PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 663
oceny
6,9 10 1 63663
5,4 5
ocen krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

to powinien ten film dostac zlota maline za kostiumy! rozumiem, ze tworcy hcieli zeby ta pani wypadla bardziej "nowoczesnie" ale powinni chyba zachowac choc troche realiow ze sredniowiecza prawda?

martynkka

oczywiscie "chcieli" :):)
<za krotki><za krotki>

martynkka

to jest komedia i takie kostiumy są tu jak najbardziej na miejscu i w żadnym wypadku ten film nie zasługuje na malinę i to w żadnej kategorii

Lord_Sith

oooh prosze cie! jakos jest kilka innych sredniowiecznych komedii a w zadnej nie widzialam sukien z dekoltem do pepka. ani kapeluszy pan, ktore z powodzeniem mozny by ubrac na wyscigi w Ascot.

ocenił(a) film na 10
martynkka

No ludzie, po co od razu robić z komedii jakiś film historyczny! Film podoba się albo nie podoba się, koniec i kropka!
martynkka - no ii...? czy TEN film nie może się wyróżniać?
[Omg, czepiacie się, w końcu to przecież tylko film.]

Iss_Mk0

no tak, ale ja wlasnie napisalam co mi w tym filmie nie pasuje. i co? i nic. niczego to nie zmieni. ale od tego jest forum:) piszesz o filmie. kostiumy do tego naleza. kostiumy byly w tym filmie beznadziejne. i tyle.
peace!

ocenił(a) film na 7
martynkka

Napisałaś o filmie nie mając o nim zielonego pojęcia. CO z tego, że film obejrzałaś. Mogłaś wysilić sie troszeczkę i poszperać tu i ówdzie aby znaleźć informacje na temat twórców i intencji ich postępowań. Wiedziałabyś, że chcieli zrobić nowoczesny film ubrany w otoczkę średniowiecza (gdzie kobiety mówią co chcą, ubrane są w ciuchy nie z epoki a mężczyźni waleczni mają mistrzostwa świata).
I następnym razem napisz, "kostiumy mi się nie podobały bo..." - zapewniam cię, że taka forma nikogo nie powinna urazić. bo kostiumy nie były beznadziejne - beznadziejne były dla ciebie a to dwie różne rzeczy.

P.S. Poza tym takie turniej rycerskie były naprawdę rzadkością. Rzeczywistość zupełnie inaczej wyglądała.

Pozdr.

ocenił(a) film na 7
martynkka

A że w jednej scenie widać na makiecie wieżę Eiffela to też błąd. Takie było zamierzenie żeby było zabawnie, a nie realistycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones