PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 446
ocen
7,3 10 1 111446
7,1 29
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

każdy napisze o kryzysie młodego małżeństwa ... gdzie on i ona nie narzekają na powodzenie ... ale to tylko fasada to mgła za którą widać inną treść ... masz oczy otwarte ale nie widzisz jakbyś miał je zamknięte , ten film czyta się między wierszami tu nie ma miejsca na role prymitywnego beznamiętnego odbioru jak w filach z Segalem ...

Bill wchodzi na "impreze" na której nie ma prawa być !!! nie trzyma zasad i momentalnie widać iż nie jest wtajemniczony (jeśli starszy brat w loży ci się ukłoni i jest to na balu maskowym nie możesz mu odpowiedzieć tym samym , ukłon jest tu pytaniem ...przedstaw się bo nie znam twojej maski , przy pomocy gestu musisz mu podać swoje miejsce w hierarchi ) ... poza tym krąg wokoło ołtarza ofiarnego dla Lucyfera też nie jest przypadkowy i odzwierciedla pozycje w zgromadzeniu .

to jednak nie jest najważniejsze ... co się dzieje kiedy Bill "wpada" ...
Kapłan poleca mu się rozebrać , ktoś wie dlaczego ? reguła jest taka - odkrycie sekretów skutkuje dwoma drogami - przymusową inicjacją , lub złożeniem ofiary z człowieka . Inicjacja na tym poziomie lucyferiańskiego wtajemniczenia polega na wywołaniu jak największej seksualnej traumy u inicjowanego , przeważnie musi onanizować się przed resztą wtajemniczonych opisując swoje życie seksualne , a każdy zgromadzony ma prawo wykorzystać go . Bill ma jednak szczęście i ktoś się za niego ofiaruje

kluczowa jest rozmowa z Zieglerem w jego domu ...a raczej pałacu de luxe , ten bada Billa czy to zostawi dla siebie czy też dalej będzie robił śledztwo , lub czy da się go inicjować ... Bill tu ratuje swoje życie bo dalsze dochodzenie to śmierć , maska na poduszce to pokaz siły lucyferian "popatrz ile wiemy o tobie i co potrafimy , w każdej chwili zniszczymy cię jak zechcemy" ... ale popatrzcie na Zieglera jak mieszka jak żyje a jest jednym z nich , jednym z 40-50 na tej "imprezie" kim więc mogą być inni ?

Kubrik zapłacił za ten film , iluminati nie wybaczają takich rzeczy . Na badaczy "teorii spiskowych" mają swoje sposoby, ale na kogoś z takim potencjałem rażenia nie mają dobrego sposobu , perspektywa iż kilka milionów ludzi może zobaczyć prawdę powoduje iż muszą być ofiary ...

odsyłam do Sharon Tate i kary za "Dziecko Rosemary"

...tak w ogóle to kilka razy zetknąłem się z opiniami o mocnych odesłaniach pana z kopertą do Barona Guy de Rotschilda

ocenił(a) film na 10
lemur83

Ateista odrzuca wiarę w istnienie Boga, a masoni mają swojego... To racja, że 45 letni człowiek nie zmieni się wiele pod wpływem innych. Więc tacy goście mają niski stopień wtajemniczenia jak wspomniał DavidTua. I takich jest najwięcej. Wątpię więc,aby tacy "zwyczajni" masoni dostawali apartament w NY:)

ocenił(a) film na 10
Kamileki

"Troche dlatego mnie śmieszy fakt twierdzenia , iż Kubrick został zamordowany i jak to określiłeś zapłacił za ten film. Tak miało wyglądać to zdanie:)" Jeżeli Kubrick został zamordowany to nie tylko za to co pokazał w tym filmie ale także za to co mógłby pokazać w następnym. Jak wiadomo Kubrick tworzył swoje filmy w tajemnicy a więc był człowiekiem może nie tyle co nie obliczalnym ale zdolnym do zaskoczenia.
Co do morderstw podajecie tutaj wątpliwości ja ich nie posiadam i mogę wymienić przynajmniej kilkanaście związanych z masonami ale i innymi organizacjami które maja wpływ na to jak wygląda nasz świat. Na początek Aaron Russo.
http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ
Osoby które napisały w tym temacie iż masoni nie mają wpływu na nasze życie są albo nie spełna rozumu albo kompletnie zaślepionymi frajerami.
Apartament w NY.. nie skomentuje tego dodam tylko ,że Ci ludzie jeżeli tylko zechcą to postawią sobie apartament na księżycu. Jak można rozmawiać na danny temat kompletnie nie znając skali?? Przecież w US już po wojnie kiedy mafia ogarneła całe budownictwo i zaczęto budować drapacze chmur było wielu konkurencyjnych potentatów nieruchomności , każdy z nich miał od kilkunastu do kilkudziesięciu w całych US. A to było przecież wiele WIELE WIELE lat temu.

ocenił(a) film na 10
kapsl

"Jeżeli Kubrick został zamordowany to nie tylko za to co pokazał w tym filmie ale także za to co mógłby pokazać w następnym. Jak wiadomo Kubrick tworzył swoje filmy w tajemnicy a więc był człowiekiem może nie tyle co nie obliczalnym ale zdolnym do zaskoczenia." - Mając na uwadze fakt, że Oczy powstały 12 lat po wcześniejszym filmie Kubricka oraz to, że miał już 71 lat to nie nakręciłby już pewnie ani jednego filmu uderzających w illuminati.
"Co do morderstw podajecie tutaj wątpliwości ja ich nie posiadam i mogę wymienić przynajmniej kilkanaście związanych z masonami '" - Wiadomo, że masoni to nie żarty, ale ja mam wątpliwości co do śmierci Kubricka bo o tym piszemy w tym poście. Dzieki za link, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Kamileki

witam wszystkich. Wszystkich niedowiarków ktorzy myslą że masoneria(Iluminaci) to przewal zachecam do zainteresowania sie najpierw sprawą WTC(chodzi mi tu przede wszystkim o okolicznosci zdarzenia i zawalenie budynku 7) Załączam krotki filmik. Jesli kogos to zainteresuje albo nie podda sie to zachecam to dalszego szperania.

http://www.youtube.com/watch?v=MGXN9dywQII&feature=player_embedded#!
http://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

A teraz chciałbym zadać pytanie osobą które mają pojecie o Iluminatach masonach i NWO.
Czy sądzicie że podczas Olympiady w londynie dojdzie do nastepnej falszywej flagi i 3 wojny swiatowej, i czy myslicie ze kwestia Obcych wkoncu zostanie wprowadzone w zycie? Co sądzicie o Ronie Paulu i czy ma szasne na zakonczenie tego szaleństwa. I ostatnie pytanie czy nie wydaje wam sie wam ze biblia rzeczywiscie mowila o tych rzeczach? Mnie osobisice zastanawia czy to perfidne gra iluminatow czy poprostu oni uwazaja siebie za zwyciezcow i nie boja sie smierci. Mnie w sumie ciekawi ich nastawienie do bytów po za ziemskich.I ostatnie pytanie czy waszym zdaniem Alex Jones i jego infiltracja Boheviam Grove to przewal?

ocenił(a) film na 10
dagothversur4

Na temat samych iluminatów i NWO mogę jedynie się domyślać. Na temat zeitgastu nie powiem za wiele nie lubię filmów w taki sposób posklejanych , chociaż 90% to fakty. Tutaj masz link do słynnego wywiadu byłego agenta KGB.
http://www.youtube.com/watch?v=8FFTuSP6pKA
Pokazującego dlaczego dzisiejszy świat tak wygląda. Ja sądze ,że iluminaci wykorzystują to nad czym pracowało kgb. Łatwo to połączyć ponieważ ten agent jedynie w czym się myli to w tym iż myślał ,że to nadal jest zimna wojna pomiedzy narodami. Tymczasem jest to wojna pomiędzy iluminatami a społeczeństwem całego świata. Przy czym ja sądzę ,że większość w tej piramidzie iluminatów nie ma zielonego pojęcia jaki jest ostateczny cel. Ci co się domyślają robią to dalej ze wzgleu na swoje osobiste korzyści w uczestniczeniu lub zajęciu jak najlepszej pozycji przed tym co nadejdzie ale zdecydowana większość nie ma pojęcia o tym co się dzieje na "szczycie".
Ron Paul.. to osoba wybitna zwolennik wolności i wiary w odpowiedzialność człowieka czyli najwiekszy wróg iluminatów. I tak jak Aron powiedział iż ostatecznym celem będą czipy był oczywiście w błędzie lub nie dopowiedział wszystkiego. Oczywiście czipy będą ogromnym zwycięstwem illuminatów ponieważ w każdej chwili będą mogli nas kontrolować. Co więcej teraz to Ty będziesz się musiał upominać co Twoje. Moim zdaniem gdy czipy staną się juz powszechne zaczną się pojawiać nowe świństwa które będą nam wszczepiane. I ostatecznie skończy się to tym iż będą mogli wyłączyć nie tylko czipa ale i Ciebie.
Byty pozaziemskie.. Moim zdaniem istnieją wystarczy spojrzeć na naszą planetę, gdzie życie istnieje w prawie każdych warunkach dlaczego więc nie mogło by istnieć gdzieś daleko?? Na innych planetach lub pójdę nawet dalej.. w innym wszechświecie bo skąd wiadomo ,że tylko jeden istnieje??

ocenił(a) film na 8
dagothversur4

poruszyłeś kilka kwestii

Ron Paul - moim zdaniem nie ma najmniejszych szans ... imperia Turnera i Murdocha go nienawidzą . Posuwali się nawet do tego iż montowali wywiady z nim tak aby pokazać iż jest baranem nie mającym nic do powiedzenia . Ron przejrzał i zaczął chodzić na spotkania z własnymi mediami :) , ale tak czy inaczej stany jako kastowa dyktatura Wall Street nigdy nie pozwoli mu wygrać . On mówiąc o odebraniu FED możliwości drukowania $ igra ze śmiercią i jesli będzie robił to dalej obawiam się iż załatwi go jakiś "Lee Charvey Oswald"

Londyn 2012 - o tak spodziewam się czegoś BARDZO DUŻEGO , albo zamachu , albo spektakularnego użycia technologi HAARP ... ceremonie otwarcia lub zamknięcia , nie zmarnują kilku miliardów ludzi wpatrzonych w telewizory

Alex Jones - obawiam się iż to człowiek NWO , awanturnik (pamiętam jak wyskoczył z nagłaśniaczem przed jakimś budynkiem rządowym USA i zaczął wykrzykiwać o NWO a słuchali go tylko strażnicy) pomyślałem wtedy , czy tak powinno się walczyć z iluminatii ? Poza tym mocno podejrzany wywiad z Davidem M. de Rotschildem wyglądający jak szopka propagandowa

Jones pokazuje troche prawdy , ale działa bardziej jak wentyl w oponie by popuścić troche napięcia niż zrobić coś konkretnego

Bohemian Grove ... no i co wynikło z tego filmu ? Ameryka olewa religie , i kultu ... mnie mógł ten film przerazić , ale amerykanina ... taka specyfika - nasi "politycy" mają Częstochowską Madonne a ich molocha . Mam nadzieje iż łapiesz kontekst , po prostu w USA sfera wolności wyznania i tabu z tym związane jest tak powszechne . Iluminati indoktrynują ich od dziesiątek lat

Biblia - im dłużej zajmuje się NWO , iluminatii , tym bardziej staje się wierzący .Nie mam wątpliwości iż św.JAn w apokalipsie miał widzenie obecnych czasów ... choćby te chipy RIFD ... to przecież apokaliptyczne znamiona na rękę lub czoło

Obce cywilizacje - jako takie rozpatruje tylko możliwości materializacji istot duchowych stworzonych przez Boga

ocenił(a) film na 8
kapsl

kapsl , mam nadzieje iż tymi apartamentami nie bijesz do mnie :)
postać filmowa Ziegler to nikt wielki w masonerii , ale na tyle duży aby mieszkać jak król w NY ... i nie porównuje go do ludzi pokroju D.Trumpa czy L.Silversteina ...
też jestem bardzo zdziwiony i zasmucony widząc postawę ludzi jak Kamileki , mających jak widze wiedze ale kwitujących to "i tak w to nie wierze"

ocenił(a) film na 10
DavidTua

Biłem ogólnie;) A z Tobą w 90% się zgadzam i jestem wdzieczny za ten temat bo sam dowiedziałem się sporo nowego.

ocenił(a) film na 8
DavidTua

Skoro to jest Twoim zainteresowaniem, myslę, ze będziesz mógł wyjasnic pewne moje niejasności. Po pierwsze, chciałem wiedzieć, czy wiesz coś na temat okoliczności śmierci Kubricka? Moze mi wyjaśnisz, ponieważ w pierwszych lepszych źródłach o nim nic nie znalazłem, ale z drugiej strony do szukania sie nie przylozyłem. Są w ogóle jakies podane?
Poza tym, takie pytanie. Na jakiej podstawie wiążesz wolnomularzy i lucyferian? Wydaje mi się, ze to troche sprzeczne, bo w sumie masoneria to nurt, nie religia. Fakt, mają swoje obrzędy, ale czczą swoją symbolikę, kierują sie własnymi zasadami, maja swój własny zamkniety na kłódke świat w ktorym zyją, który jest otoczony wieloma teoriami spiskowymi, ale co to ma współnego z lucyferianizmem? Orgie seksualne, ofiary, inicjacje, które Kubrik przedstawił w tym filmie faktycznie pasują do obrzędów Lucyferian, ale Ci np. mają kult swojej ikonografii, a masoneria swojej, to mi się sprzecza. Jednak zespaja to jedna myśl...biorąc pod uwagę, że lucyferianizm jest odłamem satanizmu mają podobna ideologię, ideologię, która nie musi być sprzeczna z ideologią masońską, ale wręcz potwierdza jej elitarność. Mam na mysli to, ze do elitarnych wolnych masonów pasuje bycie satanistą. Mam nadzieję, że przedstawisz mi swoją opinie na ten temat. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
gorilla_2

oficjalnie był to zawał serca

3 dni po pokazaniu filmu wytwórni
666 dni od 2001 roku

dla wtajemniczonych to jak odcisk palca na spuście , bo i tylko dla nich ten przekaz jest skierowany

troszkę tu widzę trzeba wyjaśnić terminologii

iluminati- to szczyt wszystkich uznanych lóż światowych , oświeceni światłem lucyfera jak mówią o sobie , mający z nim kontakt , wszystko mu zawdzięczających to ich nazywam lucyferianami ... to oni uczestniczą w obrzędach na których dochodzi do werbalnych przekazów od ich "mistrza" , ich liczba trudna do oszacowania ale nie więcej niż kilkaset osób.

Super wąskie grono to "rada trybunału" ... są różnice w ocenie badaczy czy jest 5 czy 7 miejsc .Obsadzone przez Rotschildów i Rockefellerów i ich ludzi (Kissinger, Bush sr.) według doniesień z obrad klubu Bilderberg z lat 70tych są jeszcze dwie postacie którym nawet David Rockefeller i H.Kissniger składają szczególne honory

Loże nazywasz nurtem i tak jest , "wolność równość braterstwo" fajnie brzmi humanizm i filozofia ... ale to sa pierwsze stopnie na którym jest humanizm bez żadnej religii

w pewnym momencie na którymś stopniu pojawia się jakieś bóstwo i jego symbolika
tu pełna dowolność zależna od strefy geograficznej w Skandynawii Thor , Odyn
w Polsce np Światowid , i zależnie od regionu świata - Horus , Diana , Baal , Marduk itd ...jest jeden wspólny mianownik NIE MOŻE BYĆ TO JEZUS CHRYSTUS
to jest trochę tak iż Lucyfer daje wie dróg dojścia do stopnia iluminati .Także loże na całym świecie mają inne obiekty kultu zaczerpnięte zwykle z dawnych religii i kultów , preferowane są bóstwa którym składano krwawe ofiary .

Absolutną preferencje w masonerii mają jednak Talmudcy żydzi (polecam zapoznanie się z treściami Talmudu - bo jest to zaiste głos Lucyfera w sprawie Tory)

Satanizmu to nawet bym w to nie mieszał , to nurt dla długowłosych dzieciaków w skórach grających black metal

ocenił(a) film na 8
DavidTua

Satanizm to bardziej filozofia z elementami okultyzmu niż religia, a długowłose dzieciaki to pseudowyznawcy gadający o jedzeniu kotów na cmentarzu ale to już inna bajka.
Ciekawi mnie Twoja krytyka co do najpopularniejszej interpretacji Tory jaka istnieje, nie krytykuję Cię, ale chcialbym wiedzieć, czy masz jakieś podstawy by tak uważać...jakieś cytaty, wypowiedzi teologow, znawców Tory?
Poza tym, Twoje stwierdzenie, ze bóstwem nie może być Jezus Chrystus kompletnie niszczy powszechnie dopuszczona do wiadomości i znaną zasadę rytu szwedzkiego.

ocenił(a) film na 8
gorilla_2

nie słyszałem o rycie szwedzkim

Jezus oczywiście jest obecny w obrzędach lóż , ale na zasadach przeciwstawieństwa
uznaje się jego nadprzyrodzone czyny ale twierdzi za razem iż człowiek może dojść w swojej boskości tak samo wysoko ... i to w zasadzie jest mottem iluminata
W obrzędach jest także obecna Biblia , głównie po to aby wiedzieć jakim bożkom oddawał część lud Izraela w dawnych czasach

jeśli chodzi o Talmud , to napisałem iż uważam to za dzieło Lucyfera z kilku powodów
-Talmud to rzekomo spis praw danych Mojżeszowi poza tablicami z dekalogiem ...a nic takiego nie istniało

-między innymi Maryja (w Talmudzie Miriam) uważana jest za kobietę lekkich obyczajów mającą oddawać się cieślą
-Żyd jest uważany za nadczłowieka i usprawiedliwione są postępki względem Goi takie jak , morderstwo , oszustwo , lichwa
-Żyd może postępować niegodziwie w miejscu w którym nikt go nie zna
-Talmud dopuszcza pedofilie i nie robie z tego nic wielkiego
-Jezus za herezje ma "gotować się kale"
takie rzeczy mógł wymyślić tylko upadły duch

bo to jest trochę tak iż piszę dość konkretne rzeczy w postach i przy użyciu googli każdy może sobie to weryfikować , spróbuj bo np o Talmudzie jest mnóstwo w sieci , także o lożach a ja nie jestem alfą i omegą

ocenił(a) film na 8
DavidTua

Nie zapominajmy, ze Wedy też są spisem chorych praw, a nikt się do tego specjalnie nie przyczepił, to wytwór człowieka. Uważam, że do wszystkiego,a przede wszystkim do religii powinno się podchodzic z pewnym dystansem, albo oddzielić to co może byc prawdą, od tego, co moze być kłamstwem.

ocenił(a) film na 7
gorilla_2

trzeba jednak przyznać ze biblia sama w sobie nie moze byc narzedziem do kontrolowania ludzi strachem. Mowie tu o jej tresci. Dopiero liczne przeklady i manipulacje kosciola jak i przenik tradycji poganskich spowodowaly powstanie takich glupot jak pieklo,niebo,czysciec, papiez nastepca boga nie ziemi i jego nie omylnosc i tak dalej. Mnie osobiscie naprzyklad zastaniawie czy PO ma a przynajmniej pan olechwoski ma jakas wiedze na temat planow Iluminatow.(nalezy w sumie do komijsi trojstronnej a brzezinski uczestniczyl w tworzeniu bilderberg wiec moim zdaniem Polskie elity tez maczaja w tym palce. Ostantio natknałem sie również na kilka ciekawych kwesti. Po pierwsze w 1974 roku przedstawiono propozycje superkomputera w (Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal) w skrocie BEAST(bestia). Komputer bedzie mial za zadanie w przyszlosci przeprowadzac tranzakcje na calym swiecie. Do kontroli ich i ludzi posluza chipy. Numerem identyfikacyjny czlowieka bedzie albo zaczynal sie numerem kierunkowym 666 albo bedzie skladal sie z z 3x6cyfrowych kodow. Jest to na tyle ciekawe ze jak na zbieg okolicznosci jest to bardzo dziwne. Po drugie slyszalem ze Japonia zaczela czyscic swój kraj z iluminatow i przeciwstawiac sie ich polityce.Dlatego w przyslzoscie bedziemy widziec prawdopodobnie calkowite zatopienie Japoni. Po 3 czy mozliwe jest ze zblizamy sie do czasow konca? xD Teraz tylko czekac tylko na upadek USA,rozpierduche na dalekim wschodzie, powstanie uni azjatyckiej i zakoncznie 3 wojny swiatowej powstaniem nowego panstwa swiatowego. Ogolnie coraz wiecej elementow ukladanki zaczyna pasowac do siebie. A jesli chodzi o kwestie wiary. To trzeba przyznac ze biblia ma to cos w sobie,to ja sie teraz szkaluje i poniza a jednak dochodzi ona w kazdy zakatek swiata. Poniwaz iluminaci planuje do 2050 zredukowac liczbe ludnosci o 3,5 miliarda to zostalo im nie wiele czasu xD. Nie mowiac juz o tym ze Izaac Newten uznawl ze ziemia nie przetrwa XXI w i z jego wyliczen nadejscie Chrystusa ma nadejsc w 2060 roku;p Niestety nie dokonca ogarnole jak on to zrobil.xD

ocenił(a) film na 7
dagothversur4

P.S wrzucam tutaj pierwszy telewizyjna reklame RFID chipów xD

http://www.youtube.com/watch?v=zgGAUzu3BAg&feature=related

ocenił(a) film na 8
dagothversur4

Widziałem kilka lat temu program o tych chipach, kiedy jeszcze nie miałem pojęcia o czymś takim jak masoni. Ale zgadzam się z Tobą, z tym co piszesz, z wyjatkiem Biblii, nie będę się zajmował jej kwestią, zbyt zagmatwane, zeby cos o niej pisać. Fakt jest taki, że jesteśmy niewolnikami, mozemy zrobić niewiele, a cały syf przypływa do nas znad oceanu, z tandetnej podróby edenu, tj stanów zjednoczonych, nawet nie napiszę z duzej litery. Paradoksalny kraj, który poszerza swoje wpływy na świecie, a jego działanie kłóci się samo z sobą. Osobiście uważam, że cały kontynent północnej ameryki powinien podzielić losy z mitologiczną Atlantydą. Byłoby to jak wycięcie wyrostka robaczkowego, w skrócie, pozbycie się niepotrzebnego problemu.

gorilla_2

''cały kontynent północnej ameryki powinien podzielić losy z mitologiczną Atlantydą. Byłoby to jak wycięcie wyrostka robaczkowego, w skrócie, pozbycie się niepotrzebnego problemu.''

Taaa... i oddac się w ręce Rosji lub gorzej - islamistów. Wtedy zapłaczesz za USA, bo Europa sama się nie obroni. Bedziesz się chował po lasach przed fanatykami.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Goryl pisał 2 lata temu dziś świat należy do... biedronki.

ocenił(a) film na 8
gorilla_2

jeśli interesuje Cię głębiej temat talmudu z chęcią podziele się pewnym dość zwięzłym opracowaniem tych ksiąg nienawiści ... jak masz ochotę lub ktokolwiek inny piszcie
juandiaz1984@wp.pl

myśle iż warto poznać kodeks moralny takich ludzi jak
D.Rockefeller , H.Kissinger , D.Rumsfeld , L.Sammers , A. Greenspan ,T. Geithner , L. Blankfein i wielu wielu innych równie wpływowych

ocenił(a) film na 7
DavidTua

Talmud to shit i tyle. Wystarczy zobaczayc ile nienawiesci jest w tych ksiegach. Moze stary testament nie byl az super milosierny ale gdyby wszysyc chcieli zyc wedlug Talmudu to ludzkosc sama by sie unicestwiła by sie sama dużo wczesniej. Mam jescze pytanie do DavidTura czy myslisz ze ten wywiad ma cos wposlnego z NWO i demonami??

http://www.youtube.com/watch?v=36tNwn2gkAA

ocenił(a) film na 8
dagothversur4

Przepraszam, zę się wtrącę, ale czy ten wywiad ma coś wspólnego z rzeczywistością? Bo wydaje mi się, ze to kolejna szopka organizowana ku rozrywce amerykanów, jeszcze w dość tandetny sposób ; )

ocenił(a) film na 7
gorilla_2

oczywisice ze to moze byc shopka. Wiem jednak ze DavidTua interesuje sie NWO i iluminatmi dlatego do niego kieruje to pytanie.

ocenił(a) film na 8
dagothversur4

ja nie mam wątpliwości iż USA to najbardziej zakłamane państwo świata
ten dzwoniący zdaje się wpisywać w teorie Davida Icka , które traktuje ostrożnie ale nie odrzucam ich , po prostu nie wiem co dzieje się z ludźmi którzy oddali się Lucyferowi całkowicie

O strefie 51 słyszałem w kontekście NWO także sporo ... no cóż szykują coś dużego nie mam złudzeń , i to chyba niedługo ... dzwoniący mówi o istotach między wymiarowych , istotnie demony , dlatego ja twierdze iż obcy to upadłe anioły po materializacji , a te zdjęcia z roswel to hybrydy i zabawki genetyczne naszych naukowców

Dla wyjaśnienia opowiem kilka zdań o sobie
10 lat parałem się ezoteryką i new age ... i nagle nawróciłem się na chrześcijaństwo i to bardzo gwałtownie , pominę dla czego choć to niezwykle piękne ...


pierwszym szokiem jaki przeżyłem było obejrzenie filmu o tym co robił G.W.Bush podczas ataków 9/11 ... ja mając ze 100 książek o magii ezoteryce i pochodnych na liczniku od razu to zobaczyłem
prezydent Bush w czasie ataków był w szkole z dziećmi ok 10 letnimi
i brał udział w zakamuflowanym rytuale magicznym , ku powodzeniu akcji ataków 9/11
dla osoby takiej jak ja znającej siłę myślokształtów dzieci i ich mocy magicznych optyka patrzenia na świat a zwłaszcza USA zmieniła się momentalnie

http://www.youtube.com/watch?v=AXdhF1fUVYI&list=LLG_aE8cVyGaJUuXWpHQ58Rw&index=4 7&feature=plpp_video

tu film na którym to zobaczycie od 4:12

oto prezydent USA przy pomocy magii umacnia powodzenie rytualnego zabójstwa (tak było to rytualne morderstwo ludzi w wieżach WTC) 3 tyś swoich obywateli ... mam sporo więcej przypuszczeń co do samego "magicznego" znaczenia ataku na wtc , ale może kiedy indziej

jeszcze dwa szczegóły o symbolice USA , statua wolności to w istocie bogini Astarte jedna z ulubionych bogiń lóż , flaga USA zawiera gwiazdki dość specjalne jednym szczytem do góry gwiazda taka symbolizuje magie ... dwoma rogami do góry symbolizuje Baphometa , a tak się składa iż przyjęte jest jej zawieszenie bo opadała bokiem w dół ...czyli niemal zawsze są to symbole Baphometa
a tu ciekawy linka o stolicy USA

http://www.zbawienie.com/washington.htm

ocenił(a) film na 7
DavidTua

eheh. Mam tu dla ciebie cos zwiazane z WTC i rutualem a dokladnie rok po zburzneie calego kompleksu.

http://www.youtube.com/watch?v=qXxVOSS3aNk&feature=related

Zastopojcie na 0;58 i zadajcie sobie pytanie co widzicie;p

A wracajac do flagi us moglbys mi wyslac jakies obrazki zwiazane z bahometem i takie tam;p xD

ocenił(a) film na 8
DavidTua

USA to najbardziej zakłamane państwo świata. Ty tak poważnie ?
Kolego sympatyczny jak atrament, Twoja interpretacja symboliki jest delikatnie mówiąc naiwna. Statua wolności po pierwsze jest darem od Francji. A po drugie to personifikacja wolności a nie żadna Asztarte.
Symbole gwiazdy pięcioramiennej są częstym motywem we flagach, więc żaden to argument tylko idiotyczny populizm.

myster_A

Darem od Francji? Tej katolickiej czy tej po rewolucyjnych poligonach Weishaupta, której symbolem jest wojująca prostytutka na barykadach jako wolność? Wolność, równość i braterstwo to równie piękne hasła jak syf, kiła i mogiła. Poczytaj sobie ile ta "wolność" zabrała ludzkich istnień (procentowo w skali kraju) zamieniając zdrowy kraj we wrzące bagno ludobójców, anarchistów, zdziczenia i upadku moralnego. Tego symbolem jest właśnie Wolność Opromieniająca Świat (swoją drogą ciekawe, kto przedstawiony jest nagminnie jako "promieniujący"?).

ocenił(a) film na 8
pirotester

No dobrze to nie od Francji dla Ameryki tylko od narodu francuskiego dla walczącego o niepodległość narodu amerykańskiego. Zadowolony. Francja bowiem była sojusznikiem narodu amerykańskiego wtedy , a wydarzenia te miały miejsce przed rewolucja francuską więc tej katolickiej Francji. Kilku francuskich generałów wspierało Amerykanów więc zamiast wstrzykiwać sobie w żyły pierdoły Stanisława Krajskiego, albo jakiegoś podobnego gawędziarza i zawodowego tropiciela anty-katolickich spisków, zapoznaj się dokładniej z chronologią, i co jak gdzie i kiedy. A nie pier.dol mi tu takich patetycznych truizmów

DavidTua

co znaczy stwierdzenie - 'oddawać się cieślą'?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Sanhedryn 106a. mówi:
Matka Jezusa była prostytutką: "Ona, która była potomkinią książąt i gubernatorów, uprawiała nierząd ze stolarzami".
Też w odnośniku #2 do Shabbath 104b jest stwierdzone, że w "nie cenzurowanym" tekście Talmudu jest napisane, żę matka Jezusa, "Miriam fryzjerka," miała stosunek seksualny z wieloma ludźmi.

DavidTua

aha to chyba chodziło Tobie o wyrażenie - ODDAWAĆ SIĘ CIEŚLOM celownik liczby mnogiej, PODSTAWÓWKA się kłania, pozdrawiam, a poza tym bardzo ciekawe ciekawostki. pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Mothyff

śmieszny z ciebie gość, zamilcz już dzieciaku

alano

ok skuro jęstem tenki śmienszny to pinszmy pez zasuad ortergrafii i wfteedy kaszzty siem zrozumiee.:

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Ciekawe gdzie w mojej wypowiedzi nie zachowałem zasad ortografii, pff. Nie myśl, że ktoś ci już więcej na twoje wypociny odpisze, nie ta liga gimbusie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

najwidoczniej pracowała jako cieśla i dobrowolnie zrezygnowała z wynagrodzenia :)

ocenił(a) film na 8
Mothyff

teraz zobaczyłem ten spam , cóż nie wiele można intelektualnie wymagać od osoby dającej 10/10 kiepskim

DavidTua

skoro jesteś taki ponaprzeciętnie entelignięty to może mi łaskawie wytłumacz jak oceniasz kiepskich ? jako głęboki melodramat?? jako kinowy horror? czy może jako film dokumentaly>? bo myślałem że bierzemy pod uwagę produkcję w swojej kategorii a kiepscy jako głupkowaty tasiemiec spełnia swoją rolę w 100%! czyż nie?

DavidTua

tak myślałem zatkało kakałoo:(

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Pojawił się kretyn Mothyff, skończyła się fajna dyskusja, troll zniszczy wszystko.

DavidTua

jeszcze jeśli chodzi o datę śmierci Kubricka i numerologię - 07.03.1999 = 11+ 666...

ocenił(a) film na 10
nfhihsdiu

Gdzie z 07.03.1999 wychodzi 11 + 666?

Kamileki

O ile dobrze rozumiem to: 7+3+1=11 a odwrócone 999=666.

Kamileki

dokładnie tak jak wyjaśnił kuba910. dosyć dużo tych zbiegów okoliczności.

ocenił(a) film na 10
nfhihsdiu

To co wyjaśnił Kuba to sam na to wpadłem. Jednak to jest już nieco mniej oczywiste bo mało kto to zauważy :P Bardziej oczywisty jest taki fakt, iż Kubrick zmarł 666 dni przez rokiem 2001, a jak wiadomo jego największe dzieło Odyseja Kosmiczna mówiła o tym roku. Ja tam jednak w żadne większe spiski nie wierzę.

Kamileki

no, ale te wszystkie daty tak się dziwnie składają ze sobą, że aż się prosi, żeby znaleźć jakiś spisek ^^

DavidTua

DavidTua napisales ze "Protokoły Mędrców Syjonu" to coś jak dekalog.
Jest to niewatpliwie ciekawy dokument, szczegolowo opisujacy rytualy i swiatowy spisek. Glownie na nim wyrosly trawajace do dzis i mocno rozbudowane wyobrazenia i domniemania o tym czym sa masoni i w jaki sposob dzialaja.
Szkopul w tym ze jest to dokument fałszywy! Został napisany na zamówienie carskiej Ochrany w celu ukierunkowania niepokojów społecznych targających ówczesną Rosją w stronę środowisk żydowskich (od razu mówię, że nie dowiedziałem się o tym odwiedzając wikipedię, żeby nie było że szukam taniej sensacji;)
Sam jestem głęboko przekonany, że spisków w koło pełno, ale wg mnie mają dużo bardziej przyziemne podłoże, jak to ujął poeta - money money money, must be funny in a rich man's world ;)
albo inny poeta w wierszu "do prostego człowieka"
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
maxhardcore

wiesz to nie chodzi o to kto z kogo spisuje ... czy to wikipedia czy coś innego , nie gra to roli , ja też z kogoś spisuje bo nie widziałem na masońskich rytach ani Rockefellera ani Kissingera ... ale to jest tak iż trwa ciągła walka o wiarygodność , ja podchodzę do wielu rzeczy z dystansem i staram się ANALIZOWAĆ a nie traktować czegoś jak prawdy objawionej ... o tych sprawach z wiarygodnościami protokołów wiem ... potrafię także patrzeć analitycznie na świat i dostrzegać czy jesteśmy prowadzeni w myśl PMS czy też nie

tu Cię może rozczaruje ale "money" to Lucyferianie traktują jako narzędzie , ich nie obchodzi aby mieć jeszcze , bo to oni stworzyli dzisiejszy system pieniężny ... zechcą mieć więcej dodrukują sobie (odkąd Nixon zniósł parytety kruszcowe całkowicie dolar to makulatura- wiara w tą walute to jak wiara w trwałość zamków na piasku ) mając jeszcze MFW w rękach ich kontrola nad pieniędzmi świata jest prawie całkowita, oprócz yuana i to jest jeszcze "mały" ich problem ... ich cel jest dużo bardziej złowrogi - tym celem jesteś TY !!!

DavidTua

Ja to traktuje bardziej jako wiarę lub niewiarę w rzeczy, o których piszesz.
Faktem powszechnie znanym i niepodważalnym jest to, że coś takiego jak masoneria istnieje.
Reszta to już domysły i mniej lub bardziej wiarygodne relacje osób, które masonami były lub tę tematykę badały.
Myślę, że osoby bardziej uduchowione, za takiego Cię uważam, łatwiej interpretują otaczającą ich rzeczywistość w sposób zbliżony do Twojej linii argumentacji.
Osoby takie jak ja, całkowicie odrzucające możliwość istnienia czegokolwiek pozamaterialnego, widzą sprawy inaczej.
A „money” drogi forumowiczu, nigdy za dużo, uwierz mi;)
Kasa i władza to dwie wartości, którymi NIKT NIGDY się nie najadł i nigdy nie naje, nie ważne czy czci Boga, Lucyfera czy Latającego Potwora Spagetthi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones