PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699039}
5,7 27 029
ocen
5,7 10 1 27029
4,9 20
ocen krytyków
Obywatel
powrót do forum filmu Obywatel

było napisane :

ocenił(a) film na 7

ze specjalnym udziałem Gajosa i Stalińskiej . Gajos pojawił sie na 5 sekund , a Stalińska .... no własnie , widziłą ją ktoś ?

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Nie każdy ślepy widzi... Jakbyś oglądał w 00:51:55 (a widać ją od tyłu już nawet w 00:51:45), to byś nie robił obciachu dla swego starego...

ocenił(a) film na 7
mp65warka

litości .

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Specjalny udział w wersji polskiej. widać Gajosa. Żenada jak cały nudny film. Podobno komedia. Nie zaśmiałem się ani razu.

maciekb80

około godziny i dwudziestu minut filmu jest taka scena pielęgniarka ogląda telewizor i tam leci jakiś program w którym jedna z posłanek (grana przez Stalińskom) kłóci się z redaktorem .A w 051:55 to jest Izabela Skrybant z tercetu egzotycznego

ocenił(a) film na 7
haker007

"ze specjalnym udziałem" z z deka na wyrost okreslenie .

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Obejrzałem film i nie wiem śmiać się czy płakać ale chyba to drugie Panie Jerzy gdzie te czasy gdy nadawał pan ton polskiemu kinu...Udział pana Gajosa no cóż.... pewnie wyprze się za jakiś czas tak jak nie lubi wracać do roli Janka Kosa.... Pani Stalińska z sentymentem wspominam kino Pani Sass.. i oczywiście Liga broni liga rządzi liga radzi liga nigdy cie nie zdradzi... Mignęła Pani Dorota gdzieś w tv w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones