PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
7,1 143 431
ocen
7,1 10 1 143431
6,0 22
oceny krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

Problem z motywem

ocenił(a) film na 6

Witam

Wczoraj obejrzałem film i nie do końca mogę zrozumieć pewien motyw. Otóż dlaczego Oceans ciągnął dalej temat
zwinięcia tego jaja z muzeum skoro wcześniej podczas przeprowadzki tego jaja ukradli je w pociągu (z plecakiem). Z
tego co zrozumiałem - cała akcja odbyła się wcześniej. Przez nieudany napad wszyscy trafili do więzienia i gdyby nie
pomoc matki Linusa to by chyba już tam zostali (a pomoc ni e była w planie bo Linus się tłumaczył mamie i wkurzał że
powiedziała tacie). Tak czy inaczej Toulour wykradł fałszywe jajo i ukradł by je bez względu na to czy próbowaliby tego
napadu czy czekali spokojnie w ukryciu aż ukradnie to jajo i pokazali mu że to fałszywka.

outdoor1

wg mnie chodziło o ściągnięcie Isabel do ojca... - w końcu on im pomógł... A i mała pstryczek Lisowi się przydał :)

ocenił(a) film na 6
aknala

Na początku też tak pomyślałem ale to strasznie skomplikowany sposób na doprowadzenie jej do ojca - wystarczyło ją po prostu tam zabrać. A prztyczek dla Lisa...no trochę naciągane bo przecież i tak mieli to jajo i tak więc prztyczek był "zagwarantowany" praktycznie od początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones