Respire

1 godz. 31 min.
6,8 7 519
ocen
6,8 10 7519
9 992
chce zobaczyć
6,6 5
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":5}
{"type":"film","id":708925,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Respire-2014-708925/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Oddychaj
  • reptile2006 ocenił(a) ten film na: 7

No no... podobało mi się... lubię tego typu kino... w tym klimacie... tutaj nie zawiodłem się... może nie jakiś nadzwyczajny ale naprawdę porządny obraz... porządny i zdecydowanie potrzebny... Polecam !

• reptile2006 A dlaczego tak "zdecydowanie potrzebny"?

• reptile2006 ocenił(a) ten film na: 7

Borysa Dlatego, że podobne sytuacje mogą zdarzyć się w życiu... bardzo cenię jeżeli filmy poruszają tematy warte uwagi... prześladowania przez rówieśników, jakieś nabijanie się i tego typu rzeczy... poza tym w filmie główna bohaterka miała oparcie wśród przyjaciół ze szkoły tylko nie potrafiła z tego skorzystać... to spotykane w tego typu produkcjach chociaż częściej pomijane... osoba prześladowana nie może liczyć na pomoc kolegów...

• reptile2006 Tylko podobnych filmów już jest sporo, może warto byłoby się wysilić i temat ugryźć trochę z innej strony? Po co robić ciągle podobne filmy?

• zenek_8 ocenił(a) ten film na: 6

reptile2006 No właśnie. Wziąłem, nawet nie wiem skąd i po co ten film, a tu całkiem dobre kino. Prosto, niegłupio, z jakimśtam morałem i nawet przyjemnie się na to patrzyło.
    Za dużo trochę podjazdów pod "La vie d'Adèle", ale i tak ok.