PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 806
ocen
7,3 10 1 20806
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

Jakież było moje zdziwienie, kiedy wchodząc tutaj zobaczyłem TYLE nieprzychylnych ocen. Oczywiście, film nie musiał przypaść każdemu do gustu, a bo trochę w nim pustki i "paplaniny lektora" [którą ja osobiście w każdej formie lubię], problem nie jest "wybitnie ambitny" ale jakże ludzki. Mam też trochę dosyć tych wszystkich pokręconych filmów, gdzie widz zastanawia się jeszcze wiele godzin po seansie o co tak naprawdę chodziło, a po wejściu na każde forum dyskusyjne zdaje sobie sprawę, że nikt tak naprawdę tego nie wie. Lekkie kino moralizatorskie to jest to.
Jak dla mnie historia Lelanda jest cholernie smutna...ale czasem czuję, że jakby specjalnie dla mnie...a z resztą bez zbytniej ekspresji 10/10

ocenił(a) film na 9
Kapiszczur

Zastrzeliło mnie dokładnie takie samo zdziwienie... Film był świetny jak dla mnie, wartościowy. Przez prawie cały seans potępiałam Lelanda, a potem okazało się, że możliwe, że na jego miejscu w takiej sytuacji zrobiłabym to samo. Uświadomił jak mylne może być osądzanie kogoś z góry bez poznania jego duszy. Trochę to górnolotnie zabrzmiało, ale to nic, bo film właśnie taki był. Nie wstrząsnął mną, ale na pewno zmienił sposób patrzenia na świat i ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones