PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660415}

Ożenić Barry'ego

Someone Marry Barry
5,4 4 102
oceny
5,4 10 1 4102
Ożenić Barry'ego
powrót do forum filmu Ożenić Barry'ego

10/10

ocenił(a) film na 9

Mocno pojechana komedia :)

ocenił(a) film na 3
ronjeremy7

Poważnie?

ocenił(a) film na 3
ronjeremy7

chyba oglądaliśmy dwa różne filmy. dla mnie nuda.

ocenił(a) film na 7
ronjeremy7

Film mnie pozytywnie zaskoczył... Pomijając typowo komediowe dosyć płytkie momentami teksty, jednak ma drugie dno.. I ogólny przekaz jest bardzo prawdziwy. Wiadomo, że ta rzeczywistość jest mocno przerysowana i wyolbrzymiona, ale w moim odczuciu jest tam sporo z życia wyjętych sytuacji, w dosyć uproszczony sposób oczywiście przedstawionych. Jeżeli ktoś podchodzi z dystansem i patrzy na ten film trochę szerzej to jest w stanie dostrzec to przesłanie :)

ocenił(a) film na 1
Nastyquick

Jeśli masz na myśli ten banalny morał, (SPOILER - że niby kumple Barry'ego sami są sobie winni za skopane życie). który można było przewidzieć już od pierwszych minut filmu, to ja wysiadam. Nie widzę tu żadnego przesłania, a prawda jest taka, że gdyby akcja toczyła się w naszym kraju, to taki Barry po jednym, góra drugim wyskoku miałby obity ryj, a ta pseudo przyjaźń skończyłaby się jeszcze podczas składania przysięgi.

ocenił(a) film na 7
Vroo

Już tłumaczę co miałam na myśli ;)

SPOILER

Pierwsze z brzegu:
"Każda potwora zajdzie swego amatora", doceniamy coś/kogoś dopiero po stracie, czasami ktoś kogo nie traktujemy poważnie przypadkiem może nam otworzyć oczy na jakiś problem (w tym przypadku jednemu z bohaterów na to, żeby więcej czasu spędzał z dzieckiem), każdy ma swoje granice, za za długi język się płaci, no i ostatnie dot. sceny gdy pojawił się Barry Barry'ego - nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej ;)

Oczywiście Barry jest chamem w czystej postaci - po prostu zwykłym burakiem i zgadzam się, że u nas to by dawno oberwał.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
ronjeremy7

Dokładnie :) Płakałem ze śmiechu oglądając go :)

ocenił(a) film na 1
ronjeremy7

0/10 szkoda czasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones