PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
7,1 143 333
oceny
7,1 10 1 143333
5,9 20
ocen krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

Jeśli nie jesteście bystrzy i nie wyłapujecie ważnych elementów w filmach to za ten nawet się nie
bierzcie. Ja go nie zrozumiałam <bez hejtów pliz>, przynajmniej częściowo, tak jakby kilka scen
zupełnie mi umknęło, bo wydaje mi się jakby niepełny, chociaż uważnie oglądałam. Można dostać
nerwicy... Jeśli ktoś może poproszę o wyjaśnienie wątku z chińczykiem w torbie. Po co, dokąd
został wysłany, a jeżeli chodziło o obrazy nocnego lisa to w którym momencie było wspomniane że
właśnie w tym celu go pakują? I tak powierzchownie całą tą rozgrywkę między nocnym lisem i
jedenastką

SixteenJones

Ja dziś mam zamiar obejrzeć właśnie drugą część , sporo jest negatywnych opinii, bądź włanie w stylu "dużej ilości luk " w scenariuszu... zobaczę czy moja spostrzegawczość je wyłapie i jakoś uzupełni:)

ocenił(a) film na 8
SixteenJones

nocny lis uważał się za najlepszego złodzieja, jakiś facet powiedział że ocean i 11 mogą być lepsi, lis po zastanowieniu stwierdził że można ich porównać tylko po kradzieży tego samego przedmiotu

monika199406

Chciał sie sprawdzić, a ostatecznie podkablowal ekipe, której większość zamkneli w więzieniu, wiec gdzie tu honor i gra fair play? Powazne niedociagnievie.

ocenił(a) film na 9
bva

Ocean prawdopodobnie olał by wyzwanie, bo zdążył się już ustatkować na początku filmu (reszta ekipy miała swoje życia i obowiązki). Podkablowanie było pretekstem, żeby je przyjął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones