plakat filmu Ocalenie Sary Cain

Ocalenie Sary Cain

Saving Sarah Cain
6,2 148
ocen
6,2 10 1 148
137
chce zobaczyć
{"type":"film","id":402137,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ocalenie+Sary+Cain-2007-402137/tv","text":"W TV"}]}
Ocalenie Sary Cain
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Sarah Cain, edytorka z dużego miasta, wyjeżdża do Pensylwanii na pogrzeb swojej siostry należącej do wspólnoty Amiszów. Wkrótce dowiaduje się, że stała sie prawną opiekunką jej pięciorga dzieci. Może w tej sytuacji przeprowadzić się do małego Lancaster County, pozostawić dzieci na pastwę losu lub zabrać je ze sobą. Decyduje się wrócić zSarah Cain, edytorka z dużego miasta, wyjeżdża do Pensylwanii na pogrzeb swojej siostry należącej do wspólnoty Amiszów. Wkrótce dowiaduje się, że stała sie prawną opiekunką jej pięciorga dzieci. Może w tej sytuacji przeprowadzić się do małego Lancaster County, pozostawić dzieci na pastwę losu lub zabrać je ze sobą. Decyduje się wrócić z siostrzeńcami do Portland, gdzie jak sądzi, mogą one zacząć nowe życie. Niebawem zdaje sobie jednak sprawę z faktu, iż dzieci czują się całkowicie zagubione w nowoczesnym świecie, a ona sama sprowadziła je tam z samolubnych powodów. Dochodzi do wniosku, że musi oddać im życie, jakie wiodły w świecie Amiszów. Dzięki temu poświęceniu, nauczy się kochać swoich siostrzeńców.

Ocalenie Sary Cain zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.