PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451598}
5,9 11 313
ocen
5,9 10 1 11313
Od sklepowej do królowej
powrót do forum filmu Od sklepowej do królowej

Dno!!!

ocenił(a) film na 2

totalne dno, naiwny jakich mało i całkowicie nierealny, nie wiem kto dał mu takie wysokie noty, nadaje się może dla 9-10 latków.

ryniu13

No i oto w filmach chodzi, że są nierealne :\ Mi tam się podoba ! =D

ocenił(a) film na 10
Olla_Alice

No mi też^.^ Ale jak to mawiają:Gusta są różne i o nich się nie dyskutuje ;-]

ocenił(a) film na 7
ryniu13

Fabuła banalna i tak ogólnie to nic ciekawego a jednak ten film ma coś co przyciąga. I to jest fajne ;)

ocenił(a) film na 8
ryniu13

oceny wysokie bo kochamy Ashley Tisdale:D

ryniu13

Totalne dno. Fabuła jest straszna i głupia, a Gra Ashley straszna. Jak zobaczyłam jej minki to chciałam to wyłączyć...

Sasume

A mi się film bardzo podobał. Niby głupi, banalny, a jednak ^^,

Abfgangel

koszmar przez wielkie K xP beznadziejnie durny, totalnie denny film dla fanów HSM xP przy okazji... wasza Ashley jest jedną z najgorszych aktorek jakie kiedykolwiek widziałam w filmach :)

jinx_

Nie bierzcie pod uwagę osoby, która napisała komentarz nademną ! widać że to bezguście jeżeli chodzi o filmy ! wystarczy zobaczyć jakie oceny daje filmom, nie lubi Tisdale i dlatego krytykuję jej film !

Johny999

aleś Ty domyślny/a ;]
wyraziłam tylko swoją opinię... nie musisz się od razu bulwersować ;]
nazywasz mnie bezguściem, a sam/a oceniłeś/aś Tisdale wyżej niż Johnny'ego Deppa ;P o taaak zdecydowanie jej 5 głupich min wygrywa z całym kunsztem aktorskim Deppa i innych ocenionych niżej przez ciebie aktorów :)

Aaaa i małe info na przyszłość... mamy XXI wiek - dopuść do siebie myśl, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie, naprawdę lepiej na tym wyjdziesz ;]

jinx_

Wynudziłam się na filmie. Z trudem dotarłam do końca. Jest taki sobie.

elleonore_

dlatego tak piszesz bo nie lubisz Tisdale!

Johny999

Buhuhuhuhuu, nie możesz na siłę zmienić mojego gustu.
Film nie jest dla mnie żadną rewelacją. Koniec.

A tisdale, owszem, działa mi na nerwy grając trzema minami.
Zabolało? Fanko ash?

mademoiselle_Alishia

w razie niedomówień - elleonore to moje drugie konto.

mademoiselle_Alishia

Dwa konta? Ciekawe po jaką cholerę, aby zaniżać lub podwyższać produkcją noty. A tak powiem coś na temat, żeby nie było, ludzie filmy są do oglądania, dla rozrywki, czytając wasze komentarze, szczególnie osób krytykujących, nie można by było zobaczyć żadnego filmu. Dosłownie gdzie się nie wejdzie wszędzie na fw. wszędzie sączy się jad. A kiedyś był to portal z poziomem dopóki dzieci nie wiedziały o jego istnieniu, szczęśliwie pozostaje Rotten Tomattoen i opinie krytyków.

Pozdrawiam

jinx_

Moim zdaniem Miley, Demi i Vanessa sa gorsze;p

ryniu13

Nie znasz sie... Jesli uważasz ten film za dno... toTy sie tam znajdujesz... Film jest naprawde fajny. Lekki i przyjemny! Taki na babski wieczor. A Ashley jest calkiem calkie.. Nie jets to najlepsza aktorka.. nic z tych rzeczy. Ale jest dobra.. naprawde dobra w swojej roli. Moim zdaniem film jak nic zasluguje na noty od conajmniej 6 do 9.

ocenił(a) film na 4
ryniu13

Słaby film, spodziewałam się czegoś lepszego, bo jest dobrze oceniany...

użytkownik usunięty
ryniu13

zgadzam się. dno. nieoryginalny. Tisdale jest marną aktorką. ale czego się spodziewać po filmie jej produkcji. dobrze oceniany przez zakochane w jej faneczki. .___.

O ty żdziro! nawet tego filmu nie oglądałaś tylko dajesz 1 bo kochasz swoja pieprzona Sranesske ŻAL mi cie kompromitujesz się!

użytkownik usunięty
Johny999

akurat oglądałam. ; p

ocenił(a) film na 6

A Vanessa nie jest marną aktoreczką? HAHA

ocenił(a) film na 1
ryniu13

zgadzam się , kolejne totalne gówno

sweetgirl_fw

Jak widać większości się podoba. Nikt ci nie kazał tego oglądać (jeżeli oglądałaś w co wątpie) zajmij się lepiej swoim ,,ambitnym,, kinem. I swoimi ulubionymi aktorzynami...

ocenił(a) film na 8
Johny999

Spoko film od tak do obejrzenia gdy nie ma co robić, nic wymagającego, ale z drugiej strony jakieś ultra nudy nie było.

ocenił(a) film na 6
Johny999

Koleżanko co ty sie tak bulwersujesz kiedy ktoś powie coś, co ci nie odpowiada? Nie nauczyli cię, aby szanować czyjeś zdanie? "Mowisz tak, bo nie lubisz Tisdale!", a skąd wiesz? Lubię Deppa, ale na przykład Turysta mi się nie podobał, nie zawsze akktor ma coś wspólnego z tym, czy film jest dobry, czy nie.
a co do filmu, komedia jak komedia, bez sensu, nierealna i tak dalej, ale to są czysto hollywódzkie produkcje, więc czego sie spodziewać?

ocenił(a) film na 6
luxery

albo kolego, już nawet nie wiem :d

ocenił(a) film na 1
ryniu13

Przypadkiem siadłem z rodzinka pewnym popołudniem i zacząłem to coś oglądac masz całkowitą racje ja prawie od nabijania facepalmów po kazdym dialogu straciłem okulary scena z wymiotowaniem na telefon jednak przekroczyła wszelkie granice po prostu załosny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones