5,4 148
ocen
5,4 10 1 148
230
chce zobaczyć
{"type":"film","id":110862,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Oblubienica+Frankensteina-1985-110862/tv","text":"W TV"}]}
Oblubienica Frankensteina
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dr Frankenstein przedstawia swoje najnowsze dzieło. Frankenstein stworzył idealną kobietę - i żyje gorzko tego żałując. Narzeczona Frankensteina to doskonała mieszanka horroru, romansu i nieokiełznanej pasji, w której występują: gwiazda rocka Sting w roli niekonwencjonalnego naukowca i piękna Jennifer Beals w roli jego najdoskonalszegoDr Frankenstein przedstawia swoje najnowsze dzieło. Frankenstein stworzył idealną kobietę - i żyje gorzko tego żałując. Narzeczona Frankensteina to doskonała mieszanka horroru, romansu i nieokiełznanej pasji, w której występują: gwiazda rocka Sting w roli niekonwencjonalnego naukowca i piękna Jennifer Beals w roli jego najdoskonalszego dzieła. Ten niezwykle widowiskowy film zachwyca fantastycznymi zdjęciami, kostiumami i scenografią. Jest to zaproszenie na jedyne w swoim rodzaju ślubne przyjęcie, którego nie zapomnicie nigdy!

Oblubienica Frankensteina zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.