł 23 IQ!

Encrier

Zgadzam się, ten film jest co najwyżej średni.
Najlepszy film z Carreyem to "Truman Show", moim skromnym zdaniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones