PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 532
oceny
7,5 10 1 259532
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Up

ocenił(a) film na 10

Sympatyczna ponadczasowa animacja z prostą historią przedstawioną w niezwykły sposób.
Jeszcze nigdy żadna animacja nie wywarła na mnie kompletnie takich emocji jak "Odlot".
Jak już wcześniej wielu przedmówców pisało o genialnie zrobionym wprowadzeniu i przejściu przez życiorys głównego bohatera od wesela do pogrzebu, fabuła tak na prawdę zaczyna swoją przygodę od momentu przeciwstawienia się zgorzkniałej starości i odlotu ku nierealizowanym marzeniom. Bardzo ciekawie przedstawiony jest problem utraty bliskiej osoby względem reszty życia, które jeszcze pozostało człowiekowi co obrazuje scena w 70 minucie filmu. Pamięć o wyjątkowych osobach których już nami nie ma jest ważna.... ale jeszcze ważniejsze jest bycie spełnionym i szczęśliwym naprzeciw smutkowi po utracie osób bliskich, którzy na pewno nie chcą abyśmy zatracali się po ich śmierci.
Ten film powinien obejrzeć każdy człowiek aby zrozumieć co jest w życiu najważniejsze.
Żałuję że nie obejrzałem tej animacji wcześniej a dopiero po 13 latach od momentu premiery, bo mógłbym w swoim życiu wiele zmienić, ale na szczęście nie jest jeszcze za późno. Pozdrawiam wszystkich :)

666wszechmocny666

Ja z kolei oglądałem go często w dzieciństwie. Piękny film, jeden z najlepszych w dorobku Pixara. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones