PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31640}

Od zmierzchu do świtu 2

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money
4,8 5 250
ocen
4,8 10 1 5250
4,8 4
oceny krytyków
Od zmierzchu do świtu 2
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu 2

4/10

ocenił(a) film na 4

Daleko mu do miana najgorszego sequela ever, ale też w żaden sposób nie zachwyca przez co daleko mu do pierwszej części.

Miałem wrażenie, że ten film to właściwie nic więcej tylko powtórka z rozrywki i ten sam patent, lecz z o wiele gorszą realizacją. Historia jest bardzo zbliżona do tej z jedynki (ok, w końcu to sequel), lecz sama realizacja - zdjęcia, montaż czy gra aktorska stoi na znacznie niższym poziomie. Główne postaci też są niejako próbą nawiązania do bardzo dobrych ról Clooneya i Tarantino, ale różnicę klas po prostu widać gołym okiem. Żaden z aktorów się tu właściwie nie wybija, a Robert Patrick przy Clooneyu wygląda wyjątkowo blado. Skoro mam dwa takie filmy do wyboru, po co wybierać seans z dwójką? Dlatego też jest to seans na raz i do zapomnienia. Niby jest tu też spora dawka akcji (przez ostatnie kilkadziesiąt minut), ale również i ona stoi na dużo niższym poziomie i niekiedy zwyczajnie... brakuje jej sensu tak jak zachowaniom bohaterów.

Moja ocena: 4/10.

Shady_Yo

znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones