PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481303}

Obcy we mnie

Das Fremde in mir
6,8 277
ocen
6,8 10 1 277
Obcy we mnie
powrót do forum filmu Obcy we mnie

Film jest fabularny, ale jak dla mnie jest to paradokument, który porusza bardzo ważny temat. Temat, który jest tabu, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.
Historię tę powinni obejrzeć prawie wszyscy, ponieważ każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji, jeśli więc będziesz mamą, tatą, babcią, dziadkiem lub ciocią miej na uwadze, że podobny problem może zaistnieć w Twojej Rodzinie.
Film opowiada o młodej mamie, która pomimo nieświadomie dawanych znaków, na które nikt nie zwracał uwagi, tzn. położna, pielęgniarka, mąż, zachorowała i wkrótce musiała radzić sobie ze swoją chorobą sama.
Nie używam tu terminu depresja poporodowa, ponieważ w filmie pokazane są raczej wszystkie choroby na raz, począwszy od baby blues, poprzez depresję, a na psychozie poporodowej kończąc.
Historia Rebeki uczy nas, że to otoczenie powinno zauważyć, że młoda mama ma problem i że to MY musimy jej pomóc w powróceniu do równowagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones