PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 418
ocen
6,1 10 1 8418
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

Odd Thomas - książka

ocenił(a) film na 6

Błagam Was, nie zniechęcajcie się do przeczytania całej serii książek Deana Koontza dotyczących Odda. Wiem, film nie był rewelacyjny (szczególnie dla tych co czytali) ale niech to zmobilizuje Was do zapoznania się z oryginałem. Zapewniam jest więcej wątków a sama fabuła dramatyczna i podnosząca włosy nawet łysym!!!!!

ocenił(a) film na 7
typisb

Ksiazka 100000000 razy lepsza zwlaszcza jak sie przeczyta wszystkie czesci a film tez niczego sobie jak dla mnie

ocenił(a) film na 7
jocker84

lepsze.... co jest lesze: pomidor czy sok pomidorowy? Książkę to czyta się samemu, a film można oglądać z kimś. Lepsze jest to co bardziej odpowiada w szczególnej sytuacji.

ocenił(a) film na 9
typisb

jak dotąd przeczytałem cztery części wydane drukiem w Polsce i mogę polecić lekturę.

ocenił(a) film na 6
typisb

Prawda, film mnie zaskoczył swoją reżyserią i realizacją. Niby historia o Oddzie, ale... całkowicie inna. Ludzie, nie zniechęcajcie się do czytania, książki są naprawdę bardzo dobre (jak to książki Koontza).

typisb

To jest filmweb, a nie ksiazkaweb.

berni_

załóż cenzurę!

ocenił(a) film na 7
typisb

Książka niestety jest słaba. Poddałem się po stu stronach. Niby wszystko zapowiadało się ciekawie, ale sposób narracji okazał się być tak drętwy, że nie miałem żadnej przyjemności z obcowania z Oddem. Pewnie trochę szkoda – może w przyszłości sięgnę po wersję komiksową.

typisb

Podpisuje się. Książki są rewelacyjne.

ocenił(a) film na 5
typisb

nie czytałem książki ale i tak film nie był rewelacyjny..

Ketrid2_

5 to niżej niż dobry. też masz trociny? ;)

ocenił(a) film na 10
typisb

Film super, teraz przypomnialo mi sie ze w bibluiotece raz trzymalem ksiazke z tej serii ale sie nie zdecydowalem ;)

typisb

Filmu nie widziałem; właśnie się dowiedziałem, że taki wyszedł - kiedyś obejrzę ale książki z tej serii są naprawdę super - skończyłem już trzecią (jakieś 3 lata temu) mimo, że do końca liceum trudno mnie było do czytania zmusić - byłem na tyle leniwy, że nawet z "Kamizelki" czytałem streszczenie (już nie mówiąc o tym że pierwszą banie za lekturę dostałem za katarynkę w czwartej klasie podstawówki). Dopiero na początku studiów, jak miałem dużo wolnego czasu, zacząłem czytać m.in. Kinga, Cobena, Kavę (trochę damskie kryminały ale fajnie się czyta) i właśnie Koontza (i jeszcze wiele innych autorów których już nawet nie pamiętam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones