PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708925}

Oddychaj

Respire
6,8 7 629
ocen
6,8 10 1 7629
6,6 5
ocen krytyków
Oddychaj
powrót do forum filmu Oddychaj

Mocne 7/10

ocenił(a) film na 7

No no... podobało mi się... lubię tego typu kino... w tym klimacie... tutaj nie zawiodłem się... może nie jakiś nadzwyczajny ale naprawdę porządny obraz... porządny i zdecydowanie potrzebny... Polecam !

reptile2006

A dlaczego tak "zdecydowanie potrzebny"?

ocenił(a) film na 7
Borysa

Dlatego, że podobne sytuacje mogą zdarzyć się w życiu... bardzo cenię jeżeli filmy poruszają tematy warte uwagi... prześladowania przez rówieśników, jakieś nabijanie się i tego typu rzeczy... poza tym w filmie główna bohaterka miała oparcie wśród przyjaciół ze szkoły tylko nie potrafiła z tego skorzystać... to spotykane w tego typu produkcjach chociaż częściej pomijane... osoba prześladowana nie może liczyć na pomoc kolegów...

reptile2006

Tylko podobnych filmów już jest sporo, może warto byłoby się wysilić i temat ugryźć trochę z innej strony? Po co robić ciągle podobne filmy?

ocenił(a) film na 6
reptile2006

No właśnie. Wziąłem, nawet nie wiem skąd i po co ten film, a tu całkiem dobre kino. Prosto, niegłupio, z jakimśtam morałem i nawet przyjemnie się na to patrzyło.
Za dużo trochę podjazdów pod "La vie d'Adèle", ale i tak ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones