PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
2004
7,1 145 tys. ocen
7,1 10 1 144516
6,0 44 krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

... a najcudowniejsza jest w nim przepiękna Catherine Zeta-Jones. Niestety Julia Roberts wyglądała bardzo nieciekawie. Film wciąga, nie jest to typowe proste rozrywkowe kino. Jednak muszę przyznać, że OCEAN'S ELEVEN był bardziej dowcipny. Jednak ja stawiam obie części na równi - świetnie mi się je oglądało - scena w której Matt Deamon zaczyna opowiadać wiersz, a Julia Roberts gra Julię Roberts są przezabawne. Polecam !

____OSCAR____

Ten wiersz to zdaje się "Kashmir" Zeppelinów. Też mi się to bardzo podobało. A także ten moment, gdy okazuje się, że oficer śledczy to matka Matta Damona.

ocenił(a) film na 8
Morgan_LeFay

dokładnie! m. in. te wspomniane sceny warte są obejrzenia:
- ryczłam ze śmiechu jak Matt Damon recytował wiersz podczas tego ważnego spotkania,
- trik z arcyważną panią komisarz był bardzo inteligentny (i do tego Matt jęczacy: tato do końca życia będzie wspominał "a pamiętasz jak mama musiała jechac po Ciebie do Paryża",
- scena udawania Julii Roberts przez nią samą podobała mi się tylko w kontekscie jej spotkania z Brucem Willisem.

W filmie ciekawy jest humor, sposób kręcenia scen, stosowanie sepii... po prostu nie jest nudno!