Film

Life as We Know It

2010 1 godz. 54 min.
7,0 101 881
ocen społeczności
7,0 10 1 101881
12 909
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
Holly i Eric nie pałają do siebie sympatią, prowadząc całkowicie odmienny styl życia. Wszystko staje na głowie, gdy ich wspólni przyjaciele giną w wypadku, zostawiając im pod opieką roczną córkę. 

Do zakochania jeden krok

Reżyser całkiem sprawnie radzi sobie z miłosnymi manewrami pary – słodzi w umiarkowanych ilościach i z wdziękiem wygrywa komiczne sytuacje. ... czytaj więcej
Och, życie
Zwiastun nr 1
Och, życie
Spot nr 1 (polski)
Och, życie
Spot nr 2 (polski)
Och, życie - Zwiastun Nr 1 Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

boxoffice
$53 374 681 w USA
$52 274 025 poza USA
budżet
$38 000 000
studio
Gold Circle Films / Josephson Entertainment / Village Roadshow Pictures
inne tytuły
W scenie, gdy Sophie uczy się chodzić, Messer ma założone buty, ale bez skarpetek. W kolejnym ujęciu, gdy do pokoju wchodzi Holly, bohater ma na sobie białe skarpetki.
Gdy Holly próbuje dodzwonić się do Messera, kiedy on jest na lotnisku, jej telefon pokazuje godzinę 16:55, ale na telefonie Messera wyświetla się 13:01.
Janine Gruff przedstawia się jako pracownica CPS. W stanie Georgia agencja zajmująca przypadkami pokazanymi w filmie nazywa się Department of Family and Children Services (DFACS).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.