PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736145}

Oblodzone miasto

Christmas Icetastrophe
3,5 530
ocen
3,5 10 1 530
Oblodzone miasto
powrót do forum filmu Oblodzone miasto

Dla odmiany po ubiegłotygodniowym "Ognistym tornadzie" tym razem, zgodnie z aurą za oknem, chłodniejsze klimaty. Wszystkim chętnym na wspólny seans z komentowaniem polecamy ciepło się ubrać, zaopatrzyć w odpowiednie trunki i zasiadać przed ekranem. Emisja już dziś, o 20:00 w wieczornym paśmie Zetek na antenie Tv Puls2.

ocenił(a) film na 2
movies_2

Co to za wybiórcze działanie tego zamrażania? Przedziwne.

- Robie doktorat z astrofizyki
(padam na kolana i oddaje pokłony)

movies_2

:D

Mieszkańcy pojadą bocznymi drogami bo w końcu lodowa apokalipsa to zły zabójca który patronuje tylko główne drogi i nie pojawia się na bocznych...

Valdoraptor23

Kim jest Call Failed?

Ludzie do niego dzwonią w tylu filmach? Ktoś z rodziny jak np mama gdzie każdy zapisuje numer mamy jako ''mama''?

ocenił(a) film na 2
movies_2

Mam telefon już ponad rok a nie zdążyłem jeszcze nikogo w kontaktach zapisać... Tylu mam znajomych!!

Katharsisss

Ja mam od pół roku i mam trzy kontakty :/ Nie licząc tysiaka kontaktów początkowych,... Czy to wróżby, czy horoskopy, czy przepowiadanie przeszłości...
Z kontaktów to tylko mama, dziewczyna i znajoma do której zarywałem xD

movies_2

To skrót od Centralna Agencja Lawin Lodowców Fraktalnych Asteroid I Lądolodów Energetycznie Dodatnich.

Valdoraptor23

Kolejna śnieżna katastrofa która jest tylko wygaszaczem ekranu pojawiającym się średnio raz na 10 minut...

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Przydało by się usunąć dialogi i wszystkie sceny w których kataklizm nie atakuje i najlepiej ogólnie film co najmniej o połowę skrócić

Katharsisss

Po usunięciu tych scen pozostało by max 10 minut sekundowych urywków :/

Valdoraptor23

Mieli spadać z daleka od lodu ale to lód spadł na nich.

movies_2

Such an "Icerony" ;)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Ech przecierz ten samochód na moście można było spokojnie wyminąć, stanie na moście chyba nie jest najbezpieczniejszą opcją w przypadku spadania meteoroidów

Valdoraptor23

Czasami najbardziej oczywista odpowiedz jest ta prawdziwą.


Meteoroid czy meteor walnął w ziemie, z ziemi zrobił małe kawałki, teraz oni nie chodzą po ziemi tylko po tym meteorycie czy tam meteoroidzie który dalej leci w kosmosie.

movies_2

''W końcu mamy święta. nie? Nie wypada zostawiać kogoś na śmierć w święta. Nasz helikopter jest domem a umierający gość może być Jezusem czy coś... Mamy jedno wolne miejsce w helikopterze Taaaa''

ocenił(a) film na 2
movies_2

Meteoroid leci, meteoryt spadł, meteor to tylko efekt świetlny.

Katharsisss

Nie jestem za komplikowaniem sobie życia ;p

Valdoraptor23

Jest wiele różnych katastrof - tylko że po ich przetrwaniu ocalali śmieją się, w 5 minut zapominają o zmarłych bliskich a w 30 o całym zajściu.

Valdoraptor23

- To nie twoja wina, tak?

Pytanie randomów czy to przez nich spadł... kawałek kosmosu... który spowodował kataklizm?

Valdoraptor23

Teee można wynająć manekiny i robią lepsza grę aktorką niż by to zrobili aktorzy grający sopel.

Valdoraptor23

"Spóźniliśmy się! Przerobili budynek na muzeum figur woskowych! " :D

Valdoraptor23

Szybko! Biegnijmy do tego helikoptera który jest 20... 40... 70.... 120 metrów dalej.

Valdoraptor23

Hehe ten boski efekt zmniejszania "oddalajacego się" helikoptera...

Valdoraptor23

Szkoda że nie można wymyślać śmiesznych dowcipów do tego filmu :( jedynie suchary wychodzą :(

movies_2

widzę dwoje ocalałych! Dwóch facetów i kobietę.

movies_2

Charlie mi trochę przypomina Colina Farrella.

movies_2

A Alex Christinę z Chirurgów

Valdoraptor23

Te lodowe katastrofie nawet się nie silą na oryginalność jak Zetki o robakach, szaranczy czy osach.
- małe miasteczko
- okres świąteczny
- randomowa pseudonaukowa katastrofa
- zagubione dzieciaki
- bohaterowie eksperci od randomowej pseudonaukowej katastrofy, którzy z łatwością jej uciekają, gdy inni giną jak muchy

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Chłopak zaszalał z tym ogniskiem

Valdoraptor23

- Widzisz coś?
- Nic?
- To jak pilotujesz?

jaaaaaa ki nieoryginalny film :(


Katharsisss

Noooo zaraz las podpali od tych buchajacych płomieni!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Eeeee tam. Skoro zimno zrzuca helikoptery to te drzewa i tak już pewnie nie żyją.

Valdoraptor23

- rozbity helikopter, gdzie krzywda stała się tylko randomowi

Valdoraptor23

- ataki katastrofy zawsze tam gdzie idą/jadą jacyś randomi

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dla mnie wszyscy są randomowi bo nie zapamiętałem tu żadnego bohatera, ani tego co oni akurat robią.

Katharsisss

Widziałem już wiele absurdów, ale takiej głupoty że pół kosmicznej skały zamraża miasto a drugie pół tej samej skały ociepla klimat to jeszcze nie słyszałem.

Valdoraptor23

W końcu coś oryginalnego.

Valdoraptor23

Nie zdziwią mnie już nawet elfy na grzbietach reniferów!

Elf na grzbiecie renifera - Siema.

- eh. Ujdzie.

movies_2

Bohaterowie pojechali meteora na Strażników Galaktyki xD

Valdoraptor23

Kosmiczny elf! We wnętrz. Tak zakładam.

movies_2

Całe szczęście to tylko kurtka zamarza, a nie ciało, dłoń, ręka.

movies_2

Przeżyli zlodowacenie i rozpier**dziel na milion kawałków ;_;

japierd....

ocenił(a) film na 2
movies_2

Całe szczęście ze to juz chyba koniec. Nuuudy były ekstremalne 2/10 pewnie bedzie

movies_2

Ten Pan Krudż z flarą przeżył?? Wtf?!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Najbardziej emocjonującym momentem filmu było to jak mi się kubek z herbatą przewrócił...

Dobrej nocy

Valdoraptor23

Plusy:
- efekty katastrofy nie były najgorsze
Minusy:
- mało katastrofy w katastrofiaku
- absurdalne założenie właściwości meteorytu
- kalka każdego śnieżnego katastrofiaka ever
- zakończenie godne założenia
- bezsensowne ocalenia bohaterów

Podsumowując, jeśli ktoś widział "Śnieżny Armageddon", to widział już wszystko co mają do pokazania takie filmy. Tu nawet nie było psa.

3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones