PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613320}

Ocalony

Lone Survivor
7,5 84 689
ocen
7,5 10 1 84689
5,9 11
ocen krytyków
Ocalony
powrót do forum filmu Ocalony

I się nad nim poznęcać.
Z początku myślałem, że będę się znęcać tylko nad durnotą amerykańskich żołnierzy:
1. Mając na celowniku asa pik i waleta kier, rezygnują z misji, bo złapali w lesie pastuchów
wypasających owce. 600 m dla 2 snajperów to betka.
2. Totalny burdel w armii - apacze nie wiadomo gdzie, nie wiadomo po co, nie ma kto osłaniać
blakhawków, dowódca śpi i trzeba go budzić w TRAKCIE operacji OMG!!
3. Kłótnie w oddziale jak na targu - to ma być armia, wojsko??? Decydujący argument przeciwko
rozwaleniu pastuchów - nie możemy, bo jest CNN i nas w mediach zmasakrują hehe.
To jednak nic, to co wzbudza największe salwy śmiechu w trakcie seansu to przede wszystkim:
1. Terminatorzy z egzoszkieletem z grafenu albo z tytanu - upadki, które innym połamałyby
kręgosłupy, głowy, kości, nic nie znaczą dla amerykańskich SEALS
2. Telefon satelitarny, który nie działa nawet przy krystalicznie czystym niebie - satelita to nie radio
- heloł!
3. ŻADEN z sealsów w trakcie walki nie zakłada hełmu i walczy jak postaci z gier FPS - Call of
Duty na ten przykład - tylko w czapce lub bez
4. Człowiek z otwartym złamaniem kości spokojnie może iść opierając na złamanej nodze cały
ciężar ciała.
Wreszcie patetyczność:
1. Afgański chłop, który ryzykuje życie mieszkańców całej wioski dla ratowania amerykańskiego
okupanta - to już jest naprawdę nie do zaakceptowania.

Ocena 1/10 - tylko dla amerykańskich idiotów/patriotów

zatracony

Szanowny Pan zapewne z sekty kórwinistów. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

a Ty co lewak?

rafusss

Przecież nie jestem kórwinistą, proszę Szanownego Pana. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

jaki grzeczny Pan jest i zapewne starszy wiekiem...stąd takie podejście i komentarze :)
Chcę jednak nadmienić, że pisanie politycznych komentarzy, które w żaden sposób nie odnoszą się do poglądów autora tematu jest niezbyt dojrzałe.
Zdrówka!

rafusss

Szanowny Pan wybaczy, ale nie jest tajemnicą, iż sekta żydomasona z muchą opcją prorosyjską zdaje się być, jak zresztą jej charyzmatyczny przywódca. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Nie pytam się Pana o poglądy polityczne. Ja nie przyszedłem tutaj dyskutować o polityce czy też która partia jest właściwa. Ja rozumiem, że można nie posiadać elementarnej wiedzy i dać się zmanipulować tv, gazetom i radiu, ale to jest portal filmowy! Tutaj ludzie dyskutują o filmach! Proszę sobie głosować na naszego ukochanego premiera jak Pan chce, ale proszę nie być ignorantem! Ignorancją jest pisanie o polityce na portalu filmowym i obrażanie bez podania żadnych argumentów p. Korwina. Ja jestem dorosły, mam swój rozum i nie potrzebuje pańskiego bełkotu.

rafusss

Przecież Pan Tusk to polityczny sprzymierzeniec Pana Kórwina, który 20 lat należał do SD i podpisał lojalkę, a teraz popiera Pana Putina w jego ekspansji na Zachód. Jak mniem, dla Szanownego Pana nie jest to również zadna argumentacja, gdyż nie sławi pedofilskiej łysiny Kórwina Krula, którego jest Pan wyznawcą. Pozdrawiam serdecznie, pełen szacunku dla Szanownego Pana religii.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Drogi Panie! Powtarzam bo widzę, że ciężko zrozumieć:
NIE INTERESUJE MNIE TO. CHĘTNIE POROZMAWIAM ALE O FILMACH. JESTEŚMY NA FORUM FILMOWYM, NIE SZANUJE PAN UŻYTKOWNIKÓW PORTALU. NIKT O TO PANA NIE PYTA!
Odpowiedział Pan na post autora tematu! Co ma wspólnego p. Korwin z odziałem SEALS, filmem, z pytaniami autora tematu?
Nawet gdybyśmy spotkali się na forum politycznym, to z Panem nie będę dyskutował o polityce, bo sposób w jaki Pan wyraża swoje zdanie sugeruje, że nie warto tego robić.
I mała rada: jeżeli chce Pan podjąć się dyskusji o polityce na wyższym poziomie niż szkoła podstawowa, to proszę używać innego języka, naprawdę nie ma sensu zaczynać pierwszych zdań od "Kórwin, pedofil, łysy, wyznawca sekty itp." Kończę z Panem tę jałową dyskusje, bo pewnie na żaden inny temat nie potrafi się Pan wypowiedzieć. Bez odbioru.

rafusss

Szanownego Pana sekta nie dyskutuje w sposób, który nie wychwala jej pedolidera. Ależ jest to powszechnie wiadome, proszę Szanownego Pana. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Dobrze jak Pan sobie uważa :) Szkoda jednak, ze zionie Pan taką nienawiścią i próbuje siłą nawracać świat na jedyną wg Pana słuszną drogę. Myślę, ze posiada Pan wiedzę, ale nie potrafi jej przekazać w kulturalny sposób, zatem nikt Pana nie będzie chciał słuchać (poza myślącymi tak samo jak Pan). A przecież moglibyśmy się nawzajem od siebie czegoś nauczyć, o ile obie strony nie będą się zamykały na klucz w swoich własnych poglądach i będą otwarte na poglądy innych. Mozę się mylę, ale odbieram Pana jako fanatyka z klapkami na oczach.

rafusss

Szanowny Pan wybaczy, ale przy liderze Pańskiej opcji politycznej moja skromna osoba wypada nad wyraz łagodnie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 6
szambelan

Taki ładny nick kolega posiada , a zaśmieca przestrzeń portalu spamem. Ogarnij się Waszmość , pisz o filmie . Dziękuję bardzo , pozdrawiam serdecznie.

frtgbb

Staram się, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

jak Pan chce to proszę napisać na moim blogu na profilu, mogę się tam odnieść do SD, lojalki, poparcia Rosji, nieistniejącego zagrożenia pedofilią. Według mnie po prostu ludzie są niewykształceni i wierzą w papkę medialną. Na kogo Pan nie zagłosuje na tych w sejmie nic się nie zmieni. Ci co są w PIS przechodzą do PO i tak w kolko. Wykazać komunistyczną głupotę w myśleniu na temat emerytur, szkolnictwa, gospodarki jest wyjątkowo łatwo. Ci ludzie Pana jawnie okradają. Nie sposób logicznymi argumentami, podpartymi przykładami wykazać, że jest inaczej. Proszę zacząć od wejścia na:
http://www.wykop.pl/link/1968510/jkm-vs-pawel-zalewski-po-to-byl-dzien-polsat-ne ws-28-kwietnia-2014/
i poczytać komentarze :) Pozdrawiam!

rafusss

No tak, fakt, iż Pan Kórwin sam głośno mówi o podpisaniu przezeń lojalki i innych tych kwiatków, to papka medialna socjalistów. Wszystko, co Pan Kórwin powie na swoją niekorzyść, to również manipulacja socjalistów, bo Krul jest bez wad. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

zdarza się mu powiedzieć coś na swoja niekorzyść, ale to nie jest najistotniejsze! Ważne są jego poglądy ekonomiczne, które właściwe są. Radze wczytać się uważnie w komentarze w linku który podałem, to może Pan oprzytomnieje.

rafusss

Jego poglądy ekonomiczne brzmią niebywale niewiarygodnie w ustach starego socjalisty postPRLowskiego, proszę Szanownego Pana. Niemniej i tak są absurdalnie lewackie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

To akurat w sumie prawda - Pan Korwin wydaję się być przekonany co do swoich poglądów. Opiera je jednak na konkretnych założeniach, szkole austriackiej, podaje konkretne argumenty i uzasadnia swoje zdanie. Dla mnie nie wszystko jest czarne lub białe. Korwin jest człowiekiem, popełnia błędy i czasem coś głupiego powie jak każdy. Jednak czasem oceniając coś z naszego punktu widzenia, nie dostrzegamy, ze istnieją również inne punkty widzenia, z takimi samymi lub lepszymi argumentami. Wszystko jest względne, zależy od punktu widzenia jaki przyjmiemy. Ja zamiast wytykać błędy Korwina, wolałbym się skupić nad tym, co się zmieni gdyby dostał się do sejmu, czy będzie się żyło zwykłym ludziom lepiej itp. Dla mnie może być nawet pedofilem, o ile nie będzie gwałcił dzieci, będzie dobrze rządził i sprawi, ze będzie się żyło lepiej. Niektórzy potrzebują opieki państwa, inni nie. Ja mogę rozmawiać na temat jego poglądów ekonomicznych, które pochodzą od wybitnych twórców ekonomii szkoły austriackiej , o biurokracji, korporacjach, podatkach, prawie, gospodarce itp. Nie interesuje mnie jego łysina, jak wygląda, jego orientacja seksualna, czy co robił 40 lat temu.

rafusss

Pan Kórwin nie podaje konkretnych argumentów, a sprowadzone do absurdu anegdotki. Szanowny Pan raczy żartować, suponując, iż przynależność do sowieckiej partii przez 20 lat jest zwykłym ludzkim błędem. Ten człowiek nadal powtarza, iż rosyjska okupacja powinna pozostać, a jedynie obłożyć Polaków innym podatkiem. Cyt.: "zostawić zamordyzm, zlikwidować socjalizm". Pozdrawiam serdecznie, życząc powrotu do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
szambelan

post wyżej odpowiedziałem na to :) To Panu brakuje wiedzy z zakresu nauk i daje się manipulować. O lojalce Korwin sam powiedział, nikt go nie przesłuchiwał, nie ma nic do ukrycia. Nie widział Pan jej nawet na oczy ,a wierzy ślepo w co mówią komuniści. To teraz jesteśmy pod okupacją UE. Jeżeli chce Pan podyskutować to zapraszam w inne miejsce. Nie moze byc tak, ze panstwo nam mowi jak mamy wydawac swoje pieniądze, jak mamy wychowywac nasze dzieci, ze ZUS dziala sprawnie i gwarantuje emerytury, ze lepiej miec wiecej studentow obniżając poziom kształcenia.

rafusss

Szanowny Pan odpowiedział w stylu dobrego wyznawcy Pana Kórwina, którego bełkot propagandowy stanowi dla Szanownego Pana "wiedzą z zakresu nauk". Szanownego Pana Krulik Ozjasz Goldberg chce nałożyć socjalistyczny podatek na młodych ludzi, którzy nawet gdyby nie zamierzali się ubezpieczyć emerytalnie, to i tak będą musieli płacić na ludzi już ubezpieczonych w ZUS. Pozdrawiam serdecznie, życząc Szanownemu Panu ozdrowienia z agresywnego socjalizmu.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Panie obejrzyj sobie film w linku który podałem - przecież Zalewski tam jawnie bredzi a ludzie mu wierzą! (co nie znaczy, ze Korwin we wszystkim ma racje i nie zdarza mu się czegoś palnąć)
Nie jestem za zlikwidowaniem całkowicie podatków, ale jest różnica czy Państwo zabiera mi 70% mojej pensji czy 30%. Ja nie mam nic przeciwko bym odprowadzał przymusowy podatek na np. chorych na raka czy nawet ludzi których oszukano obiecując im emerytury których nie dostaną. Ja jestem za tym /w wielkim skrócie/, by po drodze pieniądze nie były rozkradane przez cale mnóstwo urzędników i polityków.
Unia nam nic nie dała, a ciągle zabiera. Jest Pan pewnie jednym z tych przechodniów na tym filmiku z debaty...przecież Ci ludzie nie maja w ogolę żadnego pojęcia o ekonomii. Zachodnie kraje inwestują w Polsce, budują się, zakładają swoje firmy, a potem my pracujemy dla nich i dla dobra tych krajów! Jak można żyć w takiej niewoli? Ci ludzie za te kłamstwa i zrujnowanie Polski powinni gnić w wiezieniu. Młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy, po studiach nie ma perspektyw, zarabia się marne grosze i uciekają wszyscy zagranice. Przyrost naturalny maleje. Potem się Pan dziwi, ze stoją w bramie i zabiją Pana o 50zł. A przy korycie bogacą się kosztem innych i stać ich na wszytko. Ci ludzie tyle obiecywali! Żadnych obietnic nie spełnili, zamiast obniżyć podatki je podwyższyli! ile jeszcze można wierzyć tym oszustom?

rafusss

Przecież widziałem już te demagogiczne bzdury, zanim Pan Szanowny podał link. Typowa ustawka postkomunitycznych pachołów. Jeden zapluty komuch ma pluć "złodzieje, zabiję, ludzie, ludzie!", a drugi ma sprawiać wrażenie europejskiego stoika. Szanowny Pan mógłby przestać prawić komunały i napisać coś merytorycznego, poza opisem własnej podniety populizmem komunistycznego żyda z muchą. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Do Pana nie dociera widocznie gdy podaje konkretne logiczne argumenty, Pan się opiera jedynie na tym co mówią Tv i gazety, wiec jak z Panem rozmawiać?
Wypowiedziało się tam dużo osób po studiach z wielu dziedzin, posiadających swoje firmy, pracujących w wielu rożnych miejscach, wykształconych. A Pan czym się może pochwalić oprócz siedzeniem całymi dniami przed tv? z jakich książek /stosujących metodę badawczą/ konkretnie czerpie Pan wiedzę? Jaka szkole Pan skończył? Proszę podać tytuły i autorów. Takie systemy na dłuższą metę sie nie sprawdzają, a jedynie w teorii.
Powiem Panu, ze system lewicowy nie jest głupi w swym założeniu i teorii, ale to w ludziach jest problem, on nie uwzględnia ludzkiej natury. Pan jest jak kupiec który spotyka się z drugim kupcem i potrzebuje do wymiany towarów wynająć kolejna osobę, która powie Panu jak podzielić swoje towary i na co je wymienić, a w zamian zabierze za to od Pana polowe z nich. Ja się na to nie godzę i protestuje - nie potrzebuje takiej osoby, ja chce być wolny.
Fakty mówią same za siebie - dług Polski wzrasta, PKB maleje, zarabiamy mniej niż cala reszta Europy, płacimy więcej za wszystko niż USA i Niemcy /gaz, prąd itp - przez złe umowy które nasi politycy nam załatwili/. Jedynie starsi wiekiem ludzie i niewykształceni się dają nabrać na populistyczne hasełka typu emerytura, jakby te pieniądze z nieba spadały, gdy to wszytko są nasze pieniądze podatników! Ludzie zakładają firmy w UK, a nie w Polsce i pracujemy dla innych. Prezes ZUS podróżuje sobie po świecie wraz ze swoimi poplecznikami, komitet Olimpijski, ptasia grypa to kolejne kradzieże na masowa skale. Około 70% tego co zarobie oddaje w podatkach. Pokolenie takich ja Pan umiera i bardzo dobrze, bo wreszcie się coś zmieni. I to nazywam wiedzą i nauką, ponieważ te argumenty są podparte konkretnymi dowodami i widocznymi przykładami z życia (a nie z kosmosu) których tylko ślepy nie widzi i rodziny tych przy korycie.

rafusss

Opieram swoją opinię na wypowiedziach Pańskiego żydziego guru z muchą, proszę Pana. Nie interesują mnie propagandowe fora kórwinistów, ani puste frazesy kórwinistów. Szanowny Pan Ameryki nie odkrył, pisząc, że nie jest dobrze w kraju. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

I Partia Nowej Prawicy z jej programem, jest jedyna partią która postuluje konkretne zmiany w opisanych przeze mnie problemach Polski. Co więcej nie tylko mówią, ale zaczną te zmiany faktycznie wprowadzać! Korwin nie zmienia poglądów od 30 lat i nie zmieni też gdy wejdzie do sejmu, jest bezpośredni i szczery, czasem zbyt impulsywny. Nie patrzmy na to jak mówi, ale co mówi.To całe doszukiwanie się jak tylko Korwinowi dopiec i wytknąć mu błędy świadczy tylko o tym, że lewacy czują, że ich czas się kończy i robią co tylko mogą by przetrwać i dalej się bogacić naszą pracą. Powiedzmy STOP zabieraniu naszych pieniędzy, możemy je sami odkładać lub do prywatnych instytucji, gdzie nie będą kradzione. JKM podkreśla, że likwidacja ZUS nie oznacza likwidacji zobowiązań wobec emerytów /Fundusz Emerytalny/. Służba zdrowia może być prywatna, będziemy płacili za to z czego faktycznie korzystamy. Dzięki temu będziemy mieli dużo więcej pieniędzy, bo nie będzie nam zabierane 70% naszego wynagrodzenia w podatkach. A to tylko kilka przykładów.
Wszystkich gorąco zachęcam do głosowania na Nową Prawice :)

rafusss

Najmocniej przepraszam, ale Szanowny Pan tutaj kampanię polityczną uprawia. Nie jestem pewien, czy Pan to wkleja, czy po prostu stary pedofil z muchą już tak Pana oćwiczył, że pisze Pan podobny bełkot z automatu, niemniej głosuje Pan na zmiennego w poglądach starego demokratycznego socjalistę PRLu, sympatyka Putina. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Interesuje się tym ponad 10 lat, nie muszę nic wklejać. Moja wiedza pochodzi z książek na temat ekonomii, gospodarki i prawa. Nie lubię lewackiej logiki, którą Pan tu prezentuje. To Pan zaczął o tym pisać nie ja. W każdym prawie komentarzu o tym Pan pisze, ja tak nie robię. Dostał Pan wiec swoją nagrodę :) A Pana antysemickie komentarze świadczą tylko o tym jakim jest Pan egocentrycznym człowiekiem pełnym nienawiści do innych.

rafusss

To Szanowny Pan od ponad dekady karmi się spluwaniem pedodziadka ze Stronnictwa Demokratycznego? Nic dziwnego, iż prezentuje Pan lewicowe myślenie i putinowski bełkot. Pozdrawiam serdecznie, pełen obrzydzenia dla czerwonego.

ocenił(a) film na 8
szambelan

1.Ozjasz Goldberg - proszę podać źródło tej informacji. To jest kłamstwo, helloł! :D
2.Pedo - nie zrozumiał Pan wypowiedzi JKM na ten temat. Chodzi o podejście psychologi na temat rozwoju psychicznego dziecka i jego seksualności. Dziecko ma większa traumę z powodu przechodzenia etapów policja-psycholog-wyśmiewanie-rozgłos-rodzice-napietnowanie, niż z tego, ze ktoś je dotknął. Tego dowodzi nauka, badania psychologiczne. O to chodziło JKM- ze państwo bardziej szkodzi, niż osoba która dotknęła dziecko (nie mówimy tu o gwałcie, ani robieniu czegoś wbrew woli). JKM nigdy nie pochwala w żaden sposób pedofilii i jest za surowym karaniem takich ludzi.
3.Lojalka - proszę się dowiedzieć co w tej lojalce było, jaka była jej treść. Ja tez bym ją podpisał. Korwin przecież tego chciał, go o to poproszono i sie zgodził, mógł powiedzieć nie. Nie ma Pan żadnych dowodów, poza własną fantazja, ze było inaczej (bo źródłem tego jest sam JKM, a lojalki nikt na oczy nie widział poza nim).
4.SD - no i co ze należał? Wtedy były inne czasy. Teraz będzie należał do UE której przecież tak bardzo nienawidzi. Gdyby żył kolejne 50 lat to samo by mu zarzucano :D Korwin odszedł dobrowolnie z SD.
5.Putin - bardzo dobry polityk. Nasi mogą się od niego uczyć! Śmieszy mnie, ze wszyscy wierzą w historie przedstawiona w tv, ze to Ukraina jest dobra, a Putin ten zły :) Większość ludzi która tam mieszka to faktycznie Rosjanie. Zagrożenia dla Polski nie ma.

rafusss

1. Niestety dokumenty źródłowe żydzi usunęli z sieci. Wcześniej były dostępne na witrynie o nazwie Polonica. Ten żydziak z muchą sam jednak przyznaje się w wywiadzie dla kanału Nam Zależy, iż chodził na parady żydokomuny i tam paradował w pagonach z gwiazdami Dawida.
2. No wiadomo - każdy, kto nie wyznaje obsmarkanego wąsa starego pedożyda, po prostu 'nie zrozumiał geniuszu mistrza'.
3. Taka sama jak w większości lojalek - obietnica bycia pieskiem komuny, którym zresztą ten żyd był i bez jakichkolwiek lojalek.
4. No tak, wtedy były inne czasy, socjalizm, więc żydziak był socjalistą, teraz jest liberalizm, to żydziak jest liberałem. Jak będzie pedofilizm, to Pan będzie gwałcił małe dzieci.
5. Pan Putin to zwykły pies KGB i morderca. Rozumiem, iż Szanownemu Panu imponuje, gdyż wygląda Pan na potomka czerwonej zarazy.
Pozdrawiam serdecznie, prawicowo i po katolicku.

ocenił(a) film na 8
szambelan

1. chyba Pan żartuje! Nie potrafi Pan podać żadnego źródła i nadal się upiera :D Informacje te zostały usunięte bo były nieprawdziwe i napisane przez internetowego trolla. Kanal "Nam zależy" - świetne źródło informacji, no bez komentarza :D ręce opadają...istnieje coś takiego jak wywiad autoryzowany.
Gdzie nie wejdę na stronę z google, to wszędzie jest to samo - ludzie się śmieją z takich jak Pan i nazywają cytuje: "gdybania psychicznie chorych schizofreników" . Każdy może sobie wpisać jak ja to zrobiłem i sam sprawdzić. Przykładowo 1 lepsza strona (by nie spamować linkami) /proszę skopiować do google/:
janusza-korwina-mikke-zyciorys-vt227599.htm
2.Każdy kto ma wystarczająco inteligencji może sobie samemu wejść i porównać to co tutaj napisałem ze słowami Korwina (zalecam poszukać źródła, a nie wycinków, ani memów)
3.no to już jest z Pana strony totalna ignorancja i niezrozumienie tego co napisałem. No ale ok, załóżmy ze oboje tego nie wiemy, wiec nie ma co spekulować bez dowodów ok?
4.Poglądy JKM są niezmienne od 30 lat, tło się jedynie zmienia. Gdy SD wprowadziła przymus pracy, zrezygnował z bycia tam.
5.Nie imponuje, po prostu jestem świadomy, ze rola polityka polega również na różnego rodzaju grach politycznych, które często nie są fair, ponieważ strona przeciwna również takie coś stosuje. Po tym można poznać dobrego polityka.
6. Kolejny bełkot, ze Korwin to żyd powtarza pan jak mantrę- standardowo proszę o źródło tej informacji :) Jeżeli nie potrafi Pan podać żadnego dowodu, to według prawa (gałąź nauki) można uznać pańskie gadanie za brednie nic nie warte.
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/159978,korwin-mikke-bubel-i-mnie-u waza-za-zyda.html

rafusss

1. Tak, tak, czyli co złego, to nie Kim Dzong Un.
2. Wystarczą słowa Pańskiego bożka: "lekka pedofilia to nic złego".
3. Patrz punkt 1.
4. Bo ma jednego oficera prowadzącego, proszę Pana. To nie są poglądy, a lewacki bełkot.
5. Ciekawe, iż tylko tym wschodnim mordercą się tak Pan zachwyca, bo tak zupełnie przypadkowo Pańskie żydzie również. Nawet masturbacji internetowej Szanowny Pan samodzielnie nie potrafi przeprowadzić, a jedynie według instrukcji żydokomucha z muchą.
6. Tak, tak, czyli "Kórwin Krul i już".

Pozdrawiam serdecznie, pełen abszmaku dla Pańskiego czerwonego lewactwa.

ocenił(a) film na 8
szambelan

ad 5 - nie wiem w jaki sposób Pan wysunął w ogóle taki wniosek, bo z tego co napisałem nic takiego nie wynika :D

Z Panem to jak gadanie z wierzącym nieukiem, że ziemia nie obraca się wokół słońca. Tacy ludzie wciąż istnieją!

Życzę spokojnych snów.

rafusss

No tak, czyli doszliśmy do punktu wyjścia - kto nie czci zaślinionej gęby żydziaka postkomunistycznego, to się nie zna i w ogóle. Pozdrawiam serdecznie, życząc uleczenia z czerwonej choroby.

ocenił(a) film na 8
szambelan

No nie wiem jak Panu to inaczej wytłumaczyć nie obrażając Pana :) Poddaje się.

rafusss

Najlepiej jak Szanowny Pan porzuci swoją idolatrię. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 7
szambelan

Dyskusja z kórwinistą rafusss zupełnie nie związana z tematyką filmową, ale bardzo mnie rozbawiła.
Podziwiam za cierpliwość i zabawny sposób punktowania kórwinowskich idiotyzmów.
Niesamowite, że kórwinowski sekciarz dał za wygraną i się wycofał. To zupełnie do nich niepodobne.

ocenił(a) film na 8
gramin

Proszę takie odzywki zachować dla kolegów ze szkoły. Jeżeli uważasz, że posiadasz większą wiedzę ekonomiczno-gospodarczą, to wystarczy odnieść się do którejś z mojej wypowiedzi. I co dla ciebie znaczy dał za wygraną? :) mnie tu co najwyżej niektórzy grzecznie mogą prosić o podzielenie się wiedzą. Ja swoją wiedzę, wykształcenie i pracę szanuje. Nie rozdaje za darmo na co musiałem pracować wiele lat. Wycofuje się z rozmowy z tobą i szambelanem, bo mam ciekawsze zajęcia.

ocenił(a) film na 7
rafusss

Odpowiadasz na mój post twierdząc jednocześnie, że wycofujesz się z rozmowy ze mną.
Wy, kórwiniści jakbyście od jednej mateczki byli. Każdy z was to ekspert ekonomiczny, posiadający głęboką wiedzę na tematy wszelakie. Co więcej, każdy jest doświadczonym życiowo człowiekiem, a to że posiadacie identyczne poglądy jak wasz guru i mesjasz wynika jak najbardziej z własnych przemyśleń i głębokich studiów, a nie tego, że jesteście zwykłą gówniarzerią uwiedzioną przez starego pedofila.
No i oczywiście każdy, kto nie podziela waszego jedynie słusznego poglądu na świat jest niedoświadczonym gimbusem, który jak dojrzeje, to na pewno dostrzeże geniusz waszego niedoścignionego mistrza.
Cóż, jak widzisz dla mnie i "moich kolegów ze szkoły" ty i inni kórwiniści jesteście jak otwarta księga, dlatego przednie bawiłem się czytając twoją "konwersację" z szambelanem.

ocenił(a) film na 8
gramin

Żałosne słownictwo prostaczka, który chce sobie popluć na forum. Już wiesz jaki jestem, co wiem, jakie mam poglądy, wiec nie ma sensu bym odpowiadał. Znajdź sobie kogoś na swoim poziomie do rozmów.

ocenił(a) film na 7
rafusss

O. Kolejna odpowiedź od osoby, która niby ma ciekawsze zajęcia, niż rozmowa ze mną.
Ależ ja nie miałem najmniejszego zamiaru pytać cię o cokolwiek, bo rzeczywiście z góry znam twoją odpowiedź. Wy kórwiniści naprawdę jesteście aż do bólu przewidywalni.
Co więcej, mój pierwszy post był skierowany do szambelana. Ty natomiast już dwa razy na niego odpowiedziałeś, za każdym razem zastrzegając, że nie jesteś zainteresowany jakąkolwiek wymianą zdań. Nad faktem, ze cały czas mnie obrażasz przejdę po prostu do porządku dziennego, bo w przypadku was, kórwinistów, jest to stały element "dyskusji".
Jak widzisz, niczym nie nie zaskoczyłeś. Żegnam i życzę jak najszybszego powrotu do realnego świata.

ocenił(a) film na 7
gramin

Przepraszam Pana bardzo, ale Pan wymienił nick rafusssa gdy się Pan zwracał do szambelana więc miał słuszność że Panu odpisał. Ja z kolei się ośmielam wtrącać, gdyż obaj użytkownicy to moi FilmWebowi znajomi. Pozdrawiam serdecznie.

gramin

Znakomicie Szanowny Pan łaskaw był podsumować tego socjalistę, Pana rafuSSa, tego maoistę. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ludzie ogarnijcie się. To jest forum filmowe a nie debata telewizyjna. Jak chcecie politykierować to załóżcie sobie odpowiednią stronę "www". Wielka prośba do admina: Zamieścić należałoby, o ile jeszcze brak, w regulaminie zapis o zakazie politykierstwa pod groźbą usunięcia z grona użytkowników FW.

ocenił(a) film na 8
ferath28

pochwalam w 100%. Polecam zgłaszać tego typu posty i pisać do administracji o usunięcie tych użytkowników.

ocenił(a) film na 7
rafusss

To, że wy dwaj się akurat mniej lubicie, to nie znaczy żeby cenzurę wprowadzać czy donosy stosować ;) Od kiedy to my jesteśmy za brakiem wolności słowa i poglądów?

agatkaa2

Szanowny Pan rafuSS zaprezentował podejście typowo lewicowe, zbieżne z linią polityczną Pana Chana Putina, pierwszego mordercy oraz cenzora Mongolskiego Imperium Zła okradającego zwykłych obywateli. Pozdrawiam przeserdecznie, życząc ozdrowienia z bolszewickich tez.

ocenił(a) film na 8
szambelan

To już chyba jest choroba psychiczna. Często mówisz sam do siebie?

rafusss

Najmocniej przepraszam, ale nie zwykłem stosować zwyczajów ozjaszystowskiej sekty. Pozdrawiam przeserdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones