PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835486}

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Promising Young Woman
7,6 70 801
ocen
7,6 10 1 70801
7,9 49
ocen krytyków
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
powrót do forum filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Zawsze marzyłem aby zobaczyć Carey Mulligan w roli bezwzględnej mścicielki z tym jej niewinnym uśmieszkiem.. Spełniło się ,dzięki 2021, pierwszy plus zarobiłeś
Mało tego ten film jest naprawdę bardzo dobry, jego przebieg , zmiany nastrojów jakie nam serwuje, są najwyższych lotów
Mało tego; w rolach epizodycznych obsadzano bardzo solidnych aktorów, między innymi Alfred Molina, Alison Bre, Adam Broody -dzięki czemu każda postać jest bardziej warstwowa, wiarygodna.

Sama opowieść o kobiecie która udaje upitą dziewczynę z baru aby potem karać ich w momencie kiedy próbują się do niej dobierać wbrew woli-- nie jest tylko motywem w kóko powtarzanym , ma solidne podstawy, rozwinięcie niby wolne, ale za to piorunujące zakończenie, które usadzi Was myślami w tej historii jeszcze długo po Napisach, Polecam,
Znak jakości Wolanda ;)

ocenił(a) film na 9
SWoland

Dokładnie. Fantastyczna rola Carey i genialny nieprzewidywalny scenariusz który skręca w różne strony - raz thriller, raz kom-romu, raz dramat obyczajowy - i ta końcówka - cud miód i orzeszki.

ocenił(a) film na 8
dezertx

a ta piosenka "toxic" Britney , zagrana na skrzypcach w ostatnim akcie, coś pięknego klimatowo

ocenił(a) film na 9
SWoland

Covery świetne. Był jeszcze Angel, i jakiś utwór na początku też przerobiony. Sporo fajnych pomysłów w tym filmie jest

ocenił(a) film na 7
SWoland

jak dla mnie koncowka totalnie rozczarowujaca...jest jeden twist ale to co po nim nastepuje (czyli ten jakby 'drugi' twist) to sory ale juz przecietny kinoman od razu sie sam domysli,,,

szkoda tez ze do tego koktajlu gatunkowego rezyser nie zdecydowal sie (zapewn na przekór własnie) dorzucic tez nieco slashera - jestem pewien ze filmowi wyszloby z tym tylko na dobre (i mowie to jako osoba na codzien raczej stroniaca od slasherow :)

ocenił(a) film na 8
miko1980

no przyznam że mi tez brakowało krwi. np chociaż ucinać palce na pamiątkę tym molestatorom :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nawieczor

nie sądzę, nie lubię goru ani bezsensownej przemocy.. a to że Panu/ Pani nie podszedł film, to nie powód aby obrażać innych

ocenił(a) film na 1
SWoland

Najpierw piszesz: "brakowało mi krwi" później "nie lubię bezsensownej przemocy" więc, zdecyduj się miłośniku obcinania palców...

ocenił(a) film na 8
nawieczor

no i związku z tym że lubię sensowne dreszczowce i horrory to należę do Patologii i mam oglądać gorowe treści bo Pan sobie tak szufladkuje ludzi? a Pan teraz co robi? wyżywa się na ludziach w necie bo film nie poszedł, to jest za to naprawdę zdrowe, proszę poszukać innych celów, skończyłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones