PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681789}
7,3 809
ocen
7,3 10 1 809
O rządach miłości
powrót do forum filmu O rządach miłości

Zazwyczaj nie komentuję filmów, bo i po co, ale teraz zdecydowałam się wyrazić mój zachwyt, bo być może Autorka tu zagląda. Z filmów wybranych na Short Waves moim zdaniem najlepszy, choć diabelnie trudny do przetłumaczenia:) Zrobiony z wielką wrażliwością i umiejętnością słuchania. Bardzo ciekawy. Z klasą przełamujący tabu.

hewwah

Bardzo, bardzo się zgadzam. Z reguły też nie komentuję, ale jestem świeżo po Short Waves i nie mogę przejść obojętnie. Żałuję tylko, że miałam wrażenie lekkiego niezrozumienia tego filmu dookoła mnie. Piękny, szczery, autentyczny. Pozwala poznać coś, co z reguły jest większości obce i ludzi, do których często podchodzi się z dystansem i obawami.

ocenił(a) film na 6
hewwah

Film bardzo dobry i był jednym z rozważanych do oddania głosy na Sort Waves, aczkolwiek zagłosowałam na inny obraz.

ocenił(a) film na 9
asquilan

Który, o ile to nie jest niedyskrecją?

ocenił(a) film na 6
hewwah

"Umiłowanie życia", lubię takie popłynięcia :)

ocenił(a) film na 9
asquilan

Film również obejrzałam na Short Waves i byłam zachwycona!Chociaż też nie zagłosowałam na niego..a na "Strażnicy",który wywarł na mnie ogromne wrażanie!
A Wam się podobał?:>

ocenił(a) film na 6
karolina1358_filmweb

"Strażników" rozważałam jako mojego kandydata, ale ostatecznie zadecydowałam inaczej.

ocenił(a) film na 9
asquilan

W takim razie rozumiem,że Ci się podobał i tak:p
Jak dla mnie ten film w trakcie oglądania był dziwny..ale później jak już wszystko się wyjaśniło-to moja ocena wzrosła do 10! Z chęcią obejrzałabym go jeszcze raz...zresztą jak prawie każdy z proponowanych na festiwalu:)
A co myślicie o "Co się dzieje,gdy dzieci nie chcą jeść zupy"?

karolina1358_filmweb

Pod uwagę w głowosaniu brałam ciagle Umiłowanie życia, najbardziej do mnie trafił forma, całokształtem, ale oddałam głos na O rzadach miłości, bo mnie ugodził jego dokumentalizm. Pomyślałam, że mimo, że jako film nie spełnia moich oczekiwań najardziej, ale zasługuje.

Co się dzieje, gdy dzieci nie chca jeść zupy? Proste, ale klimat genialny. Bardzo mi się podobało. W ogóle z Short Waves tylko do 2 filmów zachowałam dystans i neutralizm, reszta bardzo na plus. I uciecha z różnorodności u polskich twórców nadal się mnie trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones