PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129735}

Oby do wiosny

Winter Passing
6,5 1 736
ocen
6,5 10 1 1736
Oby do wiosny
powrót do forum filmu Oby do wiosny

To chyba jakaś produkcja Hallmark, tak przynajmniej odebrałem ten film. Bajka dla dzieci o tym, że narkotyki są złe a Jezus jest dobry. Wiara w Jezusa pomaga i wszystko naprawi, co widzieliśmy w tym filmie. Nieprawdziwy, przewidujący do granic możliwości, nudny i żałosny, a co do gry aktorów, to tak podziwiany Harris za dużo się nie nagrał w tym filmie szczerze powiedziawszy. Ktoś pisał, że wymaga skupienia, jednak wyjście z kina to najlepsza propozycja. Ja niestety obejrzałem do końca, bo nie chciało mi się wierzyć, że bedzie tak przewidujący. Szmira 2/10.

ocenił(a) film na 6
pee14

Chyba oglądaliśmy inny film...
Gdzie w tym filmie widziałeś coś o Jezusie i gdzie było powiedziane, że on wszystko naprawi?
Dla mnie, to dobry film, może nie rewelacyjny, ale godny uwagi. Przyjemna muzyka, melancholijny klimat, momentami zabawne sceny i niezła gra aktorów.

pee14

Uwarzam zupełnie odwrotnie, film bardzo dobry ani troche mnie nie znódził, poniekąd sentymentalny ale to jego zaleta. I nie widze w nim żadnej katolickiej propagandy, a jeśli ktoś się doszukóje podtekstów to we wszystkim je znajdzie. Przypuszczam że przedmówca jest dość emocjonalnie ograniczony i niezauwarzyło o co w filmie chodzi więc zamiast pomyśleć wolał wymyśleć do czego się przyczepić. Religia i narkotyki, jako ateista i ćpun mówie ci że to bardzo naciągane

pee14

Zdanie ludzi , których wyrafinowanie ogranicza się do Piratów z karibów albo Spider mena :)

Dilla

Oczywiście na myśli mam autora tematu a nie innych wypowiadających sie w obronie tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
pee14

Szczery smiech u mnie wywołał Twój post. Kim Ty jesteś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones