PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660667}

Obcy - Początek

Alien Origin
2,1 902
oceny
2,1 10 1 902
Obcy Początek
powrót do forum filmu Obcy - Początek

poród kleszczowy

ocenił(a) film na 1

na samym końcu jest takie stwierdzenie: "więcej materiału filmowego nie odnaleziono". Ja
dodam, że na szczęście.
Przyjemność z oglądania jest porównywalna z porodem kleszczowym, brak tu sensu i logicznego
ciągu, panuje wszechogarniający bałagan, "bohaterowie" pojawiają się i znikają, niewidzialny
wróg rzuca petardami, w środku dżungli ląduje ufo a dzielni żołnierze kradną z niego artefakt
(czaszka?) włączając alarm - jak w samochodzie.
Absurd całkowity, powiedziałbym, że większe emocje powoduje rozkład jazdy PKP, jeśli kogoś
bardzo nie lubicie, można mu (z zemsty) film polecić. W przeciwnym wypadku, kiedy zobaczycie
pudełko z filmem w sklepie, należy natychmiast poinformować obsługę i komisyjnie film
zniszczyć, zdeptać, etc.
Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu, zwłaszcza, że tyle filmów każdy z nas ma jeszcze do
oglądania, że bez tego - świat się nie zawali a my nie stracimy godziny i 27 minut.

schabolub

Bardzo mi się podoba... znaczy się nie film, a komentarz i całkowicie się zgadzam.

schabolub

Uwielbiam filmy zaliczane do "best worst ever". Jest to obecnie najlepszy gatunek frustracyjno-komediowy. Zachęciłeś/aś mnie. Idę obejrzeć :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones